Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Η γατα μου να με κοιταει με λυπησιαρικο υφος για να της δωσω να παιξει με το μπαλακι της,ενω εγω ειμαι περικυκλωμενη με βιβλια.Και φυσικα με απεσπασε παιζοντας μαζι της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ένα μύνημα που δεν περίμενα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
το πρωι που ερχομουν στη δουλεια ενα κουταβι τριφτηκε στα ποδια μου και οντως ηταν το πρωτο πραγμα που με εκανε να χαμογελασω σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
''Αυτοί είναι και δικοί μου φίλοι. Και της μαμάς και του μπαμπά και της Αννας ( το όνομα φανταστικό για δικούς μου λόγους) . Γιατί εσύ εισαι της οικογένειας άρα είναι και δικοί μας φίλοι''

Καμάρι μου. Καμαρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μεσημέρι, χθες: Στα κεραμίδια εγκαταλελειμένου σπιτιού (που κάποτε ήταν ταβέρνα και από καιρό έχει μετατραπεί σε γατο-αποικία αδέσποτων), μια λιπόσαρκη γατούλα δεν παραπονιέται που άλλες γάτες δεν την αφήνουν, προλαβαίνοντας τις μεριδούλες ξηρής τροφής που αφήνω . Λίγο μετά όμως, στέκεται μπρος και μετατρέπεται σε "τίγρη" που γρυλίζει σε γάτο που πλησιάζει, προκειμένου να εξασφαλίσει απρόσκοπτη πρόσβαση στα δυο "λιανά" γατάκια(της) που είχαν αρχίσει το γεύμα. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
12733451_1444426568935110_9177937533462243995_n.jpg
:look::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Αυτό!
Επιτέλους έρχεται η Άνοιξη...:):clapup::):clapup::):clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
"Βρε ζουζούνι μου... Μην κλαις άλλο κι έχεις και όμορφα μάτια.. Να σου πω κάτι; Όταν πας σπίτι σου τρέξε να κάνεις αυτό που σε γεμίζει. Ότι δεν σε κάνει να νιώθεις μόνη. Διάβασε, άκου διάφανα, δες καμια ταινία... Και αν δε θέλεις μη διαβάζεις, αύριο δεν θα σε εξετάσω. Αρκεί να νιώσεις εσύ καλά και λιγότερο μόνη. Άντε που όλο κλαις και παραπονιέσαι... Και αν νιώθεις χάλια να ζητάς άδεια κάθε Δευτέρα και Πέμπτη που έχω κενό να πάμε να παίζουμε μπασκετάκι - μην ανησυχείς που δε ξέρεις, ούτε εγώ ξέρω. Και βρες φίλους. Μην σε παίρνει απο κάτω, είσαι δυνατή εσύ... Θα αντέξεις."


...είσαι δύναμη πανάθεμα σε! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secret Life

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Το γλυκο "μουρμουριτο" που κανει ενω κοιμαται...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
''Μην ανησυχείς, και εμένα μου έλεγαν ότι με πήραν από το ράφι των προσφορών στις εκπτώσεις''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εξεπλάγην από την ευγένεια και την ζεστασιά ενός κυρίου. Θα μου πείτε «σιγά το σπουδαίο», όμως, όπως έλεγε και η διαφήμιση του ANT1, «Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή, δεν είναι πράγματα». :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
"είμαι σίγουρος πως θα ξανασυναντηθούμε"


άντε, ας ξανασυναντηθούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
1 γλυκο χαμογελο αρκει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τα αστεία μιας πολύ καλής μου φίλης. :lol: <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ένα φιλί στο μέτωπο απο τον καλύτερο μου φίλο, πέντε λεπτά πριν την αναχώρηση του τρένου για την πόλη του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πριν από λίγο χλαπάκιασα ένα παγωτό μετά από κάτι εβδομάδες... Εκεί να δεις χαμόγελο και κακό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το πρόσωπο της καλύτερης φίλης/αδερφής/μαμάς του κόσμου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
"faithful is the spirit that remembers"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Mια γλυκιά ανάμνηση πριν από ένα λεπτό περίπου. Κάτι σκεφτόμουν και τσουπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το e-Mail από το πανεπιστήμιο του Μονάχου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top