Ονοματολογία.....

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Απο πού βγαίνει;:confused: (Ωραίο όνομα έστω και υποκοριστικό, με μοντέλο τα χεις ατιμούλη;:P )

Ναι αμε μοντελο ειναι!!:P (αν και για εμενα ειναι....και χυυυυυνονται τωρα τα σωρωπια εεεε;;;;:whistle: :hehe: )
Το ονομα της το βαφτηστικο ειναι "καπως" για αρκετους...:redface: και αυτο ειναι...Ζαχαρουλα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Ναι αμε μοντελο ειναι!!:P (αν και για εμενα ειναι....και χυυυυυνονται τωρα τα σωρωπια εεεε;;;;:whistle: :hehe: )
Το ονομα της το βαφτηστικο ειναι "καπως" για αρκετους...:redface: και αυτο ειναι...Ζαχαρουλα...:)

Γλυκούλι!:clapup: Να την έχεις να τη χαίρεσαι φίλε :) Στο γάμο θα μας καλέσεις! (Ποντάρω στο τσάμπα φαΐ στο τραπέζι ο αθεόφοβος:P :P :P j/k)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Γλυκούλι!:clapup: Να την έχεις να τη χαίρεσαι φίλε :) Στο γάμο θα μας καλέσεις! (Ποντάρω στο τσάμπα φαΐ στο τραπέζι ο αθεόφοβος:P :P :P j/k)

Eννοειτε!!!:clapup: :D
Εμ' τι βρε συ;;;:worry:
Γινεται γαμος χωρις ενα τρικουβερτο τσιμπουσι;;;;:D :clapup:
Αλλα να ερθεις αδειος ε!!!:warn: :warn:
Γιατι εγω δεν θα ακολουθησω αυτα τα ψευτοκυριλε που σου φερνουν δυο τρια κεφτεδακια με σαλτσα κια στα βαφτιζουν "καφε ζεβανπλι Γαλλιας"...:whistle: :P
Θα παιζουνε ψητα-αψητα ολα τα γνωστα ειδη κρεατος και δεν συμαζευεται!!:D
Ασε τα ποτα και τα εξτρα!!!!;) :D
Να 'σαι καλα για τις ευχες σου φιλαρακι!:redface: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σουπερμάριολαντ, τα κοψίδια θα είναι από τα μέρη σου, και ανοίγεις το χορό με ένα λεβέντικο τσάμικο, με το κλαρίνο να παίζει δίπλα στο αυτί σου:bleh:

άντε κι έχουμε και το ίδιο όνομα στην αντίστοιχη αρσενική και θηλυκή του έκδοση:D


ψ. θα ηγηθώ με το τουτού μου στο κομβόι για να πάρουμε τη νύφη. Δε θέλω αντιρρήσεις:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αφου ξερεις οτι σε εσενα βρε ντουντουνι δεν φερνω αντιρρησεις!;) :D
Δεν παιζω με την τυχη μου...:whistle: :P
Τα κοψιδια θα ειναι επαρχιωτικα!!!!
Μοσχαναθρμενα και οχι σαν αυτα που παρουσιαζει ο Ευαγγελατος!!!
Απο κλαρινα αλλο τιποτα!!!:clapup: :P
το ξερω το παρακαναμε...sorry...



P.S.- τι ελεγα για το superMarioLand;;;:P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εμενα με λενε ινες, οπως εχω πει σε αλλο thread. και δε μου αρεσει. ειναι μικρο και μεχρι να το σκεφτεις το εχεις πει ενενηντα εφταμισι φορες. :mad:
την πρωτη μου κορη θα τη λενε Μαρια Νεφελη ΣΤΑΝΤΑΡ. λογω του ποιηματος του ελυτη.:clapup:
και τον γιο μου μανολη για να τη σπασω στο μπαμπα μου που θελει να ειναι μονος στην οικογενεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το ονομα μου, είναι σπάνιο


το Ινες μου αρέσει πάντως εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Εμένα μου αρέσει το ονομα μου, είναι σπάνιο


το Ινες μου αρέσει πάντως εμένα

καλα, ας ηταν δικο σου και μιλαγαμε μετα:P
ειναι τοσο συντομο που δε μου φαινεται ονομα πια.....και εχω και τεραστιο δυσνοητο επωνυμο......
σνιφφ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το ines!Σεξουλιάρικο και ασυνήθιστο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Νίκο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Θανάσης παρακαλώ!Nicko_Mcbrain είναι παρατσούκλι και όνομα του drummer των Maiden.

σόρυ για το οφ-τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Θανάσης παρακαλώ!Nicko_Mcbrain είναι παρατσούκλι και όνομα του drummer των Maiden.

σόρυ για το οφ-τοπικ

Θάνο ή Νάσο να σε λέω??
Δεν μου αρέσει το Θανάσης:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Θάνο!

Τι υπέροχο όνομα έχω ο άτιμος :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έτσι σε φωνάζουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Μια χαρά είναι το ines!Σεξουλιάρικο και ασυνήθιστο! :)

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Νίκο:D

δν το ειχα ξανακουσει ποτε αυτο! ευχαριστω παντως!
(ακομα μου φαινεται μικρο και αδυναμο....τι να γινει, δε διορθωνεται το κομπλεξ!!!:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
δν το ειχα ξανακουσει ποτε αυτο! ευχαριστω παντως!
(ακομα μου φαινεται μικρο και αδυναμο....τι να γινει, δε διορθωνεται το κομπλεξ!!!:D )

με λίγο ξύλο ίσως??:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εμένα.... Νίκο!:P με λένε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εμένα με λένε Ιάσων.Μου αρέσει και δεν θέλω να το αλλάξω:).Οι γονείς μου μπορεί να με έβγαζαν Έκτορα αλλά δεν μου αρέσει καθόλου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
και το Έκτορας ωραίο είναι, κάτι ασυνήθιστο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Γιατί..?εμένα μ'αρεσει και το Έκτορας...

My name is Αστέριος... αρχικά με φώναζαν Στέλιο (μολονότι με βάφτησαν Αστεριο)... αλλά τελικά κατέληξαν και πάλι στο Αστέριος(μακράν καλύτερο από το Στέλιος)... Μου αρέσει το όνομά μου... αλλά υπάρχουν και πολλά άλλα που μου αρέσουν (τα οποία είναι υποψήφια για τα παιδιά μου...όταν με το καλό έρθουν... και όσα έρθουν!:P) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top