Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:

γιατί???για να ζεις στα χιόνια???:hmm:
απλα μου αρεσουν σαν ζωα!φαση εχουν.ειδικα ετσι οπως περπατανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από cuto:
απλα μου αρεσουν σαν ζωα!φαση εχουν.ειδικα ετσι οπως περπατανε..

ναι ναι δεν έχεις άδικο,
Τώρα περιμένω να βγει σε ντι βι ντι(λες να έχει βγει??) αυτό το ντοκιμαντερ με τους πιγκουίνους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
βασικα δεν εχει βγει ακομα εδω,αλλα το εχω παραγγειλει απο εξωτερικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:hmm: :hmm: :hmm: Τι θα ήθελα να ήμουν..., τι θα ήθελα..., τι θα ήθελα...????


Το βρήκα !!!! ;) ;) ;)


Θα ήθελα να ήμουν κάτοικος... ενός άλλου πλανητικού συστήματος...

Το γιατί βέβαια, είναι αυτονόητο...

Για να γνωρίσω και άλλους κόσμους..., άλλους πολιτισμούς...


:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ναι αλλά έτσι δεν θα γνώριζες την γη:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Παλιό θρεντ, αλλά τώρα το βρήκα και μου άρεσε.

Θα ήθελα να είμαι ή λιοντάρι, ή άγαλμα, ή σκίουρος, ή βιβλίο. Δεν είμαι σίγουρος.

Απορώ γιατί θάφτηκε τόσο το θεματάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αγρειο ελουροηδές ζώο υπο εξαφάνηση, να σκοτώνω όποιον πλησιάσει την φυλή μου,

Απο φυτό θα ήθελα να είμουν κάτι σε αναρηχώμενο κατα προτήμηση τριανταφυλιά βάτος, θα ανέβενα ψηλά και θα έβλεπα όσο μακρυά μπορώ θα με κόβουν για να δώσω όμορφα συνεσθήματα σε ανθρώπους που τα προσφέρουν και τα λαμβάνουν θα πονάω για να δώσω χαρά, Θα δίνω τροφή σε ζώα άγρια που δεν έχουν κανέναν να τα ταίσει και θα είμαι πάντα απαρατήρητο σε αφτούς που δεν αντέχουν την φύση:)

Και απο πράγμα θα ήθελα να είμουν ήκομοδίνο ή συρταριέρα, θα έκρυβα τα μυστικά των ανθρώπων θα΄περνούσα απο χέρι σε χέρι, θα γνώριζα πολλά παιδιά και θα τάιζα τα σκοράκια που άδικα τα σκοτώνουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Θα ήθελα να είμαι γλάρος
Να πετάω πάνω από τα παλία σαπισμένα καράβια και να τα συνοδεύω στα ταξίδι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Με εμπνέεις. Εμένα θα μου άρεσε να είμαι ιστιοφόρο για παράδειγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Με εμπνέεις. Εμένα θα μου άρεσε να είμαι ιστιοφόρο για παράδειγμα...
Ετσι......:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
H χελώνα που έχει η μάνια στην υπογραφή της! Η ένας πολύχρωμος παπαγάλος. Η ουράνιο τόξο. Η τέλος πάντων κάτι πολύχρωμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Το φεγγαρι! μην με ρωτατε το γιατι, απλα αυτο μου ηρθε στο μυαλο για την ωρα. Η ισως να'μουν καποιο ωραιο αστερι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Αν ΔΕΝ ειμουν ανθρωπος .... :hmm: θα ηθελα να γινω ΑΝΘΡΩΠΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αυτή τη στιγμή,πραγματικά,θα ήθελα να ήμουν βούζα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
[FONT=&quot]χιονανθρωπος ;)
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πιγκουίνος με φτερά πεταλούδας (τι μας ρωτάνε πρωί πρωί)


πς. Κα-chica σταμάτα να σπαμμάρεις παντού και πέσε για ύπνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πιγκουίνος με φτερά πεταλούδας (τι μας ρωτάνε πρωί πρωί)


πς. Κα-chica σταμάτα να σπαμμάρεις παντού και πέσε για ύπνο. :P

Γιατι τα βαζεις μαζι μου καλε μου ανθρωπε :|?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σκατσοχειρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top