Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:stupid:
Ειμαι λιγο διχασμενη προσωπικοτητα πλακα,πλακα..Εχουμε και κανα 3λεπτο διαφορα.

Λοιπόν λένε ότι ειναι άτομα με περίεργες διαθέσεις ευαίσθητοι άλλα το κρύβουν για να μην πληγωθούν, σαν τον κάβουρα, ειναι σκληρός απο έξω άλλα μέσα ειμαι πολλύ έθραυστός, ειναι αγχώδεις και έχει πρόβλημα συχνά με την κοιλιακή χώρα, στομάχι, έντερο, όλοι οι καρκίνοι ειναι πιστοί όταν βρούν έναν άνθρωπο να αγαπήσουν πραγματικά, θέλουν να βοηθήσουν άλλα εκείνοι στέκοντε μόνοι στα πόδια τους, καλοί γονείς καλοί σύντροφοι άν και έχουν πρόβλμα με τα νέυρα τους, πάντα έχουν ένα λόγο να τσατιστούν και δεν το κάνουν επίτηδες. Οι άνθρωποι που τους ξέρουν σπάνια τους συμπαθούν με την μία, πάντα κάτι κάνει και εκνευρίζει τους άλλους με την πρώτη ματιά άλλα πάντα καταλήγουν η ψυχή της παρέας.
Σε κάλιψα έστω λίγο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τί λιγο;;..Αμα σου πω οτι ειμαι ετσι ακριβως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τί λιγο;;..Αμα σου πω οτι ειμαι ετσι ακριβως;


Ετσι ειμαι και εγώ ακριβώς:)
Μπάς και εγώ ειμαι το δυδιμο αδερφάκι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χα,χα.Λες; ειναι και στη ροδο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χα,χα.Λες; ειναι και στη ροδο τωρα.

:) :)
Απλά ο αδερφός σου διαχωρίζει την θέση του, τα δίδημα ή θα ειναι τελείος ίδια ή θα ειναι διαφορετικά για να λένε ότι δεν μοιάζω σε κανέναν. Κατα βάθος θέλει να ειναι μοναδικός, όπως κάνουν όλοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλα μολις ερθω Ροδο εχει σεμηναρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επίσης παίζει και μία μικρή περίπτωση να έπεσε το τρίλεπτο πάνω στην αλλαγή οροσκόπου και να έχει άλλο οροσκόπο :P
αυτό από μόνο του τον κάνει πολύ διαφορετικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Που είναι εκείνο το ωραίο site αστρολογίας, Μάνια μου; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ιχθύς(Ιησούς Χριστός Θεού Υιός Σωτήρ?) είμαι..όσο για το 2ο σκέλος της ερώτησης...
είμαι Κροκόδειλος με ωροσκόπο ρινόκερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Που είναι εκείνο το ωραίο site αστρολογίας, Μάνια μου; :)

Το ψάχνω δέν πρόλαβα να το βάλω χτές απο το σπίτι, θα το βάλω εδώ σε λίγο(θεού θέλοντος:) )

Ν'ατοοοοοοοο:) :)

https://horoscopes.pathfinder.gr/index.php?hor=3&section=4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θενκς, αλλά το είχα τελικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
διδυμακι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είμαι ψαράκι. ;)
Δυστυχώς εμπιστεύομαι εύκολα οπότε δεν είναι και λίγες οι φορές που φέρθηκα σαν πραγματικό ψάρι...Δεν πειράζει όμως! Εμείς να 'μαστε καλα! :)

Στα ζώδια δεν πιστεύω. Έχουν πλάκα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smile!!!

Νεοφερμένος

Η smile!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γειαααα!!! :beer:
Είμαι Αιγοκερως και μου' χουν πεί πως έχω κι ωροσκόπο Ζυγό !( να ανησυχώ ; !!!)
Να σας πω την αληθεια, δεν πολυασχολουμαι με το σπορ - δεν διαβαζω δηλ. το ωροσκοπιο μου στα περιοδικά και τις εφημεριδες, απλά πιστευω οτι κάποιο βασικά χαρακτηριστικά καθε ζωδιου ίσως και να εχουν καποια αλήθεια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

Γειά! Φέρε τη μια μπύρα από δώ!:clapup:
Είμαι Αιγοκερως

Όλοι έχουν δικαίωμα στα λάθη...8)
και μου' χουν πεί πως έχω κι ωροσκόπο Ζυγό !( να ανησυχώ ; !!!)

Να χαίρεσαι, σώζεσαι από τον Άδη στον οποίο σε οδηγούν τα άλλα ζώδια.8)

Να σας πω την αληθεια, δεν πολυασχολουμαι με το σπορ - δεν διαβαζω δηλ. το ωροσκοπιο μου στα περιοδικά και τις εφημεριδες, απλά πιστευω οτι κάποιο βασικά χαρακτηριστικά καθε ζωδιου ίσως και να εχουν καποια αλήθεια ...

Ορθό σκεπτικό! Εύγε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hocus-pocus*V

Νεοφερμένος

Η hocus-pocus*V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
λιονταράκι 23/7
..η αλήθεια είναι ότι δεν πολυπιστεύω στα ζώδια, αλλά μ`αρέσει να πιστεύω πως αν όχι τα άστρα τουλάχιστον η ενέργεια του σύμπαντος κι όλη αυτή η κοσμικότητα μας επηρρεάζει στην καθημερινότητα..
ψιλοξεφεύγω ε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Τοξότης.Δεν πιστεύω, πλήρης απομυθοποίηση των ζωδίων διότι και ο αδερφός μου και ο πατέρας μου είναι τοξότες και είμαστε πολύ διαφορετικοί και ζούμε τελείως διαφορετικές καταστάσεις καθημερινά.Μόνο για το χαβαλέ κάνω κουβέντες για τα ζώδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ψαράκι!
ε ναι είμαι ονειροπόλα κ ταξιδιάρα κ στις καλές μου είμαι κ ρομαντική! κατα τ'αλλα τσούκου δεν ψαρώνω με τα ζώδια. είμαι εγώ, κ είμαι μοναδική όπως κ όλοι, όχι δεν καλουπιαζόμαστε, αλλά γελάμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δίδυμος, δεν πιστέυω σ'αυτά αλλά τα διαβάζω για χαβαλέ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καρκίνος, αλλά δεν πιστεύω τίποτα σχετικά με τα ζώδια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top