Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,628 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,657 μηνύματα σε 92,900 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 555 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,640 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:37, 06-01-09:

Μαγνητάκια, σημειώσεις, θερμόμετρα, post-it, ημερολόγια, τηλέφωνα, διαιτολόγια.... τι τέλως πάντων υπάρχει κολλημένο πάνω στο ψυγείο σας;
Φωτός ευπρόσδεκτες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη provatooo
H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε στις 15:04, 06-01-09:

τίποτα.. η μαμά υπεραγαπάει το ψυγείο μας και επόμενως είναι υπερπροστατευτική απέναντι του...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 15:41, 06-01-09:

χμ... είχα κολλήσει πριν μερικά χρόνια που μου την είχε δώσει
ένα χαρτί μεγάααλο Α4 που έγραφε πάνω πώς λειτουργεί το πλυντήριο πιάτων, το πλυντήριο το κανονικό, το σίδερο (λολζ) και από κάτω πώς φτιάχνουμε κοκκινιστό, κιμά και παστίτσιο

Δεν το διάβασα ποτέ βέβαια, μα το ότι υπήρχε εκεί ήταν comforting

έχω μια τάση να ξεχνάω... :p

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 15:41, 06-01-09:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P1010107.JPG
Εμφανίσεις:  329
Μέγεθος:  73,2 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γλαύκη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γλαύκη
H Γλαύκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Γλαύκη έγραψε στις 15:59, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Μαγνητάκια, σημειώσεις, θερμόμετρα, post-it, ημερολόγια, τηλέφωνα, διαιτολόγια.... τι τέλως πάντων υπάρχει κολλημένο πάνω στο ψυγείο σας;
Φωτός ευπρόσδεκτες.
Eπειδή μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω (αν κ έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια), φροντίζω να αγοράζω από κάθε τόπο που επισκέπτομαι κ ένα μαγνητάκι!!! Όπως καταλαβαίνετε το ψυγείο μου είναι γεμάτο από "λάφυρα" του εκάστοτε ταξιδιού... Οι φίλοι μου όμως γνωρίζοντας αυτή τη συνήθεια μου, κάθε φορά που επιστρέφουν από ένα ταξίδι μου φέρνουν κ από ένα μαγνητάκι!!!
Συνηθίζω επιπλέον να κολλάω ζωγραφιές των μαθητών μου, οι φωτογραφίες αγαπημένων μου προσώπων.Και φυσικά φυλλάδια εστιατορίων ή φαστ-φουντ για στιγμές έκτακτης ανάγκης

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xanp
H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε στις 22:24, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γλαύκη
Eπειδή μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω (αν κ έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια), φροντίζω να αγοράζω από κάθε τόπο που επισκέπτομαι κ ένα μαγνητάκι!!! Όπως καταλαβαίνετε το ψυγείο μου είναι γεμάτο από "λάφυρα" του εκάστοτε ταξιδιού...
μια από τα ίδια και εγώ με μόνη διαφορά ότι στη μέση έχω μια φωτογραφία του Σωτήρη μου από τότε που ήταν 2 μηνών

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 22:27, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από provatooo
τίποτα.. η μαμά υπεραγαπάει το ψυγείο μας και επόμενως είναι υπερπροστατευτική απέναντι του...
και σε μας το ίδιο γίνεται

ψ. η μαμά είμαι εγώ

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 22:46, 06-01-09:

Όταν λες την αλήθεια, δεν χρειάζεται να θυμάσαι τίποτα.

- σε μαγνητάκι -

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ajusshi : 06-01-09 στις 22:57.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 12:38, 07-01-09:

NΤαξ το'χω κάνει λίγο τσίρκο ομολογώ , αλλά σαν την xanp και τη Γλαύκη είναι ένα από κάθε μέρος του κόσμου που έχω πάει, αν και πλέον έχει ... εμπλουτιστεί και με μέρη που έχουν πάει φίλοι μου. (παρακαλώ όπως αγνοήσετε τα τηλέφωνα από σουβλατζίδικα στο κάτω μέρος της φωτογραφίας )

Τα αγαπημένα μου είναι στην πρώτη σειρά αυτό που είναι δίπλα στο αρκουδάκι [που είναι και το πρώτο που κόλλησα] που μου το έκανε δώρο η αδερφή μου όταν έφυγα από το πατρικό και λέει "Sisters by chance, friends by choice" [] καθώς και το μεσαίο με την ατάκα "both of us can't look good... It's either me or the house"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 15-12-10 στις 12:45.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 12:48, 07-01-09:

Τριχομονάδες.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:49, 07-01-09:

"Nα μη ξεχάσω να ζω".

