Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,837 μέλη και 2,410,906 μηνύματα σε 75,044 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 543 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 03:50, 15-09-06:

πάω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 04:34, 15-09-06:

byyyyyyyyyyyyyyyyyyye
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 01:09, 16-09-06:

Καλησπέρα σε όλους, όσους ξενυχτούν...

.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 01:11, 16-09-06:

KAΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 02:04, 16-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith

Καλησπέρα σε όλους, όσους ξενυχτούν...

.
Καλημέρα σε όσους...ξενύχτησαν !!!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 05:47, 17-09-06:

Κουφάλες δεν ξοφλήσαμε
αυτό έχω μόνο να τους πω
τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 01:27, 18-09-06:

καλημέραα..!
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 04:03, 18-09-06:

Καταραμένο σχολείο τι θες και αρχίζεις από τις 8;
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:58, 19-09-06:

Στεκιτοξενυχτηδες...ελατε να πουμε καμια κουβεντα...!

Κρυα νυχτα...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:01, 19-09-06:

΄Ελα εδώ για μια μεγάλη ζεστή αγκαλίτσααααααα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:03, 19-09-06:

βικουλα μου εσυυυυυυυ!!!!
θα σου ρθω, να το δεις!
...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:10, 19-09-06:

Θα σε περιμένω...το ξέρεις
άντε να δούμε και τι λένε και οι Κορίνθιοι Τους Πατρινούς τους έχουμε μάθει καλά
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 01:18, 19-09-06:

χεχε!!!
εγω παλι προτιμω τον πατρινόκοσμο (ε, αμα δε παινεψουμε και το σπιιιιιτι μας...)
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:25, 19-09-06:

χαχαχα...καλοί είναι μωρέ...αλλά να μην δούμε και τι άλλο κινείται;

P/s: Όπως καταλάβατε πάω με μμμ....άγριες διαθέσεις Κόρινθο
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 01:27, 19-09-06:

εγώ πάω με slow διαθέσεις προς το κρύο μου κρεβάτι σγααα σγααα. λες κ που κάθομαι ξύπνιος χρησιμεύω σε κανέναν... σας εγκαταλείπω.
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 02:02, 19-09-06:

καληνυχτα weak εγκατελειψε μας
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 02:45, 19-09-06:

χριστινακι εισαι ακομα εδω η εφυγες κι εσυ?
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 03:05, 19-09-06:

Γιοβανα εδω είμαι κουκλα μου, δεν με πιανει ο υπνος.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 03:57, 19-09-06:

You make believe
That nothing is wrong until youʼre cryinʼ
Cryinʼ on me
You make believe
That life is so long until youʼre dyinʼ
DYING ON ME!!!!
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 01:15, 20-09-06:

Καλημερούδια σε όλα τα ξενυχτούδια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΑΟΘ: Μόνος μου τις καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 19:39.
    • Ταξιδεύοντας μόνος - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-14 στις 13:34.
    • Friends & Lovers: Γιατί είσαι μόνος; - Από Backdrop
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-13 στις 21:40.
    • Μόνος - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 15:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους