Πόσο πολύ βαριέστε στην εξεταστική;

Πόσο πολύ βαριέστε στην εξεταστική???

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
  • Καθόλου (κάποιου μεγαλώνει η μύτη...)

    Ψήφοι: 1 7.1%
  • Λίγο (όσο περισσότερο το λέω τόσο περισσότερο θα πείσω τον εαυτό μου...)

    Ψήφοι: 1 7.1%
  • Μέχρι θανάτου (καλέστε ασθενοφόρο)

    Ψήφοι: 12 85.7%

Coup de foudre

Νεοφερμένος

Η Coup de foudre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αρκετοί βρίσκονται σε περίοδο εξεταστικής...:'(:'(Προσωπικά κοντέυω να κόψω τις φλέβες μου από τη βαρεμάρα!!:wall: Έχω φτάσει σε σημείο να διαβάζω ένα λεπτό και να χαζεύω τα επόμενα 10!:book:
Θέλω να ελπίζω πως δεν είμαι η μοναδική...:worry:Όσοι συμπάσχουν τους δίνεται μία ευκαιρία να εκφραστούν και να μου δώσουν κουράγιο που δεν είμαι η μόνη!Όσοι δεν έχουν πρόβλημα και τους αρέσει η εξεταστική και έχουν και επιτυχίες ας μας πουν τη μυστική συνταγή please!!!:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θανασιμα:/:!!!!
Σε σημειο που εχω φτασει να αναλογιζομαι, αν εχει πεθανει καποιος απο βαρεμαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Απίστευτα!!! Όσο σκέφτομαι ότι υπό άλλες συνθήκες τέτοια ώρα θα ήμουν έξω για καφέ με την παρέα μου με πιάνει φρίκη!! ΠΌΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΏΣΟΥΜΕ??? (και να φανταστείτε ότι ακόμη δε ξεκινήσαμε... :\)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε μου μένει και πολύ χρόνος για να βαρεθώ.
Εντάξει κόβω ΑΝΕΤΑ φλέβα σε μαθήματα εκτός ενδιαφέροντος και όταν έχω να παπαγαλίσω ακαταλαβήστηκες σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Για να είμαι εδω , ΠΟΛΥ !!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πείτε με διαστροφική και θα το δεχτώ :P αλλά εγώ όποτε ήμουν σε περίοδο εξεταστικής, γούσταρα τρελά, η αδρεναλίνη μου έφτανε στα ύψη και το πείσμα μου κορυφωνόταν. Οποτε είμαι σε περίοδο πίεσης εξτασιάζομαι, αλλά φυσικά όχι να κρατά και πολύ. Μετά θέλω την πλήρη χαλάρωση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πείτε με διαστροφική και θα το δεχτώ :P αλλά εγώ όποτε ήμουν σε περίοδο εξεταστικής, γούσταρα τρελά, η αδρεναλίνη μου έφτανε στα ύψη και το πείσμα μου κορυφωνόταν. Οποτε είμαι σε περίοδο πίεσης εξτασιάζομαι, αλλά φυσικά όχι να κρατά και πολύ. Μετά θέλω την πλήρη χαλάρωση ;)
μπαχαχα αυτα ειναι γουστα οποτε ο καθενας νιωθει αυτο που πιστευει .
Προσωπικα περυσι και προπερσι απορω πως εγραφα αριστα :hmm:.... Ειλικρινα οι αλλοι να σκοτωνονται να διαβαζουν εγω να τελειωνω την υλη μονο μια φορα (και ΕΑΝ) και εγραφα 20αρια και 19αρια :eek: τρελο ετσι ?
Φετος ομως δε θελω οχι απλα να διαβασω αλλα ουτε να παω να γραψω καν:knife: .. η υλη ειναι τεραστια .. φφφ ποιος διαβαζει τωρα????:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Αν και βαριέμαι μέχρι τρέλας να διαβάζω(γιάυτό είμαι εδώ),τι να κάνω πρέπει να το πάρω ΑΠΟΦΑΣΗ...Κάντε λίγη υπομονή βρε παιδιά...Εξεταστική είναι θα περάσει...και ελπίζω να περάσει γρήγορα και ανόδινα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Πααααααρα πολυ...τοσο που εχω φτιαξει ολο το σπιτι ΚΑΙ το μπαλκονι!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Για να χρωστάω μόνο ένα μάθημα και να μην μπορώ να το διαβάσω, μάλλον αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Συνήθως πολύ. Ξετρυπώνω οποιαδήποτε σειρά και ταινία. Αλλά 1 χρόνο τώρα άρχισα να σοβαρεύομαι και να διαβάζω για να μάθω. Οπότε κλάιν η εξεταστική. Μαθαίνω όσα πιο πολλά μπορώ από διάφορες πηγές και πηγαίνω άνετη να δω αν τα έμαθα καλά ή σκατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top