Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χτες θυμήθηκα μια παραξενιά που είχα ξεχάσει:

ΜΙΣΩ να με γλύφουν στο μάγουλο ή στην μύτη!!!:mad:

εγώ πάντως έχω την εντύπωση ότι παραξενιά θα ήταν αν κάποιος έλεγε...
ΓΟΥΣΤΑΡΩ να με γλύφουν στο μάγουλο και τη μύτη :P (εκτός κι αν είναι σκύλος γάτα κλπ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καρασωστήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νταξ, εγω δεν εχω προβλημα να με γλυφουν εκει πχ :P
κι εγω το ιδιο κανω στα μεγαλα κεφια.
εδω δε σιχαινομαι αλλα καλε, ...αυτοοοο? :P

α ναι, δε μπορω με τπτ να σκουπιστω με πετσετα που... μου μυριζει! κι ας ειναι κι απο πλυντηριο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
3. Θέλω όπωσδήποτε να διαβάζω κάτι πριν κοιμηθώ, οτιδήποτε αλλιώς με παίρνει πολύ δύσκολα ο ύπνος. Γιαυτό το λόγο τα περισσότερα βιβλία μου τα έχω διαβάσει 2 φορές :P

4. Δεν αντέχω να μην έχω νερό δίπλα μου. Θέλω να έχω ΠΑΝΤΑ δίπλα μου νερό και πίνω κάθε τόσο μια γουλιά. Ειδικά όταν καπνίζω, δεν αντέχω χωρίς νερο με τίποτα.
Και τα 2,παρά μόνον ότι το 2ο το κάνω για άλλους λογους,όχι για το κάπνισμα!
Επίσης (μιας και βρισκόμεθα εις το ιντερνέτι) δεν μπορώ να δεχτώ η να συγχωρήσω οποιονδήποτε δημοσιοποιεί "προσωπικούς" διαλόγους (msn,pm κ.λπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Α! Επίσης:
Όταν περπατάω στον δρόμο, εκτός από το ότι δεν πατάω στο διαχωριστικό από τα πλακάκια, αν έχουν διαφορετικό χρώμα ή διαφορετική υφή και π.χ. το δεξί μου πόδι πατίσει ένα πλακάκι διαφορετικού χρώματος, πρέπει απαραιτήτως να πατίσει και το αριστερό....Και μάλλιστα τον ίδιο αριθμό φορών....
Ψύχωση έτσι...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Α! Επίσης:
Όταν περπατάω στον δρόμο, εκτός από το ότι δεν πατάω στο διαχωριστικό από τα πλακάκια, αν έχουν διαφορετικό χρώμα ή διαφορετική υφή και π.χ. το δεξί μου πόδι πατίσει ένα πλακάκι διαφορετικού χρώματος, πρέπει απαραιτήτως να πατίσει και το αριστερό....Και μάλλιστα τον ίδιο αριθμό φορών....
Ψύχωση έτσι...:worry:
Αν θες; μίλησέ μου σε πμ η msn...σου στέλνω διέυθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Α! Επίσης:
Όταν περπατάω στον δρόμο, εκτός από το ότι δεν πατάω στο διαχωριστικό από τα πλακάκια, αν έχουν διαφορετικό χρώμα ή διαφορετική υφή και π.χ. το δεξί μου πόδι πατίσει ένα πλακάκι διαφορετικού χρώματος, πρέπει απαραιτήτως να πατίσει και το αριστερό....Και μάλλιστα τον ίδιο αριθμό φορών....
Ψύχωση έτσι...:worry:

Αυτο με τις πλακες το ειχα κι εγω οταν ημουν μικρη..
Καποια στιγμη ομως, ετσι οπως προχωρουσα και κοιταζα κατω (για να μην πατησω "γραμμη" :worry::P) κουτουλησα σε μια μεταλλικη κολωνα. :wacko:
(Μιλαμε για πονο ομως.. Οχι αστεια.)
Ε, απο τοτε δεν το ξανα εκανα. Σαν να το ξεχασα ενα πραγμα. :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Αυτο με τις πλακες το ειχα κι εγω οταν ημουν μικρη..
Καποια στιγμη ομως, ετσι οπως προχωρουσα και κοιταζα κατω (για να μην πατησω "γραμμη" :worry::P) κουτουλησα σε μια μεταλλικη κολωνα. :wacko:
(Μιλαμε για πονο ομως.. Οχι αστεια.)
Ε, απο τοτε δεν το ξανα εκανα. Σαν να το ξεχασα ενα πραγμα. :P:D

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νταξ, εγω δεν εχω προβλημα να με γλυφουν εκει πχ :P
κι εγω το ιδιο κανω στα μεγαλα κεφια.
εδω δε σιχαινομαι αλλα καλε, ...αυτοοοο?

δεν έχει σχέση με σιχασιά ρε... αλλά με την αίσθηση που προκαλεί :P
ιιιιιιιιιιιιιιιιιουυυυυυ λέμε :P


συνεχίζω ακάθεκτη με κάτι ακόμα που θυμήθηκα....
όταν τρώμε σε ένα τραπέζι, ανεξάρτητα από το ποιοί μπορεί να είμαστε, εκνευρίζομαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όμως, αν κάποιος πάρει τη φέτα του ψωμιού που είναι δίπλα στο πιάτο μου και είναι ΔΙΚΗ ΜΟΥ :mad:
Είτε έχει άλλο ψωμί είτε όχι, αν μου πάρουν το δικό μου ψωμάκι φορτώνω άσχημα :mad:
Αν όμως δεν έχει άλλο ψωμί και μου το ζητήσουν, θα το δώσω με μεγάλη άνεση :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θυμήθηκα κι εγώ ένα ακόμα. Όταν διαβάζω (για εξετάσεις όμως όχι ενα λογοτεχνικό βιβλίο) πάντα μα πάντα σημειώνω πάνω με μολύβι, και μόνο με μολύβι) ο,τι πρέπει να θυμάμαι ή το θεωρώ σημαντικό. Αν έρθει όμως κάποιος και κάνει έστω και μια τελίτσα πάνω στη σελίδα που διαβάζω, ε, αυτό ήταν. Τα παρατάω όλα, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ και μέχρι να το σβήσω και να το ξεπεράσω...σκοτώνω άνθρωπο!! :redface:
(Κλασικός καυγάς με την αδερφή μου που το έκανε συνέχεια για να με τσαντίσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxaxa!!!!
Πολυ γελαω εδωμεσα :P

λεπον, δε νομιζω οτι τα συγκεκριμενα τα ξανα-ειπα.

1. δε μπορω να φαω σε πλαστικο πιατο, εκτος αν μιλαμε για παιδικο παρτυ η καμπινκ φαση. αμα ειμαι στο σπιτι μου, στο σπιτι σου η και καπου αλλου (:P) μη μου δινεις πλαστικα ρε φιλε, δεν ειμαι σκυλος.

2. φοραω συγκεκριμενα εσωρουχα με συγκεκριμενα ρουχα.
οχι επειδη ειναι Ιδιο το χρωμα, οχι επειδη με βολευουν, οχι επειδη δεν φαινονται, απλα επειδη ΕΤΣΙ ΜΑΡΕΣΕΙ.-:redface:

3. ειμαι τοσο μανιακη με την ανακυκλωση... και ειδικα με το χαρτι, που πολλες φορες δεν προλαβαινει να ανακυκλωθει, το χρησιμοποιω ΟΛΟ.
εκτυπωμενες σελιδες στην πισω μερια, ΠΡΕΠΕΙ να χρησιμοποιηθουν. κομματακια χαρτι, το ιδιο. παλια τετραδια, χαρτονια, ΟΛΑ.;)

4. SEX ΦΑΣΗ. Ειμαι πολυ διστακτικη στο να μου κανουν στοματικο. Και αν το επιτρεψω, μη διανοηθεις να αστοχησεις στο γλυψιμο γιατι απο τα νευρα μου παιζει και να σε κατουρησω. :P


Αυτα, σιγουρα θα επανελθω!


πι ες. στο 4 υπερβαλλω ε.;)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
φυγαμε οπως εισαι!!!!

και σου δινω
οοοολα τα καλλυντικα που κερδισα εγω!!!!

:clapup:

Δυστυχώς το είχα κερδίσει πριν 5 χρόνια κι έπρεπε να κάνω το ταξίδι μέσα σε 5 μήνες.. :(

Και εγω αυτο το ειχα για παρα πολλα χρονια, και προσφατα αναγκασα τον εαυτο μου να δοκιμασει ωμη φετα, γιατι μου την εσπαγε να μου αρεσει τοσο ψημενη και να μην μπορω ουτε να την ακουμπησω ωμη! Ηθελα καμια φορα να μαγειρεψω κατι με φετα και δεν μπορουσα ουτε να την πιασω να τη βαλω στο κατσαρολικο! Τελικα εχω καταφερει να το ψιλοξεπερασω...

Α εγώ όταν μαγειρεύω την πιάνω να την βάλω μέσα... δεν τρελαίνομαι κιόλας, αλλά οκ, αντέχω! :D

Και εγω, και τρωω τρελη κοροιδια απο τη μαμα μου!:P

Δεν μας καταλαβαίνουν λέμε..! :P

Αυτο με τις πλακες το ειχα κι εγω οταν ημουν μικρη..
Καποια στιγμη ομως, ετσι οπως προχωρουσα και κοιταζα κατω (για να μην πατησω "γραμμη" :worry::P) κουτουλησα σε μια μεταλλικη κολωνα. :wacko:
(Μιλαμε για πονο ομως.. Οχι αστεια.)
Ε, απο τοτε δεν το ξανα εκανα. Σαν να το ξεχασα ενα πραγμα. :P:D

Μου θύμισες μια φάση που μιλούσα με μια φίλη μου ενώ περπάταγα από το σχολείο προς το σπίτι, παρέα με μια ακόμη φίλη μου, που είχε λυσσάξει να τραβήξει την προσοχή μου.. Ε, κάποια στιγμή, παρμένη γυρνάω και την ρωτάω τι θέλει.. πριν προλάβω καν να ολοκληρώσω την φράση μου τρακάρω σε μια κολώνα με δύναμη! "Αυτό ήθελα να σου πω ντε! Πας καταπάνω σε κολώνα!" :P


4. SEX ΦΑΣΗ. Ειμαι πολυ διστακτικη στο να μου κανουν στοματικο. Και αν το επιτρεψω, μη διανοηθεις να αστοχησεις στο γλυψιμο γιατι απο τα νευρα μου παιζει και να σε κατουρησω. :P


Αυτό παίζει και σε μένα και δεν έχω ψυχολογήσει ακόμα γιατί.. ίσως γιατί ο πρώτος μου όταν μου το πρωτοέκανε μου είπε πως εκεί μύριζε σαν ..τυρόπιτα και δεν απάντησε ποτέ στην αγωνιώδη ερώτηση που ακολούθησε μετά σχετικά με το αν του αρέσει η τυρόπιτα ή όχι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...
Αυτό παίζει και σε μένα και δεν έχω ψυχολογήσει ακόμα γιατί.. ίσως γιατί ο πρώτος μου όταν μου το πρωτοέκανε μου είπε πως εκεί μύριζε σαν ..τυρόπιτα και δεν απάντησε ποτέ στην αγωνιώδη ερώτηση που ακολούθησε μετά σχετικά με το αν του αρέσει η τυρόπιτα ή όχι! :P

Ρε παιδιά, κι εγώ...
Οκ, μπορώ κάπως να το χαρώ, αλλά είμαι συνήθως πολύ τσιτωμένη...
Εμένα επίσης ο πρώτος είχε πει ότι μυρίζει κάπως, κλπ... και δεν μπορώ να πω ότι ήταν πολύ πρόθυμος, να το μάθει το ζήτημα (ήμουν κι εγώ η πρώτη του)...
Ε, ο δεύτερος κάτι είχε πάει να πει, ότι "μη νομίζεις, εμείς οι άντρες όταν πάμε εκεί κάτω, πρέπει να καταπιούμε πολύ πράγμα και να λερωθούμε"
και μου βγήκε σεκλάσματα δευτερολέπτου μία αντίδραση τύπου "αχ μα δεν μπορώωω να το λένε αυτό οι άντρες, λες κι εμείς δεν έχουμε ένα πίδακα να εκσφενδονίζεται στο λάρυγγά μας!!" και το βούλωσε...

Παρ' όλα αυτά, δε χαλάρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γενικά δεν είμαι ιδιαίτερα παράξενος τύπος, είμαι καλόβολο ον :p. μου τη δίνουν όμως αφάνταστα τα ακόλουθα (ό,τι μου ρχεται στο μυαλό τώρα).
  • σε περίπτωση που το κωλόχαρτο δεν κυκλοφορεί μόνο του π.χ. πάνω στο απέναντι ντουλάπι ή δίπλα από το καζανάκι ξέρω γω, αλλά είναι τοποθετημένο στην θέση του (έχει όνομα αυτό το πράμα?), δεν αντέχω με την καμμία να είναι ανάποδα. δλδ το χαρτί οφείλει στον εαυτό του να βγαίνει από κάτω, όχι να πέφτει από πάνω καθώς το γυρνάς, αυτό το κάνει ο καταρράκτης. το θέμα είναι τελείως πρακτικό, δοκιμάστε και τις δύο στάσεις και θα καταλάβετε.
  • μην κάτσω σε πιτσιλισμένο από μπάνιο καπάκι τουαλέτας, θα φάει χώμα ο παραβάτης.
  • κατουράω καθιστός, ποιός σημαδεύει τώρα...
  • δε μπορώ να βλέπω άστρωτο το κρεβάτι μου όταν γυρνάω πτώμα σπίτι, μου ανάβουν τα λαμπάκια. από την άλλη, το πρωί προσπαθώ να κερδίσω λίγο νάνι παραπάνω και μοιραία δεν το στρώνω ποτέ πριν φύγω.
  • όταν τρώω φρούτα, κάνω σχέδια (όχι για το μέλλον μου ρε βούρλα).
  • επίσης και με το τοστ, μ'αρέσει να τρώω το γύρω γύρω πρώτα και μετά να τεμαχίζω το εσωτερικό σε τετραγωνάκια-μπουκίτσες :p.
  • βάζω ζάχαρη στα frosties.
  • σιχαίνομαι τα σκουλαρίκια σε ποσοστό 99.999%.
  • μου τη δίνει στα μ.μ.μ. όταν πάνε να μπούνε/ανέβουνε τα γίδια απόξω πριν βγουν/κατέβουν πρώτα οι επιβαίνοντες. έχω σκάσει κουτουλιά στο μετρό μία φορά.
  • επίσης μου τη δίνει στις κυλιόμενες να κάθονται ακίνητοι στα αριστερά. ακόμα και αν δεν βιάζομαι, εκνευρίζομαι και μόνο που τους βλέπω. μία μέρα με πολλά νεύρα κατέβηκα τις δύο κυλιόμενες στο μοναστηράκι στην είσοδο από την Αθηνάς φωνάζοντας ΑΚΡΗΗΗ στην πρώτη και ΠΕΡΝΑΑΑΩΩΩ στη δεύτερη :p. άμα ο άλλος πιάνει πάνω από το μισό του πλάτους με σακούλες από ψώνια ή δεν ξέρω εγώ τι, έχει φάει και μίαγ αγκωνίτσα έτσι για το καλό.
  • μου τη δίνει να κάθονται οχήματα πάνω στη διάβαση των πεζών. τα παίρνω, τους αναγκάζω να κάνουν όπισθεν όταν έχω πολλά νεύρα, ακόμα κι αν μπορώ να περάσω από μπρος ή πίσω. κάνω τοκ τοκ σε παράθυρα αυτοκινήτων (μια φορά και σε κράνος μοτοσυκλετιστή) και τους τα σπάω. είχα πετύχει ένα παππούδι με μαγκούρα μια φορά στο φανάρι από σύνταγμα προς ερμού (που είναι μόνο για σπρίντερς εδώ που τα λέμε) να έχει εγκλωβιστεί στη μέση της διάβασης αφού άνοιξε πράσινο για τα αυτοκίνητα, απλά και μόνο επειδή δεν πρόλαβε να περάσει απέναντι γιατί έχασε τον χρόνο του κάνοντας σλάλομ ανάμεσα στα μηχανάκια και τα ταξί. άι σιχτίρ.
  • παλιότερα με έπιανε κατούρημα όταν μου έπαιρναν πίπα. πήγαινα τουαλέτα και συνεχίζαμε κανονικά μέχρι την επόμενη διακοπή για διαφημίσεις.
  • μη δανείσω βιβλίο και δω τσαλακωμένη σελίδα ή χτυπημένο εξώφυλλο, ΣΕ Γ@ΜΗΣΑ ΣΤΕΓΝΑ ΚΑΙ ΑΣΑΛΙΩΤΑ και δεν ξαναπαίρνεις τπτ ποτέ στο μέλλον.
  • το ίδιο και χειρότερα με τα cd μου. από κάτω είναι όλα καθρέφτης, ούτε σκόνη, ούτε γρατζουνιά, ούτε δαχτυλιά. έχω αγοράσει cd 4 φορές μέχρι να το πετύχω χωρίς χτυπημένο/τσαλακωμένο βιβλιαράκι. οι θήκες πεντακάθαρες, τις πιάνω μόνο από το πάνω και κάτω πλαΐνό που δεν λερώνουν. άμα λερωθούν από απρόσεκτο επισκέπτη, αλλάζω θήκη την επόμενη μέρα (έχω καβάτζα). η συλλογή μου έχει ανανεωθεί κατά μέσο όρο δυό φορές κατά τη διάρκεια της ζωής μου.
  • δεν ξέρω αν είναι παραξενιά, άλλα όταν βλέπω φώτο στην οποία αγκαλιάζουν/απλώνουν χέρι στο μωρό μου ή όταν είναι μακριά μου και έχει βγει με παρέα στην οποία μπορεί και να συμβεί κάτι σχετικό, με πιάνει κρίση ζήλιας και βαράω μπουνιές στον τοίχο. το ξέρω ότι την θέλετε ρε λιγούρια επειδή είναι φίνο γκομενάκι, αλλά κάτω τα ξερά σας. όταν είμαι παρών, δε με πολυενοχλεί πάντως.
  • μου τη σπάει η times new roman με διάστιχο ενάμισο.
  • δε μπορώ να κοιμάμαι τελείως μόνος μου. στη χειρότερη με ένα μαξιλάρι αγκαλιά θα την βγάλω τη νύχτα. αν δεν έχω δίπλα δυο βυζάκια να χωθώ μέσα, θα καταφύγω στην εγγυημένη τόσα χρόνια λύση του μαμούδη/πατάτη/ντότζι/σκατζοχοιρακίου/παπιού.
  • επίσης σπάνια κοιμάμαι με μαξιλάρι (κάτω από την κεφάλα εννοώ), με ενοχλεί.
  • ακόμα, προτιμώ να κοιμηθώ στο πάτωμα αντί σε ένα στρώμα που βουλιάζει.
  • όποιος με ξυπνήσει γαργαλώντας μου απαλά το εσωτερικό του αυτιού μου ή το ρουθούνι μου, έχει αρπάζει κλωτσιά. νευριάζομαι αφάνταστα και κλωτσάω σαν άλογο.
  • το μεθύσι με ούζο με χτυπάει στο δεξί αυτί.
  • έχω πάρει ένα συγκεκριμένο παντελόνι εφτά φορές μέσα σε έναν χρόνο, απλά γιατί με βολεύει στον καβάλο. πονηγούληδες.
  • δε μπορώ να το κάνω στα 4 πάνω σε κρεβάτι, μου τσουλάνε τα γόνατα λόγω στρώματος και εκνευρίζομαι να τα επαναφέρω κάθε τρεις και λίγο στη σωστή τους θέση. δε γουστάρω σκοτούρες όταν πηδγιέμαι.
  • είμαι κλαψομούνης. ε άμα δεν κλάψουμε για ένα μνι σε αυτό τον κόσμο, για τι θα κλάψουμε; :P
  • ρεύομαι και κλάνω, ποτέ δε θα πεθάνω (και δε θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη που λέει και ο βασίλης :p).
θα παίξει update.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γενικά δεν είμαι ιδιαίτερα παράξενος τύπος, είμαι καλόβολο ον :p.

...<ακολουθούν καλόβολου όντος παραξενιές. Πολλές.>

θα παίξει update.

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θυμήθηκα μία ακόμα!

Αν μασάω και μου πει κάποιος κάτι και γελάσω με πιάνει κράμπα στο μάγουλο και εκνευρίζομαι γιατί δεν μπορώ να γελάσω, αλλά από την άλλη μόλις μου έχουν πει κάτι αστείο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
weak εισαι θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
1.Και εγώ το ίδιο δεν μπορώ να φάω σε πλαστικό πιάτο:P.
2.Δεν μπορώ να κοιμηθώ εάν δεν έχω το κινητό ή μάλλον τα κινητά δίπλα στο μαξιλάρι και το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης:lol:
Είναι και αλλα που δν θυμάμαι τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
  • σε περίπτωση που το κωλόχαρτο δεν κυκλοφορεί μόνο του π.χ. πάνω στο απέναντι ντουλάπι ή δίπλα από το καζανάκι ξέρω γω, αλλά είναι τοποθετημένο στην θέση του (έχει όνομα αυτό το πράμα?)
χαρτοθήκη καλέ:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lolollll weakkk!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top