Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 201 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας παίξουμε την κολοκυθιά...

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:18, 25-02-08:

Θυμάστε φυσικά όλοι την κολοκυθιά ας την πάμε εδώ, αλλα η διαφορά είναι ότι δεν υπάρχουν οι ενδιάμεσες απαντήσεις π.χ.

Γιατί κόκκινο;
και τι να είναι;

Αν λοιπόν πεί κάποιος ένα χρώμα Ρόζ ο άλλος θα λέει : να είναι μώβ.

Ξεκιναμε με την κλασσική ατάκα και όταν τελειώνει το ένα ειδος βάζει κάποιος μία πρόταση και αλλάζουμε κατηγορία....

Λέω λοιπόν θέλω να πάρω ενα όχημα και μάλλων θα είναι 200αρα μηχανή, ο επόμενος να είναι αμάξι, ο επόμενος να είναι νταλίκα, μετά απο κάποια στιγμή απο τις 4 απαντήσεις και πάνω βάζει ξανά κάποιος την φράση αν παίρνει το είδος μπορεί να είναι και παραπάνω κανένα πρόβλημα αλλα ποτέ κάτω απο 4 έτσι θα ανανεώνετε συνεχώς, πιστέυω να πιάσει, πάντως μπορείτε να πέιτε ότι θέλετε

Ας παιξουμε:

Θέλω να αγοράσω ένα ρούχο και λέω μάλλων ότι θα είναι φόρεμα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 18:34, 25-02-08:

να είναι ταγιερ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:41, 25-02-08:

Να είναι φόρμα
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 18:42, 25-02-08:

να είναι τζιν
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:44, 25-02-08:

Να είναι Μπουφάν
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 18:48, 25-02-08:

θέλω να αγοράσω ενα κατοικίδιο και λεω να είναι σκύλος..
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:51, 25-02-08:

Να είναι γάτα(προτότυπο)
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 19:00, 25-02-08:

Να είναι κουνέλι
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 19:03, 25-02-08:

Να είναι χάμστερ
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 19:10, 25-02-08:

να είναι πόνυ
Παράθεση

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 19:22, 25-02-08:

γιατι?να ειναι παπαγαλακι
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 19:25, 25-02-08:

θελω ενα βιβλιο.Λεω να ειναι ο χρυσος οδηγος..
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 19:26, 25-02-08:

Να είναι αγκάθα κρίστη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 19:33, 12-02-10:

να ειναι ο αρχοντας των δαχτυλιδιων
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:42, 13-02-10:

να είναι Λένα Μαντά!
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 19:23, 13-02-10:

θελω να δω μια ταινια. Να δω...meet the parents..
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:45, 13-02-10:

εγώ πάλι θέλω να δω αυτό που βλέπω...Γουίλι Γουόνκα!
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 13:59, 15-02-10:

εγω θελω να δω το "Ηοme Alone"
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε: στις 01:22, 18-02-10:

Να δεις το ''Hangover''
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 02:09, 18-02-10:

Εγώ θέλω να δω το "Sorority Row".
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ας παίξουμε Monopoly - Από thinkpad560z
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-13 στις 21:56.
    • Ας παίξουμε κρεμάλα - Από maik85
      Το θέμα έχει λάβει 7203 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-07-13 στις 16:55.
    • Ας παίξουμε κρεμάλα (English Version) - Από MAYROULIS
      Το θέμα έχει λάβει 210 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-11 στις 17:30.
    • Ελάτε να παίξουμε Champions league - Από thodoris7
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-07 στις 20:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα