Καλύτερο Avatar

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έβαλα κι εγώ ένα Χριστουγεννιάτικο touch στο γούφι μου, τι λέτε;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Kαλά γιδάκι απλά τελειο!!:clapup:
Είναι πολύ γλύκας έχει και θυμωμένη φατσούλα!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό το NINJAKI με έχει αποτελειώσει με τα μωράκια του! Ζουζούνια όλα!

Που τα βρίσκεις βρε NINJAKI? :clapup:

Maggie μου σ'ευχαριστώ!

Παιδιά; Έχουμε γίνει τρελλοχριστούγεννα και μ'αρέσει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιδακι, γιατι με φτιαχνει αυτη η τσαντιλα φατσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Παιδιά; Έχουμε γίνει τρελλοχριστούγεννα και μ'αρέσει! :)



χαχαχα πραγματικά μπήκαμε στο πνεύμα των χριστουγέννων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωπω, τι να πρωτοπώ; Κορίτσια έχετε εγκλιματιστεί πλήρως με το πνεύμα των Χριστουγέννων :santa:. Συμβουλή μου: μείνετε έτσι! :D

Καταπληκτικά χριστουγεννιάτικα avatar από ΚουΕ, Smartoulini, Maggie, misslittledevil, NINJAKI, Isiliel (χριστουγεννιάτικο είναι; ) και Γιδάκι. :clapping: :thumbsup:

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν :whistle:

Επίσης πολύ μ' αρέσει το avatar του evouli: πολύ αισιόδοξο :), αυτό το αίσθημα μου δίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
κατερινα...:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Isiliel (χριστουγεννιάτικο είναι; )

Δεν ήταν τώρα το έκανα. :D

Τον υπόλοιπο καιρό έχω αυτό:

και τώρα του έβαλα φωτάκια:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
^ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κατερίνα, αν δεν το είπα ήδη, και αυτά τα αρκουδάκια της Maggie... τέλεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Γιδάκι :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευχαριστώ Maggie, αν και για την Tim Burton φάση επηρεάστηκα από άλλο μέλος.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
underwater ψηφιζω κι εγω το avatar σου...:D :clapping:
Οπου Τim Burton κι εγω καβαντζα!!!!:clapup:
Περα απο αυτο ομως ειναι και πολυ ωραιο ετσι;!


Και μιας και μπηκαμε στο κλιμα των Χριστουγεννων και πολυ το χαιρομαι, λεςω να αλλαξω κι εγω, να μην ειμαι στην απεξω...Αλλα πριν απο αυτο θα κατεβασω παλι τα Nightmare Before Xmas και Corpse Bride...ετσι...να τα δουμε για 1000στη φορα και να γουσταρουμε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μολις ειδα ενα μηνυμα του σε αλλο topic, και μπηκα να το πω: του juan! Τι παιδι ειναι αυτο!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Θα σκάσω αν δεν το πω:

Εδώ μέσα είτε η μια θα ψηφίζει το άβαταρ της άλλης, είτε θα ψηφίζει γόηδες (Μάριο και τον τυπά από το Dinotopia/Prison Break)

Τις δικές μου τις γκόμενες μόνο οι κύριοι Μάριος και Φουνές ως 100% αρσενικά τις εκτιμούν. Οι κυρίες σου λέει "ωωω εδώ δε το φτάνω το μωρό.... ας το βαφτίσουμε αγουρίδα!":P

Είμαι τρελός, το ξέρω! Αλλά σωστός και καλοπροαίρετος τρελός!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλε μη συγχιζεσαι! Λογικο ειναι τα αγορακια να προτιμουν τα κοριτσακια και τουμπαλιν! Για να μη σεν στενοχωρησω ομως:

VALDER!!! Κορυφη!!

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλε μη συγχιζεσαι! Λογικο ειναι τα αγορακια να προτιμουν τα κοριτσακια και τουμπαλιν! Για να μη σεν στενοχωρησω ομως:

VALDER!!! Κορυφη!!

:clapup::clapup::clapup:

Δε συγχίζομαι! (οκ συγχίζομαι!:P )

Τιμώ ο άνθρωπος ότι πιό υπέροχο υπάρχει στον πλανήτη μας -το γυναικείο φύλο- και σπάνια ακούω μια καλή κουβέντα.... Μη νομίζετε ότι το κάνω τάχα μου επειδή μου τρέχουν τα σάλια από τα μοντέλα που βάζω συνήθως... Είναι απλά ότι καλύτερο μπορώ να βρώ τις δεδομένες στιγμές για να εκπροσωπεί ότι τόσο πολύ θαυμάζω... τις ωραίες γυναίκες γύρω μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι, το γυναικείο φύλο το τιμάς για να ακούσεις μια καλή κουβέντα? Γιατί αυτήν την εντύπωση μου έδωσες με αυτά που έγραψες:worry::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι, το γυναικείο φύλο το τιμάς για να ακούσεις μια καλή κουβέντα? Γιατί αυτήν την εντύπωση μου έδωσες με αυτά που έγραψες:worry::redface::P

Τώρα άμα σου πω *κάτι* θα φάω warning και μετά θα γίνω κι άλλο μισητός οπότε, άσε...:P


Γουστάρω και τα βάζω!


Απλά ρε κουφαλίτσες πείτε κι ένα ευχαριστούμε τρισμέγιστε Βαλντεράκο μας, που σε λατρεύουμε και σ' αγαπάμε όλες για την υπέροχη τιμή που μας κάνεις να βρίσκεσαι ανάμεσά μας και.... οκ σκάω....:clapup:

Θέλω φροντίδα ρε σείς :redface: Είμαι ευαίσθητο σαν Cajoline!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top