Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,929 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 403 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:21, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo

για συνέχα τη φιλοσοφία: μπλέκει η γεύση με το σεκς άραγες?

Απόλαυση και τα δύο, βρέσ μου κάποιον που να συχαίνετε το ένα απο τα δύο, βρές μου κάποιον που δεν πλήρωσε ποτέ για να το αποκτήσει, και βρές μου άνθρωπο που δεν μήλησε με το ίδιο πάθος για το φαί που του αρέσει και το σέξ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:23, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Απόλαυση και τα δύο, βρέσ μου κάποιον που να συχαίνετε το ένα απο τα δύο, βρές μου κάποιον που δεν πλήρωσε ποτέ για να το αποκτήσει, και βρές μου άνθρωπο που δεν μήλησε με το ίδιο πάθος για το φαί που του αρέσει και το σέξ.
ζωγραφίζεις εσύ σήμερα, έχεις έμπνευση τι έφαγες το πρωί?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:25, 28-03-07:

ζωγραφίζεις εσύ σήμερα, έχεις έμπνευση τι έφαγες το πρωί?

τιποταααα
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:26, 28-03-07:

Α δε θέλω τέτοια. Κοίτα η πείνα πως σε κάνει να ζωγραφίζεις σήμερα
Τι συνέπειες θα είχε η δίαιτα στο σεκς στο τρόπο διατροφής?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:27, 28-03-07:

Καλημέρα!! Γιατί τίποτα, Μανιάρι μου;;
Αλλά μάλλον σου ταιριάζει η αφαγία, προσφέρεις πνευματική τροφή!!!

Τελικά η σοκολάτα με όλα πάει, εεε;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:27, 28-03-07:

Α δε θέλω τέτοια. Κοίτα η πείνα πως σε κάνει να ζωγραφίζεις σήμερα
Τι συνέπειες θα είχε η δίαιτα στο σεκς στο τρόπο διατροφής?
Αυτό δεν επιρεάστηκε καθόλου μην σου πώ ότι ελαυρήτερη= ευλίγηστη
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:30, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Καλημέρα!! Γιατί τίποτα, Μανιάρι μου;;
Αλλά μάλλον σου ταιριάζει η αφαγία, προσφέρεις πνευματική τροφή!!!

Τελικά η σοκολάτα με όλα πάει, εεε;
Δεν φτέει η αφαγεία φτέει ο εκνευρισμός διαβασα ένα πόστ και φρήκαρα, δεν το ειχε πάρει ποτέ το ματι μου
όταν εκνευρίζομαι λέω τα πράγματα σταράτα και ωμα στη συγκεκριμένη περίπτωση συνδιασμένα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:32, 28-03-07:

Αχ καλέ...
Από εδώ το πάμε, από εκεί το πάμε, όλο στο σεξ το γυρνάμε...!!

Όσο για το άλλο, Μάνια μου... Άσε, ήταν λόγος να εκνευριστώ πάαααρα πολύ, παλιά... Και με το φόρουμ και με κάποιους χρήστες...

Αλλά, για να μη βγούμε εκτός (αλλιώς πάμε Κουβεντούλα!):
Φέτα λιωμένη στα μικροκύματα με τρουφάκια!!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:35, 28-03-07:

Αχ καλέ...
Από εδώ το πάμε, από εκεί το πάμε, όλο στο σεξ το γυρνάμε...!!

Όσο για το άλλο, Μάνια μου... Άσε, ήταν λόγος να εκνευριστώ πάαααρα πολύ, παλιά... Και με το φόρουμ και με κάποιους χρήστες...

Αλλά, για να μη βγούμε εκτός (αλλιώς πάμε Κουβεντούλα!):
Φέτα λιωμένη στα μικροκύματα με τρουφάκια!!!!

Πως βγένουμε εκτώς; η σοκολάτα με άντρικό στήθος δεν ειναι καλός γευστικός συνδιασμός;

σάντουιτς με σοκολάτα, αυγό(ομελέτα) φέτα και σαρδέλα στο σπίτι το έκανα άλλα φροντήστε να εισαστε μακριά απο το έτερον ήμιση ιδικά άν κάνει εμετό απο μυροδιές
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:36, 28-03-07:

ΑΜάν...!
Ναι, μωρέ, άσε το δόλιο...

Πες κι άλλα, για το στήθος!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:38, 28-03-07:

ΑΜάν...!
Ναι, μωρέ, άσε το δόλιο...

Πες κι άλλα, για το στήθος!

Μπορεις να προσθαίσεις φρούτα σαντυγή σοκολάτα τα αλμηρά απαγορέβοντε όπως υδρώτας απλησιά σε συνδιασμό με τα παραπάνω γλυκίσματα!!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:39, 28-03-07:

Ναι, λοιπόν, και μία περίπτωση, όπου η αρμύρα δεν ταιριάζει με σοκολάτα!!

Αλλά, ρε συ, αν έχει τρίχες... οκ, τα άλλα οκ, αλλά μέλια και σοκολάτα... άντε γεια!!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:40, 28-03-07:

άντε καλέ. κάνεις και αποτρίχωση παράλληλα.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:40, 28-03-07:

Ναι, λοιπόν, και μία περίπτωση, όπου η αρμύρα δεν ταιριάζει με σοκολάτα!!

Αλλά, ρε συ, αν έχει τρίχες... οκ, τα άλλα οκ, αλλά μέλια και σοκολάτα... άντε γεια!!

Που ειναι το πρόβλημα; με το μέλι φτιάχνεις μια τριχωτή σφηκωφολιά...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:41, 28-03-07:

Που ειναι το πρόβλημα; με το μέλι φτιάχνεις μια τριχωτή σφηκωφολιά...
ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ, όχι πείτε μου, ΤΙ είπε το άτομο
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:42, 28-03-07:

Μάνια, κομμένο το φαΐ!!! Δίνεις ρέστα!!!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 863 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:46, 28-03-07:

αυγό(ομελέτα) φέτα και σαρδέλα στο σπίτι το έκανα άλλα φροντήστε να εισαστε μακριά απο το έτερον ήμιση ιδικά άν κάνει εμετό απο μυροδιές

αμαν βρε μανια μου πρωι πρωι....μολις φαγαμε....
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:48, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
αμαν βρε μανια μου πρωι πρωι....μολις φαγαμε....
Τότε συμπληρώνω να μην το άναφέρεις ούτε στο φόρουμ γιατί κάποιοι δεν αντέχουν ούτε στην ιδέα
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 863 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:49, 28-03-07:

αρχισε να βγαινει δειλα δειλα ο ΗΛΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:50, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
αρχισε να βγαινει δειλα δειλα ο ΗΛΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

Καλά ρε βικάκι μια συμβουλή έδωσα δεν ειμαι δα και ο ήλιος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος