Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τα μηνυματα της κουέ στη "διαιτα"... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πριν λίγο όταν πρωτοείδα την κοπελιά του αφεντικού μου: η ίδια ένα κορίτσι όλο δροσιά, μελαγχρινή, αδύνατη καλογυμνασμένη, γύρω στα 28 το πολύ.
ο ίδιος ενας κύριος με γυαλάκια, ασπρο μαλλι κοτσίδα, κοιλίτσα, γύρω στα 60.
εσείς δεν θα χαμογελάγατε για το πόσο τυφλός είναι ο έρωτας;...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"τυφλός" το λένε τώρα? :hmm: :P
Γέλασα (καλοπροαίρετα) με τις φωτογραφίες του γιού ενός συναδέρφου. Πολύ γλυκό μωράκι.
Αχουτόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aisl

Νεοφερμένος

Ο aisl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
με το σχεδιο που κατεστρωσε μια συναδελφος για να κανονισει ραντεβου με ενα παιδι που της αρεσει πολυ..Μεχρι και βαψιμο μαλλιων στο χρωμα που του αρεσει προβλεπει το σχεδιο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Απο Σαββατογεννημένες που βλέπω στο πισι τώρα:
"-Ήταν και στα αθλητικά;
-Ναι η ανόητη κι ελεγε την Καλαμαριά καλαμάρια, Πανσερραικός-καλαμάρια 1-0"

:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τώρα, που βλέπω Παρά Πέντε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ένα πολύ ωραίο τραγουδάκι που άκουσα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ο μπαμπας μου.. πριν απο λιγο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ενα μήνυμα από το μωρό μου :
"Την πιο γλυκιά καλημέρα στην πιο γλυκιά μαμά του κόσμου!!!!":inlove:
Συνηθισμένο θα μου πείτε αλλά το πιο όμορφο ξύπνημα για μένα!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το αδέλφι μου,που μου έκανε έκπληξη και έφτιαξε όλο το δωμάτιο!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες από το Σαββατοκύριακο!!! Απίστευτες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δυστυχώς, σημερα δεν εχω χαμογελασει ακομα. τραγικο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Giovanna? Ψάξε μες το forum να βρεις το NINJAKI και να δείς το avatar του!
Σου εγγυώμαι, θα χαμογελάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χιχιχιχι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κατι λουλουδια! :flowers::bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Οταν ξύπνησα και χαίδεύοντας την κοιλιά μου ρώτησα "τι κάνει το μωράκι μου?" :baby: κι εκείνο άρχισε να κλωτσάει πότε δεξιά και πότε αριστερά σαν να μου λεγε πως θέλει να παίξουμε! :clapping:
Εχω γίνει εντελώς χαζομαμά:rolleyes: που να γενήσω κιόλας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Οταν ξύπνησα και χαίδεύοντας την κοιλιά μου ρώτησα "τι κάνει το μωράκι μου?" :baby: κι εκείνο άρχισε να κλωτσάει πότε δεξιά και πότε αριστερά σαν να μου λεγε πως θέλει να παίξουμε! :clapping:
Εχω γίνει εντελώς χαζομαμά:rolleyes: που να γενήσω κιόλας?:P



αχ τι καλάααααααααααααααααααααααα :hug::flowers::flowers::flowers:

να σε ζήσει το μωρουλάκι και να είναι σιδερένιο!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
αχ τι καλάααααααααααααααααααααααα :hug::flowers::flowers::flowers:

να σε ζήσει το μωρουλάκι και να είναι σιδερένιο!!! :)

:D Ευχαριστώ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ ντέλειο Torry!!!! Γαίρομπαι!!!
Εγκώ χαμπογέλαζα μπε γκάντι φωντογραφίεζ αμπό χθέζ μπάλι...!
Είχαμπε επέτειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχ ντέλειο Torry!!!! Γαίρομπαι!!!
Εγκώ χαμπογέλαζα μπε γκάντι φωντογραφίεζ αμπό χθέζ μπάλι...!
Είχαμπε επέτειο!!

Να τα εκατοστησετε!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top