Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί ; Τεκμηρίωση παρακαλώ.

Nα σου πω εγώ..
Θα περνούσαμε υπέροχες βραδιές εσωτερικής αναζήτησης, συζητώντας για ποίηση, λογοτεχνία, φιλοσοφία. Θα κάναμε ρομαντικούς περιπάτους στο Ζάππειο. Εσύ θα φορούσες μπερέ, εγώ φουλάρι. Θα απήγγειλες Καβάφη ενώ εγώ θα ζωγράφιζα ένα ονειρικό τοπίο.
Έτσι ήρεμα θα κυλούσε η ζωή μας, μέχρι να συνειδητοποιήσουμε ότι δεν υπάρχει "σπίθα".
Θα χωρίζαμε πολιτισμένα όπως άλλωστε αρμόζει σε έναν δόκτωρ και θα μέναμε για πάντα φίλοι.:D


Δε διαισθανομαι κοινα σημεια αναφορας ....
Ασε που εκεινη ταιριαζει μονο με Φανταγκο.-

Ντάξει η Νεράιδα τα λέει καλύτερα:P

Δεν υπάρχουν πιο ταιριαστά ζευγάρια, απ΄τα αταίριαστα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μα τι λες χρυσό μου, θα έπαιρνα τη Βικάρα την κουκλάρα και θα πήγαινα στα μπουζούκια...

εκεί να δεις πόσο ταιριάζουμε, θα το καίγαμε το μαγαζί κι εγώ θα ήμουν περήφανος για το νιάτο που θα κυκλοφορούσα. Άλλωστε το επάγγελμα που διάλεξε με φτιάχνει. Δύο από τους μεγαλύτερους έρωτες της ζωής μου έκαναν το ίδιο (φαίνεται μ' ανάβει η λευκή εργαστηριακή ποδιά). Μην τους ακούς Βίκυ μου, εγώ μισώ την κουλτούρα..


αααα αμα εινα να ξηγιομαστε μπουζουκια διαφωνω και γω! ταιριαζουμε! :pfff:

σας ειπα οτι παω Ηλιαδη εε ?:redface::P

βεβαια σεχω λιγο απο φοβο, οποτε μη παραξενευτεις που θα μαι βικ αλα πατζαρι!:D:P



ρασκαλ-μισελ
καλιψω-ρεμπ
νεραιδα-δεσμωτης
μπουρου-επιμηθεας
pigt21-ισιλιελ


:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Γιατί όχι Καλυψώ-Ρεμπ? Εμένα μου φαίνεται ενδιαφέρον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χμ.. γιατι η καλυψω ειναι πιο ονειροπαρμενη...
δε ξερω.. την εχω για ρομαντικη στο μυαλο μου:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ναι έτσι φαίνεται, είναι όντως, όπως κι ο Ρεμπεσκές πιο κυνικός, αλλά εξακολουθεί να μου φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωσις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Γιατί όχι Καλυψώ-Ρεμπ? Εμένα μου φαίνεται ενδιαφέρον...
χμ.. γιατι η καλυψω ειναι πιο ονειροπαρμενη...
δε ξερω.. την εχω για ρομαντικη στο μυαλο μου:pfff:
Δεν ειναι ρομαντικος ο Ρεμπεσκες;; :eek:


Το ακουσαμε κι αυτο..




Λοιπον κατι σκεφτομαι για εδαδ-δεσμωτη.. Τωρα τελευταια σαν να τρωγονται συνεχεια μου φαινεται.. :worry:


Βρε μηπως να τους βαλω στα ταιριαστα;; :D


λοβ ιζ ιν δι ερ.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ποιός είναι ο Επιμηθέας; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν ειναι ρομαντικος ο Ρεμπεσκες;; :eek:


Το ακουσαμε κι αυτο..

Sid λένε ότι δεν είναι ρομαντικός ο ρεμπεσκές. Ο ράσκαλ δεν μπορεί μόνος του, πλέξε το εγκώμιο του...

Μισελ-jrot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
love_angel - pitg21

Με τίποτα νομίζω?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
fantasmenos-mindcircus:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Bunny-fantasmenos
Michelle -Dark Kronos !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.

Νωευς - Himela

Τώρα βλέπω αυτό το θέμα και μετά από 6 μήνες απαντώ.:blink:

Συμφωνώ. Με τον αγαπητό Νωέα θα χανόμασταν στη μετάφραση. Πραγματικά δε νομίζω ποτέ να έχω διαβάσει - και εμπεδώσει - παραπάνω από 3 συνεχόμενες προτάσεις του. Και δεν περνιέμαι για ηλίθια.:pfff: (Γιώργο μη μιλήσεις!:mad:)

Κατά τα άλλα, τα σέβη μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γιωργος-kajira
exposed bone-kalypso
himela-borat
mpourou-pitg21
bill-mindcirus(αν και λογω ζωδιων ταιριαζουν)
μαρω-fantasmenos(αν και επισης λογω ζωδιων ταιριαζουν)
marmaths-great chaos
neraida-jrot6
isiliel-επιμηθεας
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νομιζω οτι ο πετρος μας ειναι ιδιαιτερα συντηρητικος και παραδοσιακος σε σχεση με σενα που δινεις αλλον αερα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εεε ρε παιδια αμα νομιζετε οτι ταιριαζετε με τις ευχες μου!! θα φαμε και κουφετα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
theodora + sid

mouxaxaxax:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
^prinCess^ και sid
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top