e-steki roadtrip : ποιους θα παίρνατε μαζί σας και γιατί !

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θελετε να κανετε μια πολυημερη εκδρομη, ας πουμε 15 μερες, διακοπες, με αυτοκινητα καραβανι. Ας πουμε 3 αυτοκινητα, και το πολυ 12 ατομα (να μην ειναι και στριμωγμενα). Ποια μελη απο το στεκι θα διαλεγατε και για ποιους λογους το καθενα ; :D (αντε αμα θελετε παραπανω απο 12, βαλτε και 4ο αυτοκινητο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σε "raodtrip" κανένα :P

Για να δούμε... η σειρά τυχαία

1. Kακή Επιρροή: στεκο-καραβάνι χωρίς κουε δεν υφίσταται :P. Αφήστε που χρειάζομαι μερικές συμβουλές :P
2. Youki: Ξέρει αυτή γιατί :P
3. vendetta: ε, να ξεδώσει ο φαντάρος μας λίγο πριν τον πάρουν τα ελληνικά στρατά :P
4. Ηρώ: Για να μπορώ να την ακούω στη διαδρομή να λέει "Κώστα. Κώστα!" με το ηρω-ύφος :P
5. fandago: Γιατί έτσι θέλω :P
6. Νeraida: E, κάποια στιγμή πρέπει να τη γνωρίσω αυτή την κοπέλα από κοντά δεν πρέπει? :P
7. kalypso: E, αμ και θα πάρω τις "μαμάδες" της μαζί, αμ και θα αφήσω το "παιδί" απέξω?
8. dooo: E, φαντάζομαι δεν θέλετε διευκρινήσεις ε?
9. Εδάδ: γιατί "όταν μεγαλώσω θα γίνω Εδάδ"
10. Palladin: Γιατί έτσι! Αν και λόγω παιδιού θα έπρεπε να την αφήσω για το επόμενο ταξιδάκι
11. Ιdril: Γιατί να την καλοπιάσω να μου φέρει και τα τρίγωνα πανοράματος μαζί. :p
12. Lorien: Για να κάνει παρέα στον vendetta και τον fan να μην βαριούνται με τόσες γυναίκες γύρω τους :P


.... :hmm:
Είμαι σίγουρη ότι άμα τα βάλω κάτω θα θυμηθώ άλλο ένα καραβανι από μέλη που ξεχνάω αυτή τη στιγμή αλλά υπόσχομαι να τους πάρω μαζί στο επόμενο ταξιδάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θα διάλεγα άτομα που μου φτιάχνουν το κέφι, που ταιριάζει το χιούμορ μας.. εμ να μη μου βγει ξινό και το ταξίδι :P
Άρα έχουμε και λέμε:
Κορίτσια

  1. Κακή Επιρροή γιατί είναι η ψυχή της παρέας
  2. Youki γιατί είναι ωραίο τυπάκι, άμεση και σε κάνει να νιώθεις ότι την ξέρεις χρόνια
  3. Corpse για το χιούμορ της και τα κοινά γούστα
  4. kalypso για τις αγκαλίτσες και τις ζουζουνιές, αν πάει κάτι στραβά έχεις το καλυψουδάκι να σου περνάει το χαρτομάντηλο και να σ ακούει:P
  5. Resident Evil γιατί με το φόρτο εργασίας που έχει τον τελευταί καιρό χρειάζεται ένα ταξίδι:P
  6. Idril για τις ατάκες και γιατί σου βγάζει κάτι πολύ θετικό

Αγόρια

  1. vendetta γιατί δεν πάω πουθενά χωρίς αυτόν (για την ακρίβεια δε θα ήθελα να ακούσω την γκρίνια του ότι τον έχω στην απ΄έξω:P)
  2. fandago γιατί όπως είπε και η Αθηνά έτσι μου αρέσει :P
  3. Tsipouro για τα ποτά και τα ξενύχτια..
  4. Rempeskes για τις ατάκες
  5. Lorien για να υπάρχει αντίλογος:P
Πότε φεύγουμε;:D


Iiiiiiiiii ξέχασα τους Γιάγκους Bill και Γίδι, απαράδεκτη!!
τους θέλω κι αυτούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρεμπεσκές , βάλντερ , οπωσδήποτε μαζί μου και οπωσδήποτε στο πορτπαγκάζ

όττο για συνοδηγός , πάντα χρειάζεται ένας μαέστρος σε μια χαλασμένη ορχήστρα

πρωτείνη(qslv) , να οδηγεί - ξέρεις ότι μέχρι τον γκρεμό θα νιώθεις πολύ ασφαλής - άσε που πρώτα γεννήθηκε αυτή και μετά το χιούμορ για να την περιγράψει

εδάδ , γιατί με πέρασε για πενηντάρη - άμα δεν την έχεις μαζί πως θα την πνίξεις ;

τσίπουρο ,jrot για να σπρώξουνε οι άντρες άμα μείνουμε πουθενά

δεσμώτη για να γελάμε να κλαίμε και κυρίως για να μην ξέρουμε τι από τα δύο να κάνουμε

ζανίν , γίδι , γιούκι για αυτό

ρέσιντεντ ίβιλ - γιατί είναι το ίνδαλμά μου , μα 4 χρόνια και 10 μήνες!!!!!!!!

καλυψώ γιατί περνάω κάθε μέρα από το κτίριο δ , κρίμα είναι να την αφήσουμε σε τέτοιο κακάσχημο κτίριο

ιλισιέλ , για να υπάρχει και κάνας περίπου σοβαρός άνθρωπος

και όλα τα φοιτητόνια από μπουρου-λοβέντζελ , ομπσούρα και δε συμμαζεύεται

όλοι όσοι δεν είδατε το όνομα σας μπορείτε να χαίρεστε - είστε φυσιολογικά άτομα

ρε παιδιά , εγώ χωράω να μπω; - γιατί σας βλέπω να έχετε απλωθεί:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ζανίν , γίδι , γιούκι για αυτό
SID συγνώμη που στο χαλάω, αλλά τα κορίτσια με εξαίρεση τη Γίδι, όταν λένε Ηράκλειο εννοούν το Νέο Ηράκλειο περιοχή της Αττικής και Κατεχάκη (μη σε ξεγελάει η κατάληξη σε -άκη) είναι λεωφόρος πάλι της Αθήνας :P
Μόνο η Γίδι είναι Κρητικιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θα διάλεγα μόνο τρεις σε αυτή τη φάση, τον Ρεμπεσκέ, τον Χάος και τον Νωέα, μαζί σε ένα αυτοκίνητο. Απίστευτος συνδυασμός κι όμως πολύ αυθόρμητη και απόλυτα ειλικρινής απάντηση.
Λόγους για αυτή την επιλογή μου μην ψάχνετε, για μένα τα ελκυστικότερα πράγματα στους ανθρώπους είναι δυο, πνεύμα και ιδιορυθμία. Ο Ρεμπεσκές θα προσέθετε μια δόση σκεπτικισμού και δολοφονικού χιούμορ και πιστεύω θα ήταν από τα ενδιαφέροντα ταξίδια της ζωής μου. Με ανοιχτό το ενδεχόμενο βέβαια στο τέλος του ταξιδιού κάποιος ή κάποιοι από εμάς να είμαστε μακαρίτες. Εξάλου από μικρός μου άρεσαν πολύ τα θρίλερ !! :devil: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Τον tsipouro μαζί με δύο αναρχικούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ιλισιέλ , για να υπάρχει και κάνας περίπου σοβαρός άνθρωπος
Εγώ δε σ' έβρισα s.i.d.άκο... :/:


:P (καλά αφού έβαλες περίπου...σώζεται!!!)

Λόγους για αυτή την επιλογή μου μην ψάχνετε, για μένα τα ελκυστικότερα πράγματα στους ανθρώπους είναι δυο, πνεύμα και ιδιορυθμία.

Ωραίος! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με δεδομένο πως σε ταξίδια επιλέγω μόνο ανθρώπους που ξέρω καλά, είναι εύκολη η επιλογή :D

  1. ΚουΕ: Χωρίς αυτήν, δεν πάω πουθενά (αν και προβλέπω να τσακώνομαι για να την πάρω :P).
  2. V.ice ..γιατί έτσι μου αρέσει. :P
  3. Youki ..γιατί είναι φοβερή παρέα!
  4. Neraida ..γιατί αν και είναι λίγο ..στρυφνή καμιά φορά, θα κάνει την διαφορά :D
  5. Angie Ann ..που έχω και καιρό να την δω. :(
  6. Vkey ..να έχω να λέω τα γκομενικά μου :D
  7. Lorien ..που έχει κάνει κι άλλα roadtrips, να προσέχει που πάμε :P
  8. roumana ..χρειάζομαι την γλυκύτητα και την ηρεμία της. :hug:
..δεν νομίζω να ξέχασα κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
1. ΚΕ οπωσδήποτε και στη θέση του συνοδηγού για να μιλάμε ασταμάτητα και για όλα σε όλη τη διαδρομή
2. ΡΕζουλίν γιατί αν υπάρχει το "άλλο μισο μου πορτοκάλι" στα φόρουμ το χω βρει.
3. Ηρω, γιατί είναι από τα καλυτερα παιδιά, με πολύ χιούμορ.
4. Εδαδ και Κορπς μαζί (θα κάθονται αγκαλιά και θα πιάνουν 1 θέση). Για τις ατάκες τους τις απίστευτες!
5. Χελωνίτσο, γιατί ήταν από τις πρωτες μου συμπαθειες μέσα στο φόρουμ και γιατί ο Σερλοκ Χολμς δεν πάει πουθενά χωρίς τον Γουώτσον!!!
6. Βεντετα γιατί είναι απίστευτα γλυκό και καλό παιδί και το χει ανάγκη κι ενα ταξιδακι πριν παει φανταρος.
7. Ρεμπεσκέ γιατί όταν είναι στις καλές του μέρες τα σπάει κι όταν είναι στις κακές του τα σπάει περισσότερο!
8. Γίδι γιατί θέλω πολύ να τη γνωρίσω
9. Καγίρα γατί πέρα από την τρέλα της ένας δικηγόρος είναι πάντα χρησιμος. :P
10. Νεραιδα γιατί είναι τρελοευβοιώτισσα (κι ας βγάζει τα μαστίγια μέσα στο φόρουμ)
11. Καλυψουδι γιατί είναι το πιο γλυκό αλλά και ώριμο κοριτσακι του φόρουμ!
12. Λοριεν για να χουμε κι αντιλογο όπως είπε κι η Ηρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ΨΗΦΙΣΜΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ.


Εγώ και η κορπς είμαστε δύο οντότητες διαφορετικές.
Με διαφορετικές ανάγκες, προσωπικότητα, ενδιαφέροντα, χιούμορ κοκ.

Επίσης εκτός από ατάκες έχουμε και άποψη (την οποία δε μας ενδιαφέρει να εκφράσουμε φυσικά)

Βασική μας διαφορά επίσης είναι ότι εγώ είμαι όμορφη.

Σταματήστε νας μας ταυτίζετε σαν ένα γιατί

1ον. η κορπς μου κλάιγεται στο μσν.
2ον. αν είναι να πάμε ταξίδι δε τη θέλω στα πόδια μου. :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Λεπόν στο θέμα μας.

Δε θα συμμετείχα σε ροντριπ με τόσα άτομα.
Βαριέμαι ελεεινά με τόσο λαό.

Καταλήγω να διαβάζω το βιβλίο μου, αδιαφορώντας για την παρέα και ασχολούμαι μόνο με τους κολλητούς μου.

Είμαι αντικοινωνικιά τι να κάνουμε.


Σε ένα τέτοιο ταξίδι θα έπαιρνα μαζί μου.

Τη γκορπζ γιατί είανι ευαισθητούλι τον τελευταίο καιρό και χρειάζεται φροντίδα και προδέρμ. Δεν την αντέχω καθόλου όμως όταν είναι στα χάι της (οταν με έχει πλάι της), γιατι μιλάει ακατάπαυστα.

Τη γιούκι γιατί είναι καλάνθρωπος, συμπαθητική και θετική ενέργεια.

Τη ρέζιντεντ, γιατί κάθε παρέα θέλει κάποιον έξυπνο και χαρισματικό.

Την παλαντίν, γιατί έτσι.

Αυτά, γέμισα το αυτοκίνητο, μια χαρά θα περάσουμε, γυναικία υστερία στο φούλ.

Ελπίζω κάποιος από όλους να οδηγεί καλά και να προτείνει προορισμό.


Αύριο θα κάνω άλλη σύνθεση για σε δουλεια να βρισκομαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με τυχαια σειρα (με σειρα προτιμησης ειναι αλλα το λεω για να θολωσω τα νερα)
ΚΟΡΙΤΣΑ
1. Κουε, γιατι πονταρω στο οτι θα φερει ταπερακι με παστιτσιο :angel:
2. Hρω, για να με ζμπρωχνει και να με κραταει ξυπνια (ναι, καλα το καταλαβατε, εγω θα οδηγω)
3. Kalypsaki, για να συζηταμε και να με κραταει ξυπνια
4. Υουκι μαζι με εδαδ, για να δει τι καλα ειναι να χεις τις βρωμοδιμετρες ποδαρες της (σε πλατος, μη στελνετε πμ) στα μουτρα σου.. :pfff: (καλα καταλαβες γιουκι, δε θα στο συγχωρησω ποτε :P)
5. Φοιμπς και γιδι, για να τραγουδαμε depeche
6. Ενταξει γιουκι, μη φωναζεις, στην 6η θεση το εδαδ μονο του. Δεν εχει δικαιολογια, ειναι αυτονοητο <3

ΑΓΟΡΓΙΑ
1. fandago, γιατι εχει μεγαλη ζητηση, οποτε κατι θα ξερουν οι κιουριες του πληρωματος
2. vendetta, για να χω καποια επιλογη να μετανιωνω :P
3. Mario, γιατι ετσι γουσταριζω
4. Bill γιατι ειναι ο αγαπητικος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
δεν το περιμενα απο σενα
να με βαλεις 6 κατα σειρα προτιμησης


να με ξεπερασει ενα παστιτσιο, μια που σπρωχνει, μια που μιλαει πολυ και δυο που αντικαθιστουν το σιντι πλειερ που χαλασε στο αυτοκινητο.

στο λεω πολυ σοβαρα, μετα απο αυτη την προδοσια, να ξερεις


την επομενη φορα που θα σου τελειωσει η σοκολατα και θα εχεις νευρα... μη με ψαξεις, δε θα με βρεις, δωσε τη διευθυνση σου την κουε, να σου στειλει ντολμαδακια.


προδοτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Αρχικά, να ευχαριστήσω όσους μ θέλουν μαζί. Ξεκινήστε, κ έρχομαι.


Αν ήταν δική μ επιλογή, βέβαια, θα έπαιρνα μαζί με το καλό ή με τη βία τους ακόλουθους:




Dr Strangelove, Ροδόκηπος (aka δεσμώτης), Γιώργος, Αντώνης, aipal, Andrew19, andros, Αυτός, aspa1, AthinaMike, Bill, Bill_Slayer, borat, , Conceicao, Dark_kronos, davis, demis_gr, derty, giannis4ever, Great Chaos, Insomniac, Jason93, jrot6,Lorien,, Mazinger, Mittenwald, nikolas17, Σκαρακης, Σίσυφος, phalanx, rascal_gd, Rempeskes, self-instructive depressing, stavros_, steven, Thanasis10, The Djinn, Τsipouro, Sid, V.ice, Valder, wagneriandandy, , Φοίβος, _daemon_, Άγγελος, Νωεύς


...και σόρρι αν ξέφυγε κανείς. Καλούνται οι συμμετέχοντες να ντυθούν ευπρεπώς, να τσεπώσουν το υπόλοιπο του μηνιάτικου, και να βρεθούν σε προκαθορισμένη τοποθεσία, προκειμένου να ακολουθήσουν ένα ταξίδι Αυτογνωσίας,
ως άλλοι Καστανέντα,
που ακολουθουν τις διδαχές του Δον μαριΧουάν.





Οι κανόνες του ταξιδιού είναι:


α) η δημιουργία κυκλοφοριακού χάους (με τόσα τουτου) και η μη φιλική οδήγηση

β) η κατάχρηση της μπύρας και του ουίσκι, η αντικοινωνική συμπεριφορά

γ) οι τυχαίοι καβγάδες με νυχτόβιους, πρεζάκηδες, μπατσόνια

δ) η συναναστροφή με γυναίκες της νύχτας

ε) το ξημέρωμα σε παγκάκια, γρασίδια, βρώμικα κρεββάτια
πάντα με το μπουκάλι στο χέρι :drunk:

στ) η επιστροφή στην ημιάγρια κατάσταση
που διακρίνει μόνο τους κοινωνικά ξεπεσμένους της κατωτάτης υποστάθμης,
όπως τους φορτηγατζήδες, τους άστεγους, τους ανώτατους δικαστικούς.



Σκοπός βέβαια του ταξιδιού είναι:

Η επαφή με το Ζώο, τον εσωτερικό Πίθηκο,
κάτι που μας έχουν αποστερήσει τα χρόνια αποτυχημένης κοινωνικοποίησης
και γαμωσταυρικής συναναστροφής με το αντίθετο φύλο.





Πείτε μέρα κ ώρα και φύγαμε. :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Dr Strangelove, Ροδόκηπος (aka δεσμώτης), Γιώργος, Αντώνης, aipal, Andrew19, andros, Αυτός, aspa1, AthinaMike, Bill, Bill_Slayer, borat, , Conceicao, Dark_kronos, davis, demis_gr, derty, giannis4ever, Great Chaos, Insomniac, Jason93, jrot6,Lorien,, Mazinger, Mittenwald, nikolas17, Σκαρακης, Σίσυφος, phalanx, rascal_gd, Rempeskes, self-instructive depressing, stavros_, steven, Thanasis10, The Djinn, Τsipouro, Sid, V.ice, Valder, wagneriandandy, , Φοίβος, _daemon_, Άγγελος, Νωεύς


όλα καλά και άγια(τρόπος του λέγειν) με τους κανόνες , τον στόχο και τα μέλη.Αλλά ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ για τον οποίο στα άτομα που θα πάρεις μαζί σου έβαλες και τον εαυτό σου είναι πως επειδή πήρες πάρα πολλούς μαζί σου χρειάζονται 2 ρεμπεσκέδες για να τους σπάνε τα νεύρα (άλλη έκφραση είχα στο μυαλό μου-αλλά μας διαβάζουν και παιδάκια) στην διαδρομή:worry:.Επίσης έχω να προσθέσω ότι οι προηγούμενοι με 2-3 τουτού την βγάζουνε άνετα , αλλά εσύ επειδή θα χρειαστείς λεωφορείο-πούλμαν πρέπει να διευκρινίσεις ποιοι από τους καλεσμένους σου καλέστηκαν με καλή πρόθεση - να κάθονται σε καλές θέσεις να αγναντεύουν και ποιοι για να υποφέρουν στις πίσω θέσεις - πιο πίσω και από τις αναρτήσεις- και να βγάλουνε τα άντερα τους.



Υ.Γ1 μετά από όλα αυτά , γαλαρία θα κάτσω , ε;:look:

Υ.Γ2 με κάποια επιφύλαξη για το φύλο των άλλων καλεσμένων - δεν τους ξέρω όλους αλλά υποβοηθούμενος από το σχόλιο
Η επαφή με το Ζώο, τον εσωτερικό Πίθηκο,
κάτι που μας έχουν αποστερήσει τα χρόνια αποτυχημένης κοινωνικοποίησης
και γαμωσταυρικής συναναστροφής με το αντίθετο φύλο
κατάλαβα ότι θα είμαστε αντροπαρέα.Καλές οι μπύρες και τα ζωώδη ένστικτα , αλλά πώς θα τα ικανοποιούμε;Καλείστε όπως προσδιορίσατε τρόπους διασκέδασης:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
1. Δεσμώτης: Να ακούμε και καμια μουσική της προκοπής.

2. Ρεμπεσκές: Να ακούμε καμιά έξυπνη ατάκα της προκοπής.

3. Sid: Φαίνεται πολύ κουλ τυπάκι, θα τον πάρω κι αυτόν!:D

4. The Djinn:
Από τους λίγους άντρες που θεωρώ πως έχουν τις ίδιες ευαισθησίες/ρομαντισμούς με μένα αναφορικά με το γυναικείο φύλο. Σωστός Wingman σε ενδεχόμενη σοβαρή προσέγγιση κορασίδων!:D

5. KostasM: Το κολλητούμπι εκ σχολής, δεν τον ξέρετε.

6. Μεταλλύδριον (ακα Metal Lover): Έχει φάση το παλουκάρι και κάνει καλή διασκέδαση όταν βγαίνει. Απλά άμα τον πιάσει λογοδιάρροια θα είναι ιδανικός για να κλείσει το στόμα του Δεσμώτη.:whistle:

7 Great Chaos: Γιατί σε ένα roadtrip, πρέπει να γίνει και λίγο χάος.

8. Γιώργος: Τίμιο παιδί. Ότι βοήθεια του έχω ζητήσει αναφορικά με το πρόβλημά μου κλπ, φιλότιμος να με εξυπηρετήσει. Το να μη τον πάρω μαζί θα ήταν αχαριστία.:)

9. Bill: Να χω να μιλάω με έναν σοβαρό άνθρωπο για υπολογιστές. Επιπλέον, ανταπόδωση για την εξυπηρέτηση με το αμάξι πέρσι τον Ιανουάριο στο meeting!;);)

10. Σίμπυ (aka Cibyllian):
Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς το "μπούι" όχι!:D

11. Prime: Γιατί έτσι μου αρέσει!:redface:

12. Ισίλιελ: Να κάνει edit τον Τσίπουρο σε περίπτωση που ρίξει μπινελίκια, διότι ναι θα πάρω και τον...

