Ποιο είναι το αγαπημένο σας σνακ;

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ψωμί με μερέντα φτιαγμένο σαν τοστ... Κόλαση!!!!!

Τελειο το κανω και εγω αυτο....:popcorn:
Εγω μετα το ψηνω και στην τοστιερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Τελειο το κανω και εγω αυτο....:popcorn:
Εγω μετα το ψηνω και στην τοστιερα!

Εγώ πρώτα ψήνω 6 φέτες ψωμί του τόστ στην τοστιέρα και μετά αλείφω τη μία με μερέντα, βάζω την άλλη από πάνω ξανααλείφω, βάζω κι ακόμη μία κι έχω ένα σούπερ τοστ με 3 φέτες ψωμί και δυο στρώσεις μερέντα. Επαναλμβάνω το ίδιο και με τις υπόλοιπες 3 φέτες και έχω 2 σούπερ τόστ με 3 φέτες ψωμί και δύο στρώσεις μερέντα. Σύνολο γύρω στις 1300 θερμίδες αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν πειράζει! Στο κάτω κάτω δεν το τρώω και κάθε μέρα αυτό το πράγμα, ίσως μια φορά στις 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
χμμ το καλύτερο θα ήταν μια σούπα quick snack knorr..


αλλά τρώω chips..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Πάντα τρώω ενδοιάμεσα στα γεύματα... και το παρακάνω κάποιες μέρες του μήνα.... γενικά προτιμώ τα δημητριακά (αυτά που ο υπόλοιπος κόσμος τρώει για πρωινό), τα βάζω σ ένα μπολ και τσιμπάω συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μια μπαρα δημητριακων με κομματιακια μαυρης σοκολατας!!!γιαμμμ:DDDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
παγωτοοοοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Φρουτάκια.. Το χειμώνα μήλο, το καλοκαίρι τα φοβερά καλοκαιρινά φρούτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Συνήθως κάποιος χυμός αν είμαι εκτός.
Τώρα αν είμαι σπίτι και πεινάω τόοοσο μέχρι το επόμενο γεύμα (βλέπε εξεταστική που θες και μια δικαιολογία να αφήσεις το διάβασμα) ίσως κάνω 2 φρυγανιές με μέλι. :P
Οι μπάρες δεν συμφέρουν ε. Το κάναμε κάνα μήνα αυτό και νιώθαμε την πολυτέλεια να αγγίζει κόκκινο.
Αν φυσικά παίζει φρούτο τότε ακυρώστε τον χυμό και την φρυγανιά, φρούτο σίγουρο. Συνήθως μήλο (<3) ή πορτοκάλι ή κάποιο ροδάκινο/βερίκοκο ή κάποιο από όλες αυτές τις παραλλαγές του ροδάκινου/βερίκοκου. Τώρα για πεπόνι και καρπούζι δεν ψωμολυσσώ κιόλας, ζω και χωρίς αυτά.

Α.. κάποτε που είχα φτιάξει ένα άλλο στυλ διατροφής είχα ως σνακ 7-10 φουντούκια.
Θα το ξανά κάνω κάποτε. Είχα ξεχάσει πως με αρέσουν.
Γενικότερα πάντως δεν έχω σνακ. Αυτά είναι σε περιστώσεις που θα πω πως πείνασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μπάρες δημητριακών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Συνηθως τρωω πολλα φρουτα αλλά αν εχεις στο ψυγειο κανενα παγωτό ή κρουασάν θα τα προτιμήσω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Και γω φρούτα.Μ'αρέσουν τρελά και τα Doritos βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Οτιδήποτε σε στυλ ντορίτος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Χμμμμμ.. Κάτι Ελληνικές μπάρες που χω πετύχει με δαμάσκηνο, μέλι, σουσάμι κτλ.

Μερικές φορές όμως τα δρακουλίνια.. :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Χμμμμμ.. Κάτι Ελληνικές μπάρες που χω πετύχει με δαμάσκηνο, μέλι, σουσάμι κτλ.

Μερικές φορές όμως τα δρακουλίνια.. :redface::redface::redface:
Χεχεχε τα δρακουλίνια είναι τοπ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Χεχεχε τα δρακουλίνια είναι τοπ:clapup:

Ναι τα ρημάδια. Δρακουλίνια και λεμονίτα. Μπροστά στην τηλεόραση.
Αααααααχχ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ναι τα ρημάδια. Δρακουλίνια και λεμονίτα. Μπροστά στην τηλεόραση.
Αααααααχχ.....
Και τα άλλα τα... πακοτίνια? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συνήθως σοκολάτες,γκοφρέτες:redface:
Τώρα το καλοκαίρι όμως,έτρωγα συνέχεια φρούτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Από ξυρούς καρπούς ή φρούτα και μπάρες δημητριακών μέχρι και μπισκότα,σοκολάτες (με μια ιδιαίτερη αγάπη στην crunch..!),παγωτό,γλυκάκι απ'τα χεράκια της μαμάς ή τα δικά μου ενίοτε..! και γενικά ότι άλλο βρω..:redface: Συνήθως όμως το χειμώνα αφού μπω στο πρόγραμμά μου και είμαι όλη μέρα σε κίνηση και συνεχώς ασχολούμαι με κάτι ξεχνιέμαι και δεν τρώω ενδιάμεσα..μην σας πω ότι και τα κανονικά γεύματα τα τρώω επειδή μου τα θυμίζουν οι γονείς μου...
Γενικά τις περισσότερες φορές που τσιμπολογάω το κάνω λόγω βαρεμάρας και όχι πείνας...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Nutri - cookies. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Φρούτο, τοστ ή χυμός ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top