Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τους βαθμους σας θα τους γνωριζετε την Παρασκευη.

Deal with it και σταματηστε την κλαψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
νομίζω είναι ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ να διακατέχονται οι περισσότεροι από άγχος...

σ'αυτό που συμφωνώ είναι απλά να σταματήσουν να κλαίγονται αυτοί που γράψαν σχετικά καλά και το κάνουν επίτηδες για φιγούρα,να το παίζουν δηλαδή ότι πήγαν χάλια μόνο και μόνο για να τους λένε οι άλλοι κοπλιμέντα...
κατά τ'άλλα δε βρίσκω κάτι παράλογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
νομίζω είναι ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ να διακατέχονται οι περισσότεροι από άγχος...

σ'αυτό που συμφωνώ είναι απλά να σταματήσουν να κλαίγονται αυτοί που γράψαν σχετικά καλά και το κάνουν επίτηδες για φιγούρα,να το παίζουν δηλαδή ότι πήγαν χάλια μόνο και μόνο για να τους λένε οι άλλοι κοπλιμέντα...
κατά τ'άλλα δε βρίσκω κάτι παράλογο...

πες τα να αγιασει το στομα σου χρυσοστομη ειχα κι εγω περσι κατι τετοιους ολη την ωρα δεν θα γραψω, δεν εγραψα, δεν διαβαζω πολυ μας τα πρηξαν και ολοι οι καθηγητες απο πισω να προσπαθουν να τους εμψυχωσουν....

οσο για το ΑΓΧΟΣ προτεινω να το μετατρψετε σε ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ..... ας μην γελιωμαστε πανω κατω ολοι ξερουμε ποσο γραψαμε, υπαρχουν και εκπληξεις αλλα το αγχος ειναι για πριν τις εξετασεις. μετα δεν αλλαζει κατι, μπορει να χασετε τις πρωτες σας επιλογες αλλα νομιζω οτι ολοι ξερουμε αν μπαινουμε η οχι στο περιπου εκει που θελουμε με το περας των πανελληνιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πες τα να αγιασει το στομα σου χρυσοστομη ειχα κι εγω περσι κατι τετοιους ολη την ωρα δεν θα γραψω, δεν εγραψα, δεν διαβαζω πολυ μας τα πρηξαν και ολοι οι καθηγητες απο πισω να προσπαθουν να τους εμψυχωσουν....

οσο για το ΑΓΧΟΣ προτεινω να το μετατρψετε σε ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ..... ας μην γελιωμαστε πανω κατω ολοι ξερουμε ποσο γραψαμε, υπαρχουν και εκπληξεις αλλα το αγχος ειναι για πριν τις εξετασεις. μετα δεν αλλαζει κατι, μπορει να χασετε τις πρωτες σας επιλογες αλλα νομιζω οτι ολοι ξερουμε αν μπαινουμε η οχι στο περιπου εκει που θελουμε με το περας των πανελληνιων

χεχε :) νταξει,απλα ειναι τερμαα σπαστικο,τ'ακουω απο πολλους βρε συ.. :/ δηλαδη κανουν τους υπολοιπους να αισθανονται ακομα πιο κουρελια...μερικα παιδια δε γραψαν καλα..ε αυτοι που γραψαν ΑΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ (με την εννοια να μην το κοπανανε με υφακι,οχι να μη χαρουν,αλιμονο,βεβαιως να χαρουν)...
νταξει,ναι,αλλα οσο να ναι ενα αγχος παντα θα υπαρχει..ουτε κι εμεις ξερουμε τι αισθανομαστε τωρα,αγχος,περιεργεια,αστο.. :P
μην το λες...σε μερικα μαθηματα,εμεις οι θεωρητικοι πχ (κειμενα-εκθεση) δεν εχουμε ιδεααααα τι εχουμε γραψει...σαφως και εκπληξεις υπαρχουν πολλες,ακομη και σε πιο...στανταρ μαθηματα... συμφωνω πως οτι εγινε,εγινε,αλλα οσο να ναι,ειναι μεγαλη υποθεση,μια σημαντικη εμπειρια που ζησαμε και περιμενουμε να δουμε πού...μας έβγαλε τελικά...κρίνονται κάποια πράγματα μειζονος σημασιας,καταλαβαινεις...
ολα με μετρο νομιζω πρεπει να γινονται και οσον αφορα τις συναισθηματικες εκδηλωσεις...
αλλα αγχος και ισως και στενοχωρια ειναι λογικο να υπαρχει απο πολλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ας μην βγουν ποτε,καλα ειμαστε:(
Η γνώση είναι δύναμη! Και εγώ πέρσι δεν τα έιχα πάει καλά(δεν ξέρω πως τα έχεις πάει εσύ αλλά για να μην θες να τα δεις υποθέτω χειρότερα από ότιο ήθελες) σε σχέση με την σχολή που ήθελα αλλά ήθελα να δω τα μόρια μου για να ξέρω πόσο άσχημα και έτσι να μπορώ να αποφασίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
1ον παιδια το καλα ειναι πολυ σχετικο...αναλογα με την σχολη που θελει κανενας...
2ον ΝΙΚΟΣ Σ ηθελες και περσι ικαρων?(αν θες απαντας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ναι αλλα εμεις που δωσαμε φετος αλλα και αυτοι που δωσαν περσι βλεποντας τα δυσκολα των προηγουμενων ετων ηταν προετοιμασμενοι και ψυχολογικα αλλα και απο τα φροντιστηρια τους για δυσκολα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
οχι και εμεις ειμασταν...απλα οι αλλοι ειχαν την εμπειρια ναι αυτο το δεχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
δεν ξερω τι λετε,ξερω πως θα μου χαλασουν το καλοκαιρι,θα με γεμισουν με αγχος κτλπ,καλυτερα να βγαινανε ολα μαζι τον αυγουστο,βασεις,βαθμοι κτλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να είμαι ειλικρινής, αν τα είχα πάει καλά θα ήθελα να έβγαιναν οι βαθμοί...χθες. Τώρα όμως που τα έχω πάει χάλια, δε θέλω με τίποτα. Μια χαρά είμαι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Οπως και να χει τα αποτελεσματα βγαινουν την Παρασκευη....οποτε μην σκατε...λες και θα αλλαξει κατι!;)
So keep calm 'cause its summer!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπως και να χει τα αποτελεσματα βγαινουν την Παρασκευη....οποτε μην σκατε...λες και θα αλλαξει κατι!;)
So keep calm 'cause its summer!!!:D


Και χειμώνας να ήταν calm θα ήμασταν γιατί δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι τώρα. Έχουμε γράψει, έχουν διορθωθεί τα γραπτά οπότε...ε, και αφού δεν μπορούμε να το αποφύγουμε ας το απολαύσουμε τουλάχιστον...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
χεχε :) νταξει,απλα ειναι τερμαα σπαστικο,τ'ακουω απο πολλους βρε συ.. :/ δηλαδη κανουν τους υπολοιπους να αισθανονται ακομα πιο κουρελια...μερικα παιδια δε γραψαν καλα..ε αυτοι που γραψαν ΑΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ (με την εννοια να μην το κοπανανε με υφακι,οχι να μη χαρουν,αλιμονο,βεβαιως να χαρουν)...
νταξει,ναι,αλλα οσο να ναι ενα αγχος παντα θα υπαρχει..ουτε κι εμεις ξερουμε τι αισθανομαστε τωρα,αγχος,περιεργεια,αστο.. :P
μην το λες...σε μερικα μαθηματα,εμεις οι θεωρητικοι πχ (κειμενα-εκθεση) δεν εχουμε ιδεααααα τι εχουμε γραψει...σαφως και εκπληξεις υπαρχουν πολλες,ακομη και σε πιο...στανταρ μαθηματα... συμφωνω πως οτι εγινε,εγινε,αλλα οσο να ναι,ειναι μεγαλη υποθεση,μια σημαντικη εμπειρια που ζησαμε και περιμενουμε να δουμε πού...μας έβγαλε τελικά...κρίνονται κάποια πράγματα μειζονος σημασιας,καταλαβαινεις...
ολα με μετρο νομιζω πρεπει να γινονται και οσον αφορα τις συναισθηματικες εκδηλωσεις...
αλλα αγχος και ισως και στενοχωρια ειναι λογικο να υπαρχει απο πολλους...

ακριβώς αυτό! Εγώ προσωπικά είμαι 50-50 αν θα περάσω εκεί που θέλω κι εξαρτάται από αυτά τα μαθήματα... κι όσο να 'ναι κι από το άγνωστο. Εντάξει ξέρω ότι η μετάφρασή μου ήταν λίγο χάλια... αλλά πώς μεταφράζεται αυτό; Με 10/20 ή πιο κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χεχε :) νταξει,απλα ειναι τερμαα σπαστικο,τ'ακουω απο πολλους βρε συ.. :/ δηλαδη κανουν τους υπολοιπους να αισθανονται ακομα πιο κουρελια...μερικα παιδια δε γραψαν καλα..ε αυτοι που γραψαν ΑΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ (με την εννοια να μην το κοπανανε με υφακι,οχι να μη χαρουν,αλιμονο,βεβαιως να χαρουν)...
νταξει,ναι,αλλα οσο να ναι ενα αγχος παντα θα υπαρχει..ουτε κι εμεις ξερουμε τι αισθανομαστε τωρα,αγχος,περιεργεια,αστο.. :P
μην το λες...σε μερικα μαθηματα,εμεις οι θεωρητικοι πχ (κειμενα-εκθεση) δεν εχουμε ιδεααααα τι εχουμε γραψει...σαφως και εκπληξεις υπαρχουν πολλες,ακομη και σε πιο...στανταρ μαθηματα... συμφωνω πως οτι εγινε,εγινε,αλλα οσο να ναι,ειναι μεγαλη υποθεση,μια σημαντικη εμπειρια που ζησαμε και περιμενουμε να δουμε πού...μας έβγαλε τελικά...κρίνονται κάποια πράγματα μειζονος σημασιας,καταλαβαινεις...
ολα με μετρο νομιζω πρεπει να γινονται και οσον αφορα τις συναισθηματικες εκδηλωσεις...
αλλα αγχος και ισως και στενοχωρια ειναι λογικο να υπαρχει απο πολλους...

Λες και οι θετικο - τεχνολογικοί δε γράφουν έκθεση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Λες και οι θετικο - τεχνολογικοί δε γράφουν έκθεση. :P
δεν το είπα έτσι :P
απλά βαριόμουν εκείνην τη στιγμή να το διευκρινίσω-αλλάξω :hehe:

ακριβώς αυτό! Εγώ προσωπικά είμαι 50-50 αν θα περάσω εκεί που θέλω κι εξαρτάται από αυτά τα μαθήματα... κι όσο να 'ναι κι από το άγνωστο. Εντάξει ξέρω ότι η μετάφρασή μου ήταν λίγο χάλια... αλλά πώς μεταφράζεται αυτό; Με 10/20 ή πιο κάτω;

καλά,άστην τη μετάφραση,ήταν πολύ δύσκολο να βγει,ΕΙΔΙΚΑ στο χρόνο που μας έμενε..αν είχαμε άλλη μία ώρα,ίσως κάτι κάναμε...
πού θες να περάσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
δεν το είπα έτσι :P
απλά βαριόμουν εκείνην τη στιγμή να το διευκρινίσω-αλλάξω :hehe:



καλά,άστην τη μετάφραση,ήταν πολύ δύσκολο να βγει,ΕΙΔΙΚΑ στο χρόνο που μας έμενε..αν είχαμε άλλη μία ώρα,ίσως κάτι κάναμε...
πού θες να περάσεις; :)

Νομική Αθήνας... όχι ότι εδώ που φτάσαμε θα μου κακόπεφτε σε άλλη πόλη...
Δυστυχώς... ενώ όλα πήγαιναν μια χαρά, ήρθαν τα αρχαία και απογοητεύτηκα πάρα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Η ανακοίνωση των βαθμών των πανελλαδικών εξετάσεων

Επειδή βλέπω ότι μερικοί δεν έχετε σωστή ενημέρωση, επιτρέψτε μου να σας γράψω λίγα πράγματα για το πώς θα γίνει η ανακοίνωση των βαθμών.

1) Τα αποκόμματα των τετραδίων μαζί με καταστάσεις θα βρίσκονται μέσα σε κλειστά κουτιά, από την Πέμπτη το βράδυ στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας και την Παρασκευή νωρίς το πρωί θα έχουν πάει στα λύκεια.
2) Στα λύκεια οι βαθμοί θα φτάσουν το πρωί της Παρασκευής και ηλεκτρονικά, οπότε θα περαστούν στον υπολογιστή του σχολείου.
3) Στα λύκεια γίνεται ο τελευταίος έλεγχος αν ταιριάζουν οι βαθμοί των αποκομμάτων με αυτούς που ήρθαν ηλεκτρονικά.
4) Οι υποψήφιοι έχουν κατσικωθεί από νωρίς έξω από το λύκειο και περιμένουν, λέγοντας μαλακίες για να ξεγελάσουν την αγωνία τους.
5) Πάντα υπάρχουν κάποιοι που έχουν μάθει πριν 1-2 μέρες από πλάγια πόρτα τους βαθμούς τους και κάνουν τον κινέζο στους άλλους.
6) Υποτίθεται ότι τα σχολεία δεν πρέπει να ανακοινώσουν τους βαθμούς πριν από τις 11:00 (νομίζω), αλλά αν ο έλεγχος είναι εντάξει συνήθως τους ανακοινώνουν πιο νωρίς.
7) Τα λύκεια είναι υποχρεωμένα να τοιχοκολλήσουν (ή να τζαμοκολλήσουν) τους βαθμούς ανά μάθημα.
8.) Οι μαθητές συνωστίζονται και ψάχνουν από τη μια κατάσταση στην άλλη να βρουν τους βαθμούς τους και να τους γράψουν σε ένα καλόχαρτο που έχουν μαζί τους. Συνηθισμένη ατάκα: <<Δώσε μου το στυλό σου ρε μαλάκα>>.
9) Τα κινητά παίρνουν φωτιά.
10) Στη συνέχεια οι υποψήφιοι τρέχουν στο σπίτι τους ή στο φροντιστήριο όπου με το κατάλληλο πρόγραμμα θα μετατρέψουν τους βαθμούς σε μόρια.
11) Στο internet υπάρχουν πολλοί υπολογιστές μορίων, να και αυτός του ischool: https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
12) Για να βγουν τα μόρια σωστά θα πρέπει να ξέρουν οι μαθητές και τους προφορικούς τους βαθμούς, κάτι που πολλοί το ξεχνάνε.
13) Στο σχολείο που (κάαααποτε) πήγαινα, περιμέναμε λιγάκι παραπάνω, αλλά μας έδιναν έτοιμο χαρτί στον καθένα με τους γραπτούς βαθμούς, τους προφορικούς, βαθμό πρόσβασης και μόρια για κάθε πεδίο. Κάποια σχολεία το κάνουν.
14) Οι βαθμοί στο internet ανακοινώνονται πιο αργά, έχουν πει κατά τις 13:00.
15) Για να δείτε τους βαθμούς από το internet, πηγαίνετε στη σελίδα https://results.minedu.gov.gr και πληκτρολογείτε κωδικό κατρελακίου (π.χ. 13696969) και αρχικά (π.χ. Παπαγιάννης Ελευθέριος του Ορέστη και της Σοφίας = ΠΕΟΣ).
16) Μην έχετε και πολλή εμπιστοσύνη στον σερβιτόρο του Μινεντού. Μπορεί να πέσει και να γκρεμοτσακιστεί.

Καλή (όσο γίνεται) αναμονή και καλά αποτελέσματα σε όλους (αν γίνεται).



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Νομική Αθήνας... όχι ότι εδώ που φτάσαμε θα μου κακόπεφτε σε άλλη πόλη...
Δυστυχώς... ενώ όλα πήγαιναν μια χαρά, ήρθαν τα αρχαία και απογοητεύτηκα πάρα πολύ

καλή επιτυχια ευχομαι.. =)
στο αγνωστο ΟΛΟΙ πηγαν απογοητευτικα...
μην ανησυχεις...οπως πηγες εσυ,ετσι κι οι αλλοι...
θα μπεις νομικη,ειδικα αν πηγες καλα και στα υπολοιπα ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
καλή επιτυχια ευχομαι.. =)
στο αγνωστο ΟΛΟΙ πηγαν απογοητευτικα...
μην ανησυχεις...οπως πηγες εσυ,ετσι κι οι αλλοι...
θα μπεις νομικη,ειδικα αν πηγες καλα και στα υπολοιπα ;) ;)

ευχαριστώωωω! Είναι η μόνη μου παρηγοριά...! Εσύ πού θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
4) Οι υποψήφιοι έχουν κατσικωθεί από νωρίς έξω από το λύκειο και περιμένουν, λέγοντας μαλακίες για να ξεγελάσουν την αγωνία τους.

8.) Οι μαθητές συνωστίζονται και ψάχνουν από τη μια κατάσταση στην άλλη να βρουν τους βαθμούς τους και να τους γράψουν σε ένα καλόχαρτο που έχουν μαζί τους. Συνηθισμένη ατάκα: <<Δώσε μου το στυλό σου ρε μαλάκα>>.

Πως τα λες έτσι... Μοναδικές εμπειρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top