Αγαπημένα αντικείμενα!

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
το πιο αγαπημενο αντικειμενο μου ειναι οι γατες μου τισ μεγαλωσα μονη μου κ ειναι σαν παιδια μουκ ακομη ενα βρωμικο λουτρινο ασπρο αρκουδο που κοιμαμαι μαζι του απο πολυ μικρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Ο Ζίπο μου, κατασκευής 2000, με τον Αμερικανικό αετό χαραγμένο πάνω του, είναι το πλέον αγαπημένο μου αντικείμενο. Ακόμα το ρολόι μου που έχω πάνω από 15 χρόνια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
κεριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε...
1. Η κασετίνα της WWF, που έχω
2. Τα στιλό μου! (Έχω τρέλα με τα στιλό)
3. Κάτι κουκλάκια που μου έχουν δωρίσει αγαπημένα μου άτομα
4. Ο αρκούδος που μου πήρε το αγόρι μου... Τον λατρεύω αυτόν τον αρκουδάκο!!! :D Και...
5. Το σκουλαρίκι του αγοριού μου που δύσκολα αποχωρίζομαι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
...και λιβάνια... Μ!

(αρωματικά εσωτερικού χώρου και αιθέρια εννοώ καλε! :P )

Όντως μου αρέσουν πολύ και τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ο υπολογιστής μου, η φωτ. μηχανή μου και μια ακουστική κιθάρα που έχω (Δεν ξέρω να παίζω την έχω για να σπάω τα νεύρα των γειτώνων :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ένα κολιέ για γούρι και το pc μου φυσικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
M αρέσουν πάρα πολύ τα κεριά και έχω και πολλά που τα έχω κάνει εγώ...
Μία ασημένια βέρα που δεν την αποχωρίζομαι ποτέ και
τέλος έναν μεγάλο λούτρινο σκυλάκο δώρο φίλων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
PC και κινητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Το αυτοκινητό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

(όχι δεν διαβάζω μόνο αυτά τα βιβλία και η αλήθεια είναι πως αγαπώ όλα τα βιβλία μου, αλλά δε νομίζω να θέλετε να τα postαρω όλα ε.. :P)


Ένα κομμάτι ξύλου που βρήκα στη θάλασσα. Είναι ακριβώς όπως το βρήκα! Δε μοιάζει με Κριάρι? (και είμαι και Κριός!!!!!)


My Wyverex Pendant* Dragon

Κι ένα τελευταίο:

Ένα γράμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το μηχανάκι μου πάνω απο όλα, άν πάθει κάτι θα τρελαθώ, το φροντίζω απεριόρηστα, τα κινητά που αγόρασα απο την πρώτη φορά που είχα μέχρι τώρα, αγόρασα ένα ίδιο με το παλιό για να έχω ανταλακτικά, και γενικά δένομαι απίστευτα με μικρά και μεγάλα πράγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το laptop μου,
το ppc μου
και το κινητό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ωωωω Isiliel, respect για το ράφι. :D:D:D


Εγώ έχω μια σχέση αγάπης-μίσους με το σπασμένο ζευγάρι γυαλιά μου.. Μόνο αυτό μου έρχεται, τα άλλα όπως PC και βιβλία μπορούν να αντικατασταθούν εύκολα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ωωωω Isiliel, respect για το ράφι. :D:D:D


Εγώ έχω μια σχέση αγάπης-μίσους με το σπασμένο ζευγάρι γυαλιά μου.. Μόνο αυτό μου έρχεται, τα άλλα όπως PC και βιβλία μπορούν να αντικατασταθούν εύκολα. :P

Ευχαριστώ!! ...μόνο που ήταν τα περισσότερα τοποθετημένα ανάποδα..τα έχω γυρίσει τώρα! :redface:

Να προσθέσω στα αγαπημένα αντικείμενα και:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • cenix_430.jpg
    cenix_430.jpg
    45.8 KB · Εμφανίσεις: 114
  • Igloo%20tent_177.jpg
    Igloo%20tent_177.jpg
    63.3 KB · Εμφανίσεις: 121

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Η κιθάρα μου, τα βιβλία μου και το pc μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τα βιβλια μου...
το πσ...
οι φωτογραφιες μου...
τα δωρα του αντρα μου κ τα γραμματα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες μου.
Οι φωτογραφικές μηχανές.
Το laptop.
Τα βιβλία και τα cd μου.
Οι συλλογές μου από εισιτήρια, καρτ-ποστάλ και προγράμματα.
Συγκεκριμένα ρούχα, κοσμήματα κι αντικείμενα (κυρίως όσα έχουν συναισθηματική αξία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ρολόι μου, ο υπολογιστής μου, το αυτοκινητάκι μου και κάποια μικροαντικείμενα που το κάθε ένα από αυτά έχει και τη δική του ξεχωριστή ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Τα βιβλία μου, οι κονσόλες μου, τα pc μου, το αυτοκίνητό μου και η μπλούζα που μου 'κανε δώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top