Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,590 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 414 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 17:15, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Valder πρόσεξες ότι έχουμε το ίδιο κάρμα?
Γι αυτό κάνω τα πόστ; Για να τα αγνοείς και να κοιτάς μόνο το κάρμα;

Στο Καθαρτήριο πάραυτα!

ΥΓ: Δε σου γ@,$σα εγω το κάρμα. Ποιός το έκανε ρε παίδες; Είπαμε αλλά όχι κι ετς...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 17:17, 17-09-06:

Ουυπςςς έπεσε το κάρμα μου...(και ξέρω ποιος...)
Το είδα και το ποστ σου αλλά πού να κατεβάζω τώρα εύρηκα(eureka) και απορρυπαντικά?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 17:17, 17-09-06:

Εγώ ποιά ξένη σειρά να αρχίσω?

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:10, 17-09-06:

Εγω παντως απο σειρες μονο το kingdom hospital καταφερα να δω ... Μου αρεσε αρκετα! Τωρα για αλλη σειρα αυτη την πειριοδο δεν υπαρχει χρονος

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:44, 17-09-06:

Αύριο απόγευμα που θα τελειώσει η εξεταστική του Ιουνίου, θα πάρω 2 μέρες ρεπό από την προετοιμασία για την επαναληπτική του Οκτωβρίου και θα την αράαααααξω και θα ξεκουραστώωωωωωωωωωωω και θα κατεβάσω όλα τα τηλέφωνααααα.......αααχ ηρεμία και γαλήνη!

Προς το παρόν πάμε να μάθουμε τι λέει αυτός ο άνθρωπος για το Venture Capital!

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 20:55, 17-09-06:

Καλησπέρα

Επιτέλους έβαλα internet !!!

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:05, 17-09-06:

Θα σε φοτωθουμε παλι δλδ; Πλακα κανω. Καλως μας επεστρεψες

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 21:06, 17-09-06:

Αμί θα με φορτωθείτε πάλι

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 22:51, 17-09-06:

Καληνύχτα παίδες... Έχω σχολείο άυριο
Burbuja αγάπη μου κράτα γερά

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:13, 17-09-06:

Καληνύχτα nikola
Ωωωωχ κι εγώ

edit πάω κι εγώ. Καληνυχταααα

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 05:47, 18-09-06:

Καλημέραααα! Έφτιαξα ένα απολύτως πετυχημένο φραπέ και πάω για διάβασμα πάλι!

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 06:20, 18-09-06:

Καλημερα!!!!

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 06:37, 18-09-06:

Γειά σου Εξποζάκο!

Ο θεσμός των ΕΠΕΚ εισήχθη με το Ν1775/88 και ο θεσμός περί ΕΚΕΣ με τον Ν2367/95...μπλα μπλα μπλα... τι μαθαίνω ρε ο άνθρωπος...

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 07:02, 18-09-06:

Στις 9 θα έρθουν οι μεταφορείς και θα πάρουν μακριά απο μένα το beloved pc μου, κλαψ
Θα το έχω πάλι αυρίο απο Αθήνα όμως
Πωπω έχω παλαβώσει να ετοιμάζω πράγματα, δούλευα και μέχρι τις 6 κάτι έντυπα που πρέπει να παραδοθούν για τύπωμα σήμερα και τρεχω πανικόβλητη τώρα!

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 07:19, 18-09-06:

Κουράγιο και υπομονή!

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα. Πάι πάι .

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:07, 18-09-06:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 08:18, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Στις 9 θα έρθουν οι μεταφορείς και θα πάρουν μακριά απο μένα το beloved pc μου, κλαψ
Θα το έχω πάλι αυρίο απο Αθήνα όμως
Πωπω έχω παλαβώσει να ετοιμάζω πράγματα, δούλευα και μέχρι τις 6 κάτι έντυπα που πρέπει να παραδοθούν για τύπωμα σήμερα και τρεχω πανικόβλητη τώρα!
Το <<ωραίο>> θα είναι να περάσεις στη σχολή που θέλεις, όμως... ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Have a nice day)

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 08:18, 18-09-06:

Επίσης ΚουΚού!

Εντάξει και το διάβασμα, πάω να ρίξω ένα μπανιάρισμα κι ένα ξούρισμα τώρα!

Τσίπιριπ τσιπρίιιιπ! Πάι πάι ζαμπονάκια!

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:26, 18-09-06:

Καλημερα και καλη εβδομαδα!

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 08:32, 18-09-06:

Η καλή εβδομαδα απο την Κυριακή (που ειναι η αρχη της) φαινεται... Καλή μέρα σε ολους

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους