Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,110 μηνύματα σε 75,059 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 509 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:32, 18-09-06:

παναϊα μ! τη αστραπή ήταν ετούτη;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:40, 18-09-06:

Της που...νας γίνεται. Να κλείσουμε τους υπολογιστές λέτε μήπως για φόβο με τη ΔΕΗ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,858 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 18:42, 18-09-06:

Τον περασμένο χειμώνα από έναν κεραυνό είχε καεί το usb adsl modem μου.. ούτε 2 μήνες δεν είχα κλείσει με τη νέα μου -τότε- DSL
Με τα χίλια ζόρια βρήκα χρήματα και πήρα ένα επίσης φθηνό USB Adsl Modem [λες και μου περίσευαν] ..

-petros

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 18:48, 18-09-06:

Βρεχει ρε γμτ??? Εδώ τίποτα! Μας έχει φάει η ξεραϊλα! ΘΕΕ ΜΟΥ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ... ΜΙΑ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 18:53, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
και παλι καλα που δεν χτυπησε και κανας συναγερμος στην πορτα να γινω και ρομπα οτι και καλα έκλεψα
Γίνεται να μείνει πάνω το αντικλεπτικό και να μη χτυπήσει ο συναγερμός; Πως πάει; Ακυρώνει τον "κωδικό" ας πούμε που έχει το ρούχο, οπότε κ να περάσει από τον έλεγχο είναι ΟΚ;

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:57, 18-09-06:

Εντάξει, ηρέμησε λίγο το μπουρίνι.

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:28, 18-09-06:

Και μετά απ το μπουρίνι που με άφησε χωρίς ρεύμα μέσα στο ντουζ να τραγουδάω μονάχη μου και να κάνω προσευχές και τάματα να μη μου έχει κάψει το pc που είχα αφήσει ανοιχτό... πάλι κοντά σας σε νέες περιπέτειες
Ωραία ήταν... δε μπορώ να πω... πολύ μου άρεσε
Αν εξαιρεσεις βέβαια το γεγονός ότι έτρεχα πανικόβλητη να καλύψω να μην βραχουν ένα σωρο πράγματα που είχα απο πριν πει στον καλο μου να το κάνει για να μην βραχουν αν τυχων και βρεξει αλλα με ειχε γραψει στα @@ του και τώρα εγώ τα λούστηκα
χμ.... πως άλλαξα έτσι θεμα

Σχετικά με το αντικλεπτικό.... και το...
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Γίνεται να μείνει πάνω το αντικλεπτικό και να μη χτυπήσει ο συναγερμός; Πως πάει; Ακυρώνει τον "κωδικό" ας πούμε που έχει το ρούχο, οπότε κ να περάσει από τον έλεγχο είναι ΟΚ;
ιδέα δεν έχω!!! φαντάζομαι ότι κάτι τέτοιο έγινε... ή απλά το αντικλεπτικό ήταν για μόστρα και δεν υπήρχε συναγερμός?
ένα απ τα δύο τεινα .....
κι επειδή καθόλου δεν γούσταρα να τρέχω αύριο παλι εκεί....
το ξεκατίνιασα το αντικλεπτικό τους σύστημα με δυο κατσαβίδια
HELL YEAAAAAAAHHHHH αύριο θα βάλω την καινούργια μου φούστα

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:35, 18-09-06:

Βροχες και καταποντισμοι; Εδω μια χαρα ειμαστε ακομα

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 19:51, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Βροχες και καταποντισμοι; Εδω μια χαρα ειμαστε ακομα
Καλά δεν θα ήταν και λίγη βροχούλα; Εγώ προσωπικά μπούχτισα με την θερμοκρασία στα ύψη!

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 20:01, 18-09-06:

Πολύ το φχαριστήθηκα
Ένας κεραυνός πρέπει να έπεσε σε απόσταση αναπνοής από το σπίτι.Αφού η λάμψη και ο ήχος ήταν ταυτόχρονα
Κι εγώ έκλεισα αμέσως το πισι μην καεί τίποτα.

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:07, 18-09-06:

εγω δεν προλαβα να το κλεισω.. έκλεισε μόνο του αυτόματα...
εεεεεεεε ρε τεχνολογια!!! με το που ακουν τα πισια μπαμ και μπουμ τις μπαλωθιες απ τον ουρανο κλεινουν μονάχα τους!

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:12, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
HELL YEAAAAAAAHHHHH αύριο θα βάλω την καινούργια μου φούστα
Ω Ω! Μεγειά μεγειά
Κι εσύ καλέ αύριο θα την βάλεις? Μπορεί να βρέξει

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:17, 18-09-06:

δε με πειράζει και να βρέξει αύριο
το αμάξι είναι παρκαρισμένο ακριβώς μπροστά στην εξόπορτα και θα παρκάρω στο πάρκινγ της εταιρίας

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:19, 18-09-06:

Ωραία τότε!
Μεγειά σκέτο

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:54, 18-09-06:

@monaxos Μπα, εγω δεν της μπορω της βροχες, χιλιες φορες 50βαθμους ολων τον χρονο.

Για τα pcια μην ανυσηχιτε οταν πευτει το ρευμα, οτνα επενερχετε να φοβαστε. Γιοα αυτο οταν πευτει το ρευμα και εχετε ανοιχτο το pc να το βγαζετε αμεσως απο το ρευμα

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 21:18, 18-09-06:

Καλησπέρα

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 21:58, 18-09-06:

Καλησπέρα
Και καλό χειμώνα (Ωραία είναι η βροχή, αρκεί να μην είσαι έξω )

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 22:06, 18-09-06:

Καλησπέρα adespoto!
Τι χειμώνα καλέ? Καλοκαίρι έχουμε ακόμα..Μια βροχούλα ήταν μόνο

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:10, 18-09-06:

ακούω εντυπώσεις για τη νέα μου υπογραφή

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 22:25, 18-09-06:

Αυτές οι έγκυρες πληροφορίες... από που είναι?

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους