Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν είπα αυτό Μάνια μου, απλά στη σημερινή εποχή (την δήθεν ίση για τα δύο φύλα), ένας άντρας που ρεύεται και αερίζεται είναι νορμαλ και αν του το απαγορεύσουν τον καταπιέζουν κιόλας, ενώ μια γυναίκα που κάνει τα ίδια είναι "άκομψη", "αντισεξουαλική" και άλλα πολλά ωραία... :mad:


Ακριβώς αυτό... Α ναι ξέχασα η γυναίκα είναι το οραίο φύλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
"

3)Δεν μου αρέσει όταν κάνω τραπέζι: α)να είναι έτοιμο το φαγητό και πριν να σερβίρω στα πιάτα και να κάτσουμε, να τσιμπάνε από την πιατέλα ή β) να μην είναι έτοιμο το φαγητό(π.χ. στη φουφού δεν χωράνε όλες οι μπριζόλες μαζί ) και να φάνε οι καλεσμένοι «με δόσεις» για να «μην κρυώνει.»

Είναι μεγάλη αγένεια, συμφωνώ, αλλά αν έχεις το φαγάκι κάτω απο τη μύτη σου να μοσχοβολάει δεν θα τσιμπίσεις λίγο;;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Βρε κορίτσια,βρε κορίτσια....

Τι μανία είναι αυτή να τα ανάγετε όλα στο θέμα της ισότητας?Γιατί κηνυγάτε χίμαιρες παντού?Ακόμα και το ρέψιμο?Έλεος δηλαδή!

Τα 2 φύλα είναι ακριβώς ίσα μεταξύ τους,ήταν όμως,είναι και θα είναι διαφορετικά μεταξύ τους!

Και btw,ναι,η γυναίκα είναι το ωραίο φύλο και ναι,είναι κοπλιμέντο αυτό και τιμή σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό... Α ναι ξέχασα η γυναίκα είναι το οραίο φύλλο:P

Αυτά τα περι "ωραίου φύλου" και "αιθέριας ύπαρξης" είναι το αναισθητικό που μας πλασάρουν για την κάθε μορφής καταπίεση μας.

"Μην ρεύεσαι-η γυναίκα είναι το ωραίο φύλο"
"Το σπίτι της μια γυναίκα πρέπει να το έχει πεντακάθαρο - αφού είναι το ωραίο φύλο"
"Μια γυναίκα δεν πρέπει να βρίζει - αφού είναι το ωραίο φύλο"
και άλλα πολλά
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Και btw,ναι,η γυναίκα είναι το ωραίο φύλο και ναι,είναι κοπλιμέντο αυτό και τιμή σας!

Οι άντρες είναι το ωραίο φύλο!!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και btw,ναι,η γυναίκα είναι το ωραίο φύλο και ναι,είναι κοπλιμέντο αυτό και τιμή σας!

Όταν αυτό γίνεται δικαιολογία για τον περιορισμό της ελευθερίας μας σε τόσους τομείς, μόνο μια χαζή θα το θεωρούσε τιμή της