Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,287 μηνύματα σε 74,730 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 253 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ετσι είμαι εγώ και δεν θέλω ν' αλλάξω!!!

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:19, 04-09-07:

Αυτό το θέμα έχει σχέση με αυτά που μας πρίζουν όλοι να τα αλλάξουμε αλλα δεν θέλουμε, πράγματα, συνήθειες και γενικά πράγματα που αρέσουν σε μάς και μουρμουράνε οι άλλοι να τα κόψουμε, ή σταματίσουμε επιδή είναι κακό ή δεν φένετε καλό αλλα εμεις το κάνουμε και θα το κάνουμε επιδή ήτε είναι το στίλ μας ήτε επιδή μας αρέσει.

Η μουρμούρα των άλλων ας μαζευτεί εδώ παράλογη και λογική εδώ θα πειτε αυτά που σας αρέσουν και τι λένε οι άλλοι προκειμένου να το κόψετε...

(Αν υπάρχει ξέρετε)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 10:16, 04-09-07:

...από που θες ν'άρχίσω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:27, 04-09-07:

Σε ότι θές, σαυτά που δεν γουστάρεις να αλλάξεις αλλα τα ακούς, εδώ βγάζεις τα εσώψυχα σου...
Γινεσε τα μέσα έξω
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 11:31, 04-09-07:

ΔΕΝ γουστάρω να σταματήσω να είμαι αισιόδοξη και να γίνω μίζερη.
ΔΕΝ γουστάρω να σταματήσω να είμαι ψωνάρα (ή "αλαζονική" σύμφωνα με μερικούς)

Κι ας χτυπιούνται όσο θέλουν, δεν αλλάζωωωωωωω
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:47, 04-09-07:

Εχω την μανία να βάφω τα νύχια μου περίεργα χρώματα, απο μπλέ μέχρι μουσταρδί μέχρι μώβ....

Μουρμουρανε τα κοιτάνε περίεργα, μου λένε συνέχεια ότι είμαι κίτς, δεν με ενδιαφέρει, αλλάζω το χρώμα πάντα με την διάθεση μου με τον καιρό, αυτό δεν πρόκειτε να αλλαχτεί με τίποτα λέμε
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 11:50, 04-09-07:

εγώ πάλι έμαθα να είμαι διαλλακτική, και δε θέλω ν'αλλαξω με τίποτα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 12:05, 04-09-07:

δεν θα μου χαλασει κανεις τα σχεδια μου για την ζωη μου οπως τα εχω ονειρευτει...
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:08, 04-09-07:

Θέλω πάντα να φτάνω στο ψηλότερο σκαλί σε ότι κάνω [ακόμα και αν είναι μια...μπούρδα] και δεν θα μου το αλλάξει κανείς αυτό...

Κι ας το λένε "φιλοδοξία" με κακή χροιά αυτό ορισμένοι εγώ νιώθω πολύ καλά με αυτή μου τη φιλοδοξία...

Και δεν θα σταματήσω να πιστεύω στις δυνάμεις μου και να μην στηρίζομαι σε δεκανίκια... Για αυτό με λένε σκληρή... οκ then... είμαι και μου αρέσει...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:24, 04-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Θέλω πάντα να φτάνω στο ψηλότερο σκαλί σε ότι κάνω [ακόμα και αν είναι μια...μπούρδα] και δεν θα μου το αλλάξει κανείς αυτό...

Κι ας το λένε "φιλοδοξία" με κακή χροιά αυτό ορισμένοι εγώ νιώθω πολύ καλά με αυτή μου τη φιλοδοξία...
Και αυτό!
Παράθεση

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε: στις 13:42, 04-09-07:

Δεν υπάρχει περίπτωση να περνάω από κόσκινο τον άλλον πριν του πω τα εσώψυχά μου.... κι ας με προδώσει....
Δεν παύω να αγαπάω κι ας έχω φύγει εγώ
Δεν παύω να είμαι ευκολόπιστη
Δεν παύω να χαμογελάω ή να κλαίω κι ας χαλιούνται μερικοί...

Μου άρεσε αυτό, έχω κι άλλα για μετά!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:14, 04-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bugs Bunny
Δεν υπάρχει περίπτωση να περνάω από κόσκινο τον άλλον πριν του πω τα εσώψυχά μου.... κι ας με προδώσει....
Δεν παύω να είμαι ευκολόπιστη
Και αυτά!!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 21:36, 04-09-07:

Θέλω να συνεχίσω να είμαι αφηρημένη και ρομαντική. Το πρώτο επειδή μου αρέσει πού και πού να είμαι στον κόσμο μου, το δεύτερο επειδή οι ρομαντικοί περνάνε πιο εύκολα καλά (και πληγώνονται ευκολότερα φυσικά, αλλά περνάνε ΠΟΛΥ καλά με το ελάχιστο).
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 23:23, 04-09-07:

1.Δεν θα σταματήσω να σκέφτομαι
2.Δεν θα σταματήσω να κρίνω
3.Δεν θα σταματήσω να ελπίζω και να ονειρεύομαι
4.Δεν θα σταματήσω να είμαι μόνη
5.Δεν θα σταματήσω να γράφω σε χαρτιά παρά να τα μοιράζομαι με ανθρώπους
6.Δεν θα σταματήσω να μισώ τις αγκαλιές και τα φιλιά χωρίς πολύ ιδιαίτερους λόγους
7.Δεν θα σταματήσω να μιλάω στη θάλασσα
8.Δεν θα σταματήσω να ψάχνω τον Καίσαρα στα αστέρια
9.Δεν θα σταματήσω να κοιμάμαι ανάποδα στο κρεβάτι
9+1.Δεν θα σταματήσω να πίνω
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 13:07, 05-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
4.Δεν θα σταματήσω να είμαι μόνη
Για αυτό έχω αμφιβολίες αγαπητή μου.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:16, 05-09-07:

Αρνούμαι να πάψω να είμαι καλοπροαίρετη σε σημείο μ@λ@κί@ς, αρνούμαι να γίνω σκύλα.. κι όποιος υποψιάζομαι πως πάει να το εκμεταλλευτεί, απλά θα τρώει πόδι!! Enough is enough!
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:48, 05-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Για αυτό έχω αμφιβολίες αγαπητή μου.
Για όσο το θέλω δεν αμφιβάλλω καθόλου. Το έγραψα λάθος και το διορθώνω:

4.Δεν θα σταματήσω να είμαι μόνη μέχρι να βρω έναν άνθρωπο που να με κάνει να θέλω να το σταματήσω.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:28, 05-09-07:

Δεν θα πάψω να είμαι γκρινιάρα και παραπονιάρα όταν ξέρω ότι έχω δίκαιο
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 16:40, 05-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Δεν θα πάψω να είμαι γκρινιάρα και παραπονιάρα όταν ξέρω ότι έχω δίκαιο
K AYTO!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 16:44, 05-09-07:

Εμφανησιακά τίποτα; μόνο εγώ είμαι αυτή που πρίζουν για την εμφάνηση;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:46, 05-09-07:

Δε θα πάψω να είμαι γκρινιάρα, γιατί έτσι εκτονώνομαι και δεν το παρακάνω.
Δε θα πάψω να είμαι βλακωδώς ρομαντική και να κλαίω εύκολα.
Δε θα πάψω να είμαι χαζοχαρούμενη...

...αλλα και δε θα πάψω να στέλνω κεραυνούς σε οποιον με υποτιμήσει.
Δε θα πάψω να είμαι κυνική, κι ας μη χαϊδεύω τα αυτιά του αλλου. Καλο του κάνει.

Δε θα πάψω να έχω πώρωση με τα μαλλιά μου. Αν μου χαλάσουν κι εμενα στην εγκυμοσύνη, σαν τις μαμάς μου, θα εκνευριστώ.
Δε θα πάψω να θέλω να κινούμαι συνεχεια και να αθλούμαι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους