Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!:D

Επόμενοοοοος!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ε αντε κανε upload και μια αναλυτικη βαθμολογια ρε :D

και φυσικα θελουμε και καμια φωτογραφια απο την επερχομενη ορκομωσια:pfff:

(μπας και ζηλεψω και αποφασισω να στρωθω κι εγω...) :P

Πολλα πολλα πολλααααα συγχαρητηρια! :thumbsup: :thumbup: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω πηρα ήδη πτυχιο ..
ειμαι 13ο εξαμηνο!:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ε αντε κανε upload και μια αναλυτικη βαθμολογια ρε :D

και φυσικα θελουμε και καμια φωτογραφια απο την επερχομενη ορκομωσια:pfff:

(μπας και ζηλεψω και αποφασισω να στρωθω κι εγω...) :P

Πολλα πολλα πολλααααα συγχαρητηρια! :thumbsup: :thumbup: :flowers:


Εσυ θα ρθεις από κοντά να με δεις, τέλη Οκτώβρη να ορκίζομαι!:) Αναλυτική δεν έχω ολόκληρη, λείπουν τα τελευταία 5 που έδωσα τώρα.

Δεν ξέρω τι να κάνω τώρα, να κατέβω γραμματεία αύριο να πάρω καμια βεβαίωση ή να το αφήσω για Σεπτέμβρη που θα ναι ολες οι υπηρεσίες ανοιχτές;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ θα 'λεγα να έπιανες τους καθηγητές να στείλουν τους βαθμούς σου στα 5 που περιμένεις. Και έπειτα να ζητήσεις μια νέα αναλυτική + βεβαίωση αποφοίτησης από την γραμματεία πριν κλείσουν για διακοπές.

Δεν ξέρω αν δίνουν σε σας τέτοιες βεβαιώσεις, πάντως σε μας δίνουν κάτι τέτοιο, ότι δεν χρωστάς μαθήματα κι ότι έχεις παρουσιάσει διπλωματική. Αυτή + η αναλυτική = πτυχίο, για όσους βιάζονται να το χρησιμοποιήσουν πριν εκδοθεί επίσημα.

Αν θες κοίτα το. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
συγχαρητηρια βαλτερακο μου:clapup:
αντε τελειωσες να ησυχασεις... ειναι τρομερο συναισθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!! Και εις ανώτερα και καλή σταδιοδρομία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Χαίρομαι μαζί σου, Βαλτεράκο μας, αλλά περιμένω με ευχές, και για τις επόμενες επιτυχίες σου. Μπράβο σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριαααααααααααα Valder!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Ξεκουράσου το καλοκαιράκι, φόρτωσε μπαταρίες και το Σεπτέμβρη με μια καλή δουλειά ή μεταπτυχιακό ή με ό,τι άλλο θες!!!!! :D:D:D

Άντε και στα δικά μας οι λεύτερες! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά, να είστε όλοι/ες καλά! :D

Ήδη ακούγονται κάποιες μικρές φωνούλες για μεταπτυχιακό... θα δούμε, από τη μια είναι αναγκαίο, από την άλλη δεν ξέρω που να πάω και δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να ξαναδιαβάσω βιβλίο για χρόνια!:P

Το ξέρω είσαι μόνη, είσαι μόνη, είσαι μόοοονη, κι αυτό με θυμώνει, με πληγώνει, με σκοτώνει, το ξέρω είσαι μόνη, είσαι μόνη, είσαι μόοοονη, θέλω να ρθεις εδώωωωω!:P (αυτό για την "λεύτερη" aka Nick the butterfly!:P Γερά ρε φιλενάδα, θα το πάρεις κι εσύ!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
συγχαρητηρια κι απο εμενα (την αργοπορημενη! ):clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα συγχαρηκια μου Val!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Thanx ladies! Την αγάπη μου να χετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:look: ...... Χμμμμμμμμ ..... πρέπει να ποστάρω κι εγώ για το πτυχίο του Βαλ; ε; ε; .... μάλλον! ε;

Λοιπόν ..... Κυρίες και Κύριοι,

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!! :clapping::clapping::clapping:

Μετά από χρόνια φαγούρας, μετά από τόνου γαλλικού καφέ (Jakobs .... νομίζω :redface: ) και καμιάς φραπεδιάς, μετά από αρκετά στριψίματα τσιγάρων (πριν το κόψει), ξενύχτια, γκρίνιας για τις διάφορες ενοχλήσεις από γείτονες, που έβαζαν μουσική (κακής ποιότητας) σε κουλές ώρες, μετά από 3 φορές σπάσιμο του μπάνιου, γιατί πλημμύριζε ο από κάτω, μετά από μια βουλωμένη λεκάνη (τι στον έξω από δω είχες φάει, ακόμα δεν έχω καταλάβει... :worry: ), μετά από νεύρα που θα έσπαγαν και τη γραμμή Μαζινό, μετά από άπειρες συζητήσεις για εξολόθρευση κατσαρίδων, ...... ούφ :/: (κουράστηκα....) ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛA AYTA ......... NAI, NAI, NAI NAI..... AX NAI είναι επιτέλους ΓΕΓΟΝΟΣ .......

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΒΑΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βαλντεράκο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Κι εις ανώτερα! και πολλά πολλά μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Άρχοντα! Μπράβο σου παλουκάριμ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
[...ενώ έχει ήδη πει 100 πράγματα καταλήγει....] NAI, NAI, NAI NAI..... AX NAI

Και ναι, μετά απ' όλα αυτά τα 100 πράγματα, πήρα πτυχίο αλλά αυτό το "Αχ ναι αχ ναι ναι ναι" δεν το χω ακούσει ποτέ απ' τα χειλάκια της. Τόσο δύσκολη είναι στο καμάκι!:mad::mad::mad: Θα πεθάνουμε και θα μαστε ακόμα φίλοι μόνο, να το δείτε!:mad: :P:P:P:P

Πέρα από την πλάκα, ευχαριστώ τις χίλιες τύχες που έχω τέτοια καλή φίλη (όπως και άλλους φίλους, μη ζηλεύετε σας βλέπω!:D) να με εμψυχώνει και που ήταν δίπλα μου σε όλα, ακόμα δε θυμάμαι, που ανησυχούσε αν κοιμάμαι καλά στην εξεταστική, την έβλεπα το είχε έννοια!

Το καλύτερο εφόδιο είναι οι φίλοι. Άλλο ένα πράγμα που έμαθα λοιπόν πέρα από Χρηματοοικονομικά!:)

βαλντεράκο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Κι εις ανώτερα! και πολλά πολλά μπράβο!

Γλυκιά μου Αθηνούλα, ευχαριστώ, το σκεφτόμουν το μεσημέρι ότι ήταν η χρονιά μας τελικά φέτος, που πήραμε και οι δυο τα χαρτιά μας και ησυχάσαμε. Άλλη βαρύτητα λόγω βαθμίδας βέβαια το καθένα (ε δόκτωρ!!!:D), αλλά και πάλι είναι στόχοι σημαντικοί για τον καθένα μας και νομίζω ότι κι εγω αλλά κι εσύ, τους αξίζαμε, όπως δηλαδή και αποδείχθηκε!:)

Σε φιλώ και σ ευχαριστώ Dr Rez! Πάμε γερά!:D

Συγχαρητήρια Άρχοντα! Μπράβο σου παλουκάριμ! :clapup:

Ναι Ισιλιέλι μου, παλουκάρι έγινα με τόσα παλούκια που ξεπέρασα για να φτάσω εδώ κι έγινα σαν τριαντάφυλλο, αλλά ΑΞΙΖΑΝ!!!!:D Ευχαριστώ πολύ!:D


Μεταξύ μας, να σας ανοίξω και την καρδιά μου λίγο να σας πω πως νιώθω κι ένα μικρό -ομολογώ- κενό. Τόσα χρόνια, σε ΕΜΠ και ΑΣΟΕΕ (κυρίως ΑΣΟΕΕ), μόνο διάβαζα. Εντάξει πέρναγα και καλά, αλλά διάβαζα, είχα τον τίτλο του φοιτητή, ήξερα τους άμεσους στόχους μου...

Τώρα... που πάω; Δεν έχω ξανάρθει εδώ... Τι κάνω τώρα;:redface:

Και αν δεν απατώμαι αυτό το ζήτημα το χει θίξει για μένα και ο εξαιρετικός φίλος Χάουλας πριν από κανα 2 μήνες σε άλλο θέμα που είχα ανοίξει.

Και συν τοις άλλοις θα μου λείψουν όλα, αλλά και οι φίλοι που -ακόμα κι αν χρωστάνε λίγα- θα πάνε στρατό. Σπάσαν οι παρέες, έκλεισε ο κύκλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τώρα... που πάω; Δεν έχω ξανάρθει εδώ... Τι κάνω τώρα;

τωρα δουλειααααααααααααααα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μεταξύ μας, να σας ανοίξω και την καρδιά μου λίγο να σας πω πως νιώθω κι ένα μικρό -ομολογώ- κενό. Τόσα χρόνια, σε ΕΜΠ και ΑΣΟΕΕ (κυρίως ΑΣΟΕΕ), μόνο διάβαζα. Εντάξει πέρναγα και καλά, αλλά διάβαζα, είχα τον τίτλο του φοιτητή, ήξερα τους άμεσους στόχους μου...

Τώρα... που πάω; Δεν έχω ξανάρθει εδώ... Τι κάνω τώρα;:redface:

<<Ύστερα απ' το τελευταίο δάκρυ
η πίστα χορού είναι άδεια
είναι ο παράδεισος , σενιορίτα ,
ακόμα και χωρίς την ορχήστρα
είναι η ελευθερία , φίλη μου>>
tango incansable:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάντα ήθελα να γράψω σε αυτό το θεματάκι και σήμερα είναι η μέρα μου. Ύστερα από 5 συναπτά έτη σπουδών και 60 μαθήματα και μία Διπλωματική Εργασία (με τους 2 τελευταίους μήνες να ζω σαν zombie), ήρθε κι εμένα η ώρα να πω ότι ...

... πήρα πτυχίο! :D

Για όσους δεν γνωρίζουν, είμαι και επίσημα πλέον Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών του ΕΜΠ.

Το μόνο που θα πω είναι και στα δικά σας οι επόμενοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top