13. Τσίπουρο: Αφασικός πλήρως, ότι χρειάζομαι για ένα διασκεδαστικό ταξίδι!:clapup:

14. Whitedrum: Καπνίζει. οπότε θα τη στέλνω μαζί με τα τσιγάρα της να φέρνει και φαί για όλους και λοιπές αγαθοεργίες. Επίσης ακούει μέταλ οπότε μόλις κοιμάται ο Δεσμώτης και σταματάει η Trance, θα κάθομαι με το ντράμι και θα ακούμε μέταλλα.:clapup:

15. Love angel: Αν κάποιος τα κάνει Κόλαση, σίγουρα ένας άγγελος θα μας ξελασπώσει!:P

16. Lorien: Για τις κρύες νύχτες που απαιτούν σεντόνια (από τα πόστς του!:P)

17. Ρουμάνα: Δεν έχει γιατί... Είναι η Ρουμάνα!:D

18. Madrugada*: Γιατί καλοί οι παλαιοί, αλλά και ένα νέο μέλος δε θα μας χαλάσει τη μαγιά.:)

19. mpourou: Για να κάνει παρέα με τη Madrugada* όσο θα σφαλιαρώνω το Δεσμώτη, και για να ακούει τα trance του, όσο εγώ θα κοιμάμαι.:P

20. Αννούλα: Της έχω υποσχεθεί ταξίδι (και μετά θα την αφήσω εκεί και θα φύγω:P)

21. Συνεχίζετε; -Ναι! 10! -ΝΑΙ!!!!!!! 31, κέρδισα! (<----Το χαρτόμουτρο:rofl: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα έπαιρνα για παρέα τον Valder γιατί με θυμήθηκε.

Οι υπόλοιποι να μείνετε εδώ να σαπίσετε ρε! :D Λυκ, πάμε να χτυπήσουμε Σουηδέζες στον Βορρά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σε "raodtrip" κανένα :P

Για να δούμε... η σειρά τυχαία

1. Kακή Επιρροή: στεκο-καραβάνι χωρίς κουε δεν υφίσταται :P. Αφήστε που χρειάζομαι μερικές συμβουλές :P
2. Youki: Ξέρει αυτή γιατί :P
3. vendetta: ε, να ξεδώσει ο φαντάρος μας λίγο πριν τον πάρουν τα ελληνικά στρατά :P
4. Ηρώ: Για να μπορώ να την ακούω στη διαδρομή να λέει "Κώστα. Κώστα!" με το ηρω-ύφος :P
5. fandago: Γιατί έτσι θέλω :P
6. Νeraida: E, κάποια στιγμή πρέπει να τη γνωρίσω αυτή την κοπέλα από κοντά δεν πρέπει? :P
7. kalypso: E, αμ και θα πάρω τις "μαμάδες" της μαζί, αμ και θα αφήσω το "παιδί" απέξω?
8. dooo: E, φαντάζομαι δεν θέλετε διευκρινήσεις ε?
9. Εδάδ: γιατί "όταν μεγαλώσω θα γίνω Εδάδ"
10. Palladin: Γιατί έτσι! Αν και λόγω παιδιού θα έπρεπε να την αφήσω για το επόμενο ταξιδάκι
11. Ιdril: Γιατί να την καλοπιάσω να μου φέρει και τα τρίγωνα πανοράματος μαζί. :p
12. Lorien: Για να κάνει παρέα στον vendetta και τον fan να μην βαριούνται με τόσες γυναίκες γύρω τους :P

Αφού ο Val είπε τόσους μπορώ να προσθέσω κι εγώ το Γιδάκι που το ξέχασα πριν στο πορτ παγκάζ? :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιι κι έσκασα!!!










:P

Ρεζουλίνιμ! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 27 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top