Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,745 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 248 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη γεύση παγωτού

Αγαπημένη γεύση παγωτού!

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
σοκολάτα
14
33,33%
ferrero
13
30,95%
φράουλα
10
23,81%
choco chips
2
4,76%
μπανάνα
13
30,95%
βανίλια
9
21,43%
φυστίκι
4
9,52%
καρπούζι
4
9,52%
kinder
7
16,67%
προφιτερόλ
6
14,29%
ανανάς
1
2,38%
blackforest
2
4,76%
smarties
2
4,76%
cookies
21
50,00%
λεμόνι
5
11,90%
κρέμα
2
4,76%

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες ήταν και πέρασαν έγραψε: στις 18:28, 09-05-14:

Ε, όσο να πεις καλοκαίρι έρχεται, κι ενώ οι εξετάσεις (σχολείου, ξένων γλωσσών, πανελλήνιες,κτλ.) πλησιάζουν επικίνδυνα και οι ζέστες έχουν πλακώσει (για την υπόλοιπη Ελλάδα δεν ξέρω αλλά Θεσσαλονίκη που είμαι εγώ σήμερα ΕΛΙΩΣΑ!!!! δεν υπάρχει τίποτα πιο θεραπευτικό από ένα παγωτό!Εσείς τι προτιμάτε?Κλασικές ή περίεργες γεύσεις?Με ή χωρίς σιρόπι;Σε χωνάκι ή σε κυπελλάκι; Από το περίπτερο ή χύμα; Εδώ μπορούμε να συζητάμε τα πάντα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 13:52, 10-05-14:

Η μεγαλη μου αδυναμια αρχικα ειναι η βανιλια σε παγωτο μηχανης!
Σοκολατα και cookie δευτερα στην λιστα!!

*οι εξετασεις των ξενων γλωσσων ξεκινησαν σημερα με πολυ ζεστη και παγωτα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες ήταν και πέρασαν έγραψε: στις 16:05, 10-05-14:

Όντως η βανίλια μηχανής είναι ΤΕΛΕΙΑ! (εγώ παίρνω πάντα όταν πάω στα ΙΚΕΑ)Τις προάλλες δοκίμασα γεύση smarties!Η σοκολάτα (η κλασική τουλάχιστον) δεν μου αρέσει.Προτιμώ ferrero ή choco chips.Πάντα βάζω σιρόπι σοκολάτας!
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 19:13, 10-05-14:

φράουλα!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,926 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:52, 10-05-14:

τιραμισού-cookies-ferrero-kinder...γενικά σπάνια παίρνω συνηθισμένες γεύσεις όταν υπάρχει ποικιλία! και πάντα σε κυπελλάκι με σιρόπι και από όλα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O panagiotists13 Πανελλήνιες ήταν και πέρασαν έγραψε: στις 21:24, 10-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
τιραμισού-cookies-ferrero-kinder...γενικά σπάνια παίρνω συνηθισμένες γεύσεις όταν υπάρχει ποικιλία! και πάντα σε κυπελλάκι με σιρόπι και από όλα
Κι εμένα μου αρέσει να βάζω διάφορα πάνω στο παγωτό πχ.κομματάκια μπισκότο κ.α.
Παράθεση

Elpinikh

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Elpinikh έγραψε: στις 09:56, 31-05-14:

Λεμόνι!!!αχ λατρευω παγωτο με γευση λεμόνι αν και δεν υπάρχει πάνω στις επιλογές
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 20:13, 31-05-14:

cookies και κρέμα που δεν υπάρχει στις επιλογές!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:02, 01-06-14:

Πωπω νταξει ^^
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 23:05, 01-06-14:

εννοείται πως προτιμώ το χύμα παγωτό.. οι γονείς μου έχουν περίπτερο και 20 χρόνια έχω κάνει διατριβή στα συσκευασμένα! enough is enough..!
και η αγαπημένη μου γεύση είναι χωνάκι φεγεγωωω.. πω πω κόλαση!
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O panagiotists13 Πανελλήνιες ήταν και πέρασαν έγραψε: στις 07:32, 02-06-14:

Χθες δοκίμασα βανίλια Μαδαγασκάρης με βατόμουρο!Ξινό μου φάνηκε!Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα...Γενικά δεν είμαι των πολύ περίεργων γεύσεων εγώ!
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,722 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:18, 11-06-14:

Στρατσιατέλα

Και απο τη μηχανή παγωτού το ανάμεικτο...κρέμα σοκολάτα
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,115 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 01:46, 10-07-14:

Πεπόνι

επίσης σοκολάτα και μπανάνα( Algida carte d'or οικογενειακό)
Α, και κρέμα με καραμέλα
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 15:12, 10-07-14:

Εγώ επέλεξα σοκολάτα (επειδήτην πάω πολύ!!), βανίλια (κλασσικό), cookies (τέλειο είναι!!)
καθώς και προφιτερόλ το οποίο είναι το αγαπημένο μου, μόνο που δεν το έχουν όλα τα καταστήματα, δυστυχώς!...

Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε: στις 09:25, 12-07-14:

Σοκολάτα και από εμένα!
Δεύτερο στη λίστα το παγωτό με γεύση παρφέ.

Θέλω να μπω στον υπολογιστή...τώρα.
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 10:33, 01-08-14:

η πραλίνα πάει στη σοκολάτα;

συγκεκριμένα, η αγαπημένη μου γεύση είναι πραλίνα με πορτοκάλι (την δοκίμασα πρόσφατα πρώτη φορά, δε νομίζω να έχω φάει καλύτερο )
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 12:18, 01-08-14:

ΟΛΕΣ
γενικοτερα το παγωτο το λατρευω χεχεχ προτιμω ομωσ
cookies

stracciatella

ferrero
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evaqi31

Νεοφερμένος

H Evaqi31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Evaqi31 έγραψε: στις 16:32, 01-08-14:

ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑ, cookies and προφιτερολλλλ!!
Παράθεση

Evaqi31

Νεοφερμένος

H Evaqi31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Evaqi31 έγραψε: στις 16:33, 01-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από life12
ΟΛΕΣ
γενικοτερα το παγωτο το λατρευω χεχεχ προτιμω ομωσ
cookies

stracciatella

ferrero
Ξερεις να διαλέγεις παντως !!!!!!!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 08:35, 04-08-14:

Σοκολάτα, ferrero, φράουλα, μπανάνα, βανίλια, kinder, cookies.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sophie_96