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:50, 07-01-09:

Τα τηλέφωνα όλων μας, συν των κτηνιάτρων και των σεκιουριτάδων.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 16:57, 07-01-09:

1-2 μαγνητάκια μόνο. Δεν μου αρέσουν τα φορτωμένα ψυγεία. Θυμάμαι όταν έμενα Σκωτία είχα βάλει 1 αστείο μαγνητάκι με 1 shopaholic που έλεγε ''This is not shopping, this is retail therapy''. Ήταν τέλειο όμως το ξέχασα εκεί. Σημειώματα/τηλ. είναι κολλημένα σε άλλα σημεία της κουζίνας, λίγα και πάλι.

Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη provatooo
H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε στις 17:21, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
και σε μας το ίδιο γίνεται

ψ. η μαμά είμαι εγώ

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 13:00, 11-01-09:

Τίποτα, αλλά μου έδωσε μια ιδέα το poster του ψυγείου της Νίνας.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 01:19, 12-01-09:

εχει πολλα πανω του...το πιο ωραιο ειναι ενα μαγνητακι-ημερολογιο του Αρκα....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΑΡΑ7427
H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε στις 01:34, 12-01-09:

Το έχω ζωγραφίση δεν έχω κολλήσει τίποτα.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 01:36, 12-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΑΡΑ
Το έχω ζωγραφίση δεν έχω κολλήσει τίποτα.
Με τι μπογές??Δειξε μας καμια φωτογραφία....

Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΑΡΑ7427
H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε στις 01:49, 12-01-09:

Οι μπογιές εξαρτάται αν είναι μέταλλο ή με επένδυση ξύλου. Εμένα είναι με επένδυση και έβαλα πλαστικό. Θα βγάλω φωτο και θα σας τη δείξω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 01:51, 12-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΑΡΑ
Οι μπογιές εξαρτάται αν είναι μέταλλο ή με επένδυση ξύλου. Εμένα είναι με επένδυση και έβαλα πλαστικό. Θα βγάλω φωτο και θα σας τη δείξω.
εμενα που ειναι το κλασικο ασπρο ψυγειο τι μπογια θελει??ναι ναι να βγαλεις να παρουμε ιδεες

Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 13:28, 14-01-09:

3 μαγνητάκια αναμνηστικά που δείχνει επάνω την Ρόδο (μας τα έφερε ο κολλητός του μοναμούρι μου, όταν είχε πάει) και ένα μαγνητάκι με σκιτσάκια την Marilyn Monroe που λέει: "Imagine your brain with my look!" στον Einstein και εκείνος απαντάει: "Imagine the opposite" (που είναι και το αγαπημένο μου)

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 12:36, 28-01-09:

μια γλαστρούλα μαγνητάκι για να κολάωτους λογαριασμους...

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 13:50, 28-01-09:

Μιά φωτογραφία, (όχι με μαγνητάκι) ένα παιδάκι απο την Αιθιοπία, σκελετωμένο...

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 13:53, 28-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Μιά φωτογραφία, (όχι με μαγνητάκι) ένα παιδάκι απο την Αιθιοπία, σκελετωμένο...
Κάνεις δίαιτα ε;

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 14:04, 28-01-09:

Δεν μου χρειάζεται, δεν "ανήκω" στα...μπιρόκοιλα με μπεβέ!
Αυτοκριτική και συγκεκριμένα πράξεων, "κάνω" ...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 14:16, 28-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
μια γλαστρούλα μαγνητάκι για να κολάωτους λογαριασμους...
Για να σου κόβουν την όρεξη όταν πας να φας;

Δίαιτα κάνεις;

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 10:01, 30-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Για να σου κόβουν την όρεξη όταν πας να φας;

Δίαιτα κάνεις;
Οχι δεν κ'άνω δίαιτα!!!!! τίποτα δεν μου κόβει την όρεξη έτσι όπως είμαι......

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 10:40, 30-01-09:

'

Ψητοπωλείο "τα φιλαράκια"
Κρέατα της ώρας , ψημένα στα κάρβουνα.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 16:29, 30-01-09:

Ένα mini T-shirt που γράφει "Same shit,different day"

που το κουβαλάω μαζί μου απο τα 18 κι απο τις τόσες μετακομίσεις και τα τόσα ψυγεια που έχει κολληθεί-ξεκολληθεί το βρίσκω κάθε πρωί αντί για τα ψυγείο στο πάτωμα.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 19:48, 22-06-10:

πολλα μαγνητακια απο νησια κυριως και 1 απο την pizza fun

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 21:29, 22-06-10:

κατι μικρες πηλινες μασκες που εχει φτιαξει η μανα μου και πολλα ακυρα μαγνητακια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 10:02, 23-06-10:

φωτογραφιες και αρκετα ασχετα μεταξυ τους μαγνητακια οπως : μια νεραιδα, ενα ψαρακι, μια σαγιοναρα -φωτο Ναξος, μια μελισσα, ενα μινι μπλουζακι και μια αγελαδα (για να μου θυμιζει πως αν συνεχισω να τρωω με αυτο το ρυθμο ετσι θα καταντησω)
μηπως να βαλω μια φωτο της Ζιζελ να τη βλεπω και να εμπνεομαι και να σκεφτομαι οτι καααααποια μερα ετσι θα ειμαι και εγω;

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 13:35, 26-06-10:

μια χημικη διαιτα ειναι κολλημενη απο το νοεμβρη νομιζω.

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 18:18, 26-06-10:

Το προγραμμα της εξεταστικής, μαγνητάκι με το καλύτερο σουβλατζίδικο της πόλης, μαγνητάκια καρδούλες και αστεράκια και μια φωτο.........

Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jesus ate your cake
H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε στις 19:23, 27-06-10:

Σκονη. Αρκετη...

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 19:33, 27-06-10:

χμ , ανησυχητικό για την υγιεινή σου - ελπίζω να μην πάθει καμία δηλητηρίαση ο ιησούς , γιατί τα ελληνικά νοσοκομεία δεν σε σώζουν ούτε αν έχεις πατέρα τον θεό

αμήν.

Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 21:06, 27-06-10:

Εμενα η μανα μου το χει στολισει το ψυγειο με κατι ζωγραφιες που ειχα κανει πριν λιγα χρόνια όταν είμασταν διακοπες στο Παρίσι...Και ειναι καλο...Αφου οι ζωγραφιες ειναι δικές μου φυσικα!!

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 01:50, 04-07-10:

Μια φωτογραφία μου από τότε που ήμουν αδύνατη

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:37, 04-07-10:

χτες την έβγαλες ;

οντόπικ :

μια φωτογραφία μου από τότε που ήμουν φωτογράφος

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:38, 04-08-10:

καταψύκτη

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,640 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:32, 05-08-10:

Εμένα είναι από κάτω.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 18:29, 11-08-10:

στης αθηνας τιποτα

ειναι ινοξ και η μαμα δε μαφηνει ουτε να τακουμπησω για να τανοιξω.

λερωνει

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:15, 11-08-10:

Το λογαριασμό της Δ.Ε.Η.
μπας και βρω λεφτά να το πληρώσω
να λειτουργήσει ξανά το ρημάδι το ψυγείο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 5,865 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 09:57, 12-08-10:

Φωτογραφιες απο φιλους και μαγνητακια απο τα ταξιδια μου!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 21:49, 31-01-11:

Έχω αυτοκόλλητα, το πρόγραμμα του εξαμήνου, χαρτάκια ποστ ιτ (για να τα έχω πρόχειρα), το πρόγραμμα της εξεταστικής και μαγνητάκια!

Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 21:50, 31-01-11:

την φωτογραφια μου για να μου ανοιγει η ορεξη

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 11:12, 01-02-11:

τιποτα, μου την σπανε τα ψυγεια που εχουν πανω τους κολλημενα αυτοκολλητα, μαγνητακια και οτι αλλο μπορει να φανταστει κανεις.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 19:39, 28-03-12:

Μαγνητάκια από τα ταξίδια μου και από ταξίδια φίλων...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:38, 28-03-12:

κλειδαρια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:21, 15-02-15:

Τιποτα!!!
Σιγα μη χαλασω το ανοξειδωτο υπεροχο ψυγειο μου με τα Μπιχλιμπιδια!
Τα απεχθανοναι τα μπιχλιμπιδια!!!!!!!
Κι οποτε μπαινω σε καποιο σπιτι κ βλεπω μπιχλιμπιδια σε ψυγειο πανω, μου ρχεται να τα βγαλω!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους