Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,257 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,667 μηνύματα σε 74,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 438 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο ήταν το πρώτο σας username;

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 09:11, 04-11-08:

Ποιό ήταν το πρώτο username που θυμάστε να χρησιμοποιήσατε ποτέ στο διαδίκτυο και πότε περίπου;

Το δικό μου ήταν pusycat (να κοπούν τα γέλια παρακαλώ ) γύρω στο 1998-9.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:27, 04-11-08:

το πρώτο username που χρησιμοποίησα ήταν κάπου στο 2004 ή 2005 (τέσπα κανά 6μηνο πριν ανοίξει το στέκι υπολογίστε) για το...ακατανόμαστο φόρουμ που πολλές καταλαβαίνετε ποιό ήταν () που ήταν και το πρώτο φόρουμ που μπήκα ever και ήταν "3gm" [ανέκαθεν διάλεγα ηλίθια nicks το ξέρω ]

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 10:18, 04-11-08:

Εμένα πάλι το πρώτο μου ήταν το Dreamy_Angie το οποίο με εκφράζει ακόμα αλλά είπα να το σοβαρέψω λίγο

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:24, 04-11-08:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι μου θύμησες!
ένας φίλος είχε πει χαρακτηριστικά...
"αυτό δεν είναι username, είναι γρύλισμα σκύλου!"

sasgr_99
φτιάχτηκε δε τον Δεκέμβρη του 98

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:46, 04-11-08:

terataki, προς το τέλος του 1998

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,048 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 12:24, 04-11-08:

Robbin (καμία σχέση με τον Batman ) στο MS Chat το 1998.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:29, 04-11-08:

Το πρωτο εβερ πρεπει να ηταν XXX-9860345346 (εποχες IRC σαφως :X)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 12:33, 04-11-08:

"Melissoula" στο IRC, Φεβρουαριος του '99.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,048 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 12:51, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Το πρωτο εβερ πρεπει να ηταν XXX-9860345346 (εποχες IRC σαφως :X)
Και το θυμάσαι απ' έξω;

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 12:54, 04-11-08:

εμένα ήταν Sorcerer στο γνωστό γυναικείο φόρουμ, αν και δεν πολυσυμμετείχα. Έχω πάρει σβάρνα τα RPG

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:56, 04-11-08:

Λεπον...το πρωτο που ειχα χρησιμοποιησει εβερ για λιγη ωρα μεχρι να καταλαβω οτι εχω κανει πατατα τεραστιων διαστασεων....αφελης γαρ...ηταν το Πουσικατ, γιατι ειχα την Μπουμπου μου μαζι στο σπιτι και δεν ειχα εμπνευση....
Οπως καταλαβαινετε δεν ηταν καλη επιλογη και λιαν συντομως(μεσα σε 2 ωρες μαξιμουμ, εαν θυμαμαι καλα) το αλλαξα σε "Οπτασια" και οχι γιατι ειμαι ψωναρα(που ειμαι δλδ), αλλα γιατι εκεινο το διαστημα το αγαπημενο μου τραγουδι ηταν το "Προσωπικες Οπτασιες" των αδελφων Κατσιμιχα...
Και ηταν καπου '98-'99

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:59, 04-11-08:

roumana mολις συνειδητοποιησα οτι σε ξερω απ'τα παλια :X

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:02, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle

Το δικό μου ήταν pusycat (να κοπούν τα γέλια παρακαλώ ) γύρω στο 1998-9.
Ιιιιιι τωρα το ειδα!!!!! Βλεπω την ιδια ηλιθια εμπνευση ειχαμε!!!! Μη χε-ι-σω!!!!!
Εμενα μου βγηκε ξινο, εποχες IRC βλεπεις..!! Εσενα?!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 13:05, 04-11-08:

Το 2002 σε forum για τον αγαπημένο μου καλλιτέχνη είχα βάλει το όνομά μου (πολύ έμπνευση όμως).

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 13:25, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
roumana mολις συνειδητοποιησα οτι σε ξερω απ'τα παλια :X
Μην στενοχωριέσαι…εγώ δεν θυμάμαι ούτε ένα nick από αυτά που ήξερα…

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:54, 04-11-08:

Oddeye

Ήταν το όνομα ενός πανίσχυρου δαίμονα από γνωστό παιχνίδι. Όλα αυτά, το 2000!

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 14:07, 04-11-08:

Ωωωχ που να θυμάμαι τώρα...

Άκυρο, θυμήθηκα, Thorn σε irc και σε κάποια πρωτόγονα fora.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:32, 04-11-08:

<<<<< αυτό

November 2006, it's still alive!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:56, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
<<<<< αυτό

November 2006, it's still alive!

άσε ρε ψεύτη
Giwrgos ήταν

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε στις 17:15, 04-11-08:

Δεν θυμαμε... Ητανε σιγουρα το 2003, οταν προτοειχα internet στο σπιτι, και ο μονος λογος για τον οπιο χρησιμοποιουσα nick ητανε για κατι ηλιθια chat που εμπαινε σπανια. Στο πρωτο forum που γραφτικα γραφτηκα ως Kronos, στο δευτερο ως resurection_boy,και τελικα εμεινα με το Dark_kronos...

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 17:43, 04-11-08:

ήταν Psychotic_Waltz =) το 2002 στο IRC

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:02, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Ιιιιιι τωρα το ειδα!!!!! Βλεπω την ιδια ηλιθια εμπνευση ειχαμε!!!! Μη χε-ι-σω!!!!!
Εμενα μου βγηκε ξινο, εποχες IRC βλεπεις..!! Εσενα?!
Είχα βαρεθεί να εξηγώ σε διάφορους ότι άλλο pussy και άλλο pusycat
Αλλά δεν το άλλαξα, το κράτησα καμιά τριετία (ίσως και παραπάνω).

