Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,250 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,541 μηνύματα σε 74,178 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 308 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Μοιραστείτε όμορφες στιγμές....

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 01:07, 11-06-10:

δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα και για να είμαι ειλικρινής βαριέμαι να ψάξω να δω....
εδώ πέρα, μπορείτε να μοιραστείτε αγκαλίτσες , φιλάκια και να ανταλλάξετε όμορφα συναισθήματα....
έστω και αν διαρκούν για μία στιγμή....
να περάσετε όμορφα.... και αρχίζω

τα φιλάκια μου και τις αγκαλίτσες μου, σε όλα τα κορίτσια του στεκιού.... τα αγόρια του στεκιού, μην ζηλέψετε, αν είμαι ο πρώτος, που θα δεχθεί κύμα από φιλάκια και αγκαλίτσες....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 10:53, 11-06-10:

μόλις έμαθα πως πέρασα ένα μάθημα που χρωστούσα και είμαι χαρούμενη! καλή δύναμη σε όσους εχουν εξεταστική και μια μεγάλη αγκαλια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 12:39, 11-06-10:

ένα φιλάκι και μία αγκαλίτσα σε όποιον την έχει ανάγκη....
εξαιρούνται τα αγόρια..., σ'αυτούς μπορώ να προσφέρω ένα κέρασμα ....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 15:57, 11-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
ευχαριστω εκ μερους ολων οσων εχουν χασει τη μπαλα τωρα τελευταια για το φιλακι και την αγκαλιτσα(γιατι τα χρειαζομουν τοσο πολυ...) και τα ανταποδιδω !!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 05:45, 12-06-10:

δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα και για να είμαι ειλικρινής βαριέμαι να ψάξω να δω....
εδώ πέρα, μπορείτε να μοιραστείτε αγκαλίτσες , φιλάκια και να ανταλλάξετε όμορφα συναισθήματα....
έστω και αν διαρκούν για μία στιγμή....
να περάσετε όμορφα.... και αρχίζω

τα φιλάκια μου και τις αγκαλίτσες μου, σε όλα τα κορίτσια του στεκιού.... τα αγόρια του στεκιού, μην ζηλέψετε, αν είμαι ο πρώτος, που θα δεχθεί κύμα από φιλάκια και αγκαλίτσες....
Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
ευχαριστω εκ μερους ολων οσων εχουν χασει τη μπαλα τωρα τελευταια για το φιλακι και την αγκαλιτσα(γιατι τα χρειαζομουν τοσο πολυ...) και τα ανταποδιδω !!!
όσοι ευρέθησαν στο παρώντα τόπικ , συλλαμβάνονται για ύποπτες δραστηριότητες σεξουαλικής εκμεταλιεύσεως

δικαιούσται ένα τηλεφώνημα , αρκεί να μην είναι υπεραστικό (την φόρθνετ μου μέσα)

επηφυλασόμεθα για απαγγελία κατηγοριών - ο εισαγγελέας τον έχει πάρει (τον ύπνο)

ο άπρο σίγουρα πάντως είναι υπό στενή παρακολούθηση πλέον

εμπρώς μαρς - στα κρατητήρια έχει wifi

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 15:02, 12-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
όσοι ευρέθησαν στο παρώντα τόπικ , συλλαμβάνονται για ύποπτες δραστηριότητες σεξουαλικής εκμεταλιεύσεως

δικαιούσται ένα τηλεφώνημα , αρκεί να μην είναι υπεραστικό (την φόρθνετ μου μέσα)

επηφυλασόμεθα για απαγγελία κατηγοριών - ο εισαγγελέας τον έχει πάρει (τον ύπνο)

ο άπρο σίγουρα πάντως είναι υπό στενή παρακολούθηση πλέον

εμπρώς μαρς - στα κρατητήρια έχει wifi
καλά ρε συ sid..., τί φτιάνεις πρωί, πρωί...; κουλουράκια...;

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 18:18, 13-06-10:

Θελω αγκαλίτσα........ Χρειάζομαι μάλλον..... Σνιφ.....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 23:48, 13-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από evi_zoi
Θελω αγκαλίτσα........ Χρειάζομαι μάλλον..... Σνιφ.....
καλά ρε, δε ντρέπεστε ρε ζώα..., δε μπορείτε να προσφέρετε μια αγκαλίτσα στο κορίτσι...;
συγνώμη για την καθυστέρηση evi zoi...,

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Στιγμές αμηχανίας - Από frozen
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-17 στις 17:02.
    • Υπάρχουνε στιγμές που... - Από marsmile.m
      Το θέμα έχει λάβει 121 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-02-16 στις 17:16.
    • Aγαπημένες στιγμές - Από αδαμαντια52071
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-10 στις 22:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους