Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εγω αν δεν ημουν ανθρωπος θα ηθελα να ημουν μετα σιγουριας "Καλό Πνευμα"....να μπορω να βλεπω τι γινετε στον υλικο κοσμο, χωρις οι κατοικοι του να μπορουν να με βλεπουν....και να βοηθαω ΟΠΟΥ μπορω!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω αν δεν ημουν ανθρωπος θα ηθελα να ημουν μετα σιγουριας "Καλό Πνευμα"....να μπορω να βλεπω τι γινετε στον υλικο κοσμο, χωρις οι κατοικοι του να μπορουν να με βλεπουν....και να βοηθαω ΟΠΟΥ μπορω!!!!:redface:

καλο... Καμια σχεση με εμενα που θελω να ειμαι ασπρο αλογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
καλο... Καμια σχεση με εμενα που θελω να ειμαι ασπρο αλογο!
Καλα εδω μεσα οντως οοοοοολοι καποιο απωθημενο με καποιο ζωο εχετε...!!!!:P:P:P
Ο αλλος σκυλος, η αλλη γατα και εσυ Μαρακι "ασπρο αλογο"...προτιμο την ιδεα του να εισαι ο "Άνεμος"....ποιο ωραιο και μαγικοοοοο....!!!!Δεν μπορω να πω αξιολογα ζωα οοοοοοοολα τους....ομως γιατι να μην ειστε κατι ανωτερο απ' οτι τωρα...(παντα απο πνευματικης και μονο αποψεως!!!):redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλα εδω μεσα οντως οοοοοολοι καποιο απωθημενο με καποιο ζωο εχετε...!!!!:P:P:P
Ο αλλος σκυλος, η αλλη γατα και εσυ Μαρακι "αλογο"....!!!!Δεν μπορω να πω αξιολογα ζωα οοοοοοοολα τους....ομως γιατι να μην ειστε κατι ανωτερο απ' οτι τωρα...(παντα απο πνευματικης και μονο αποψεως!!!):redface::redface::redface:

Μου αρεσει το αλογο γιατι ειναι ελευθερο, ομορφο, τρεχει και ολοι το ζηλευουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Λευκή περσική γάτα με ένα μάτι μπλε και ένα πράσινο και ροζ μυτούλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
νομίζω ή λιοντάρι ή αετός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Χμμμμ πουλί ή σύννεφο πιστεύω..:) Αλλιώς θα επέλεγα να είμαι ένα στοιχείο φωτιά ή αέρας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
γάτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
τιγρης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αλογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νΑίφος

Δραστήριο μέλος

Η νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Τίγρης
Ή λύκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
'Ελληνας!!!Γιατί ό,τι και να γίνει ο έλληνας απλά Δεν Νιώθει Τίποτα:xtipao::xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αν ήμουν λαχανικό, σίγουρα καυτερή πιπεριά.8)
Αν ήμουν φρούτο, σίγουρα εξωτική παπάγια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
'Ελληνας!!!Γιατί ό,τι και να γίνει ο έλληνας απλά Δεν Νιώθει Τίποτα:xtipao::xtipao:

τι εσαι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ελληνίδα είμαι στην εθνικότητα απλά η νοοτροπία του κράτους δεν με εκφράζει και πολύ εξ 'ου και το αυτοσαρκαστικό μου σχόλιο.'Άλλωστε δεν είμαστε και λίγοι αυτοί που αισθανόμαστε ξένοι μέσα στην ίδια μας την πατρίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
delfini :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελληνίδα είμαι στην εθνικότητα απλά η νοοτροπία του κράτους δεν με εκφράζει και πολύ εξ 'ου και το αυτοσαρκαστικό μου σχόλιο.'Άλλωστε δεν είμαστε και λίγοι αυτοί που αισθανόμαστε ξένοι μέσα στην ίδια μας την πατρίδα...

κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top