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:34, 04-11-08:

Ίου. Όχι "w", αλλά "o".

Αλλά δεν πιάνεται.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 23:58, 04-11-08:

Αχμμμ.. woman στο irc αρχές 1999. Στο gr net μάλιστα είναι ακόμα δεσμευμένο με τον κωδικό μου γιατί κάποια στιγμή γνώρισα κάποια ..μεγάλα κεφάλια () και μου το 'χουν κάνει να ζητάει κωδικό παρόλο που πρέπει να 'χω κάνα εξάμηνο να μπω για να δω αν υπάρχει ακόμα () - υπό κ.σ. αν δεν το χρησιμοποιήσεις 30 ή 45 μέρες το χάνεις. Οκ, ήμουν ψωνάρα πάντα.. το χρησιμοποιούσα χρόνια μέχρι να το γυρίσω στο kajira που σχεδόν παντού χρησιμοποιώ πλέον..

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 00:25, 05-11-08:

κάποτε,προ αμνημονεύτων ετών,ήμουνα παιδούλα ακόμη ()---διοτι ως γνωστόν τώρα μας πήραν και τα χρόνια ---
και επειδή είχα πόρωση με τα ιταλικά,οι φίλοι μου με φωνάζανε τζοβάνα
εξ αυτού και το giovanna283...κάπου το 2002

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 03:45, 05-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
εμένα ήταν Sorcerer στο γνωστό γυναικείο φόρουμ, αν και δεν πολυσυμμετείχα. Έχω πάρει σβάρνα τα RPG
Και μετά λένε "οι άντρες μονάχα, μπαίνουν με γυναικεία nicks".

Ψάρωνες τα μικρά με magic pots και με ιστορίες εξευμένησης των λουλουδιών πριν τη δρέψη, με νερό ίσου όγκου μ'αυτόν που καταλαμβάνουν όλα τα ανθισμένα μπουμπούκια του φυτού ;

..ειδάλλως τα φυτά θα σε καταριόντουσαν λόγω της απότομης διακοπής της ροής των χυμών του φλοιώματος και φυσικά που κατέστρεψες την επικοινωνία των άκοπων μίσχων και βλαστών με τα κομμένα και που μείωσες και τη φωτοσυνθετική ικανότητα του απομένοντος φυτού.

Η λεγόμενη και "κατάρα των χλωροπλαστών"!!

Είχαν, όμως μια στωικότητα τα καημένα. (αχ αχ)

Για αυτό κι ο Θεός μου το ξεπλήρωσε και όποτε έκλεινα ραντεβουδάκια, όλο σε μπαζούκας έπεφτα και μονολογούσα "ωχ, πλακώσαν οι μουτζαχεντίν".

Παράπλευρες εγκεφαλικές αλλοιώσεις από Καστανεντιακές επιρροές, προφανώς.

Ποιό ήταν το πρώτο σας γιούζερνέημ;
Ε, ύστερα από τη παράθεση, αλλά και τα σχόλια νομίζω πως είναι ορατό με τσιτσίδι μάτι!

Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 11:00, 05-11-08:

Χμμμ νομίζω bekatsa το 1999, μετά το άλλαξα σε sweet_disgrace αλλά ένιωθα σαν ξεπεσμένη gothού και κατέληξα στο invalid to 2006!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 14:39, 10-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Είχα βαρεθεί να εξηγώ σε διάφορους ότι άλλο pussy και άλλο pusycat
Τι είναι το pusycat;

Παράθεση

maroulitsa

Νεοφερμένος

H maroulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H maroulitsa κόντρα... έγραψε στις 22:18, 05-04-09:

to δικο μου blackrose

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 22:22, 05-04-09:

KillNuMetalFans, 2000-1

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 21:50, 28-04-09:

Kitten στο ICQ..2002
ιουυυυυ που έμπαινααα?? Και τώρα φωνάζω την αδερφή μου...

Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 22:09, 28-04-09:

delfinaki.. Ή μήπως delphinaki; Δε θυμάμαι.. Πάντως πολύ σύντομα αντικαταστάθηκε, και παραμένει, από το Vicki.

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 18:46, 10-03-10:

prigkipesa..... Πριν πολλααααααα χροοοοόνια ...........

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 08:14, 11-03-10:

bikipat

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 10:06, 14-03-10:

Τον μάιο του 2009 όταν εκανα εγγραφή στο i-school και ήταν mdgr !!!!!

Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 11:24, 14-03-10:

werip το πρωτο-πρωτο μετα teo_l20 και μετά teol20

Παράθεση

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sukerakos13 mpravo ... na dw sto derby ti tha ginei. έγραψε στις 19:14, 15-03-10:

suduk αλλα δεν θυμαμαι ποτε

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 19:29, 31-03-10:

ΕΕεεε...οποιος με ξερει θα εχει διαπιστωσει οτι λατρευω την πρωτοτυπια...και την ανονυμια...!
ηταν ________ ή κατι παρομοιο!!ειναι λιγο....ενταξει...δεν ειμαι σιγουρη αμα ηταν το πρωτο! παντως ή αυτο ηταν ή κατι σε Anonymous1997 ή Guest1001...

Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,177 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 00:34, 02-04-10:

Mafiozos

Το 1997

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:43, 16-02-15:

Δεν εχω αλλαξει ποτε και ειναι αδικοοο!
Διοτι καποιοι το χετε αλλαξει και δεν μπορω να καταλαβω ποιοι ειστε!
πφ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:53, 01-03-15:

ioli-pao το 2008 στο stardoll σαν κοριτσάκι και εγώ..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους