Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 197 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:42, 27-03-07:

Μπιλάκο αυτά ειναι ψιλά γράμματα, για δοκίμασε πίτσα με σοκολάτα λιομένη απο πάνω να πάθεις πλάκα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 19:44, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Μπιλάκο αυτά ειναι ψιλά γράμματα, για δοκίμασε πίτσα με σοκολάτα λιομένη απο πάνω να πάθεις πλάκα
Αμα το ζητησω αυτο σε πιτσαρια θα με κοιτανε περιεργα!
Θα το δοκιμασω στο σπιτι παντως!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:47, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Αμα το ζητησω αυτο σε πιτσαρια θα με κοιτανε περιεργα!
Θα το δοκιμασω στο σπιτι παντως!
Θα την ζεστάνεις με το νερο και το μπρίκι ξέχασα πώς λέγετε η λέξη και θα την περιχίσεις,

Προσοχή να ειναι σπέσιαλ να νοιώσεις καλύτερα το αλμηρό με το γλυκό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:54, 27-03-07:

18359 θερμιδες η μπουκια κι ακομα μετρανε
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:09, 27-03-07:

έπινα τις προάλες χυμό φράουλα τρώγοντας γιουβαρλάκια...
για κάποιο λόγο ο άντρας μου με κοίταζε με απορία και αηδία ταυτόχρονα
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:11, 27-03-07:

Γενικά δε τρώω περίεργα πράγματα, χθές όμως ένας συνάδερφος επέμενε να δοκιμάσω σοκολάτα με γαριδάκια.
Δεν μπορώ να πω πως ήταν κακός ο συνδυασμός. Το γαριδάκι μετρίαζε τη γλυκύτητα της σοκολάτας.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 21:12, 27-03-07:

Ρε παιδιά έχω αηδιάσει με αυτό το θέμα!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 21:15, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Γενικά δε τρώω περίεργα πράγματα, χθές όμως ένας συνάδερφος επέμενε να δοκιμάσω σοκολάτα με γαριδάκια.
Δεν μπορώ να πω πως ήταν κακός ο συνδυασμός. Το γαριδάκι μετρίαζε τη γλυκύτητα της σοκολάτας.
Ειχα την ενυπωση οτι το ωραιο ειναι οτι κανει την γλυκια και την αλμυρη γευση πιο εντονη, λογω αντιθεσης. Αλλα αυτο μαλλον ισχυει οταν τα τρως εναλλαξ και οχι μαζι.

Παντως εγω τωρα θελω γαριδακια.

Και το παιδι στο αβαταρ σου.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 21:16, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io

Παντως εγω τωρα θελω γαριδακια.

Και το παιδι στο αβαταρ σου.
Με αυτήν τη σειρά προτίμησης?
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 21:17, 27-03-07:

Κι εγώ τρώω σοκολάτα με ποπ-κορν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 21:19, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Με αυτήν τη σειρά προτίμησης?
Εεεε δεν με ενοχλει ιδιαιτερως. Παντως αν σας ειναι δυσκολο, αντεχω και χωρις γαριδακια. Το παιδι να μου φερετε!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:31, 27-03-07:

ρε παιδιά, όταν ήμουν στο ναυτικό, στο καράβι... και σε περιόδους μεγάλης πείνας, είχαμε φτιάξει με εναν άλλο, μακαρόνια μισοβρασμένα πάντα, αλλά δεν είχαμε υλικά για σάλτσα ή έστω μια κέτσαπ και ρίξαμε πάνω όλη τη nutella!!!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:34, 27-03-07:

...αχχχ...τώρα που είπες μακαρόνια...
Κάποτε σε μια παραλία που μας τελείωνε το νερό, αποφασίσαμε να βράσουμε μακαρόνια σε θαλασινό. ΜΗΝ το δοκιμάσετε ποτέ ειδικά αν δεν έχετε νερό! Κορακιάσαμε όλη νύχτα!!!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 23:36, 27-03-07:

??? δεν φεύγει το αλάτι με το βράσιμο ???
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:38, 27-03-07:

Που να πάει? Και στην κατσαρόλα άλλωστε δεν προσθέτουμε αλάτι?
Τι να σου πω...λύσσα ήταν αλλά με την πείνα που είχαμε τα κάναμε να και μετά όλο το βράδυ είπαμε το νερό νεράκι...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 23:43, 27-03-07:

ααααα καλά... εσείς βάλατε και επιπλέον αλάτι ??? χααχαχ λύσσα !!!

ps. τωρα βέβαια αν μου πεις οτι... "λίγο αλάτι παραπάνω σε πείραξε? εσύ έβαλες όλη τη nutella..." εεε δεν θα έχεις και άδικο...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 07:09, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
εγω ετρωγα γαριδακια παντα με σοκολατα...ποτε μονο του το καθενα...
και λεω "ετρωγα" γιατι πλεον δεν μπορω να τα φαω ετσι διοτι πλεον δεν τρωω αλατι.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:02, 28-03-07:

μικρή με παρασύρανε και δοκίμασα δρακουλίνια με λάκτα.
λέτε να φταίει αυτό?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 08:08, 28-03-07:

Πρέπει να καταλάβετε κάτι.

Η γέυση ειναι σαν το σέξ θέλει και το κάτι διαφορετικό για να μην βαριέσε

Τι φιλοσόφισα πάλι το άτομο
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:16, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Πρέπει να καταλάβετε κάτι.

Η γέυση ειναι σαν το σέξ θέλει και το κάτι διαφορετικό για να μην βαριέσε

Τι φιλοσόφισα πάλι το άτομο

για συνέχα τη φιλοσοφία: μπλέκει η γεύση με το σεκς άραγες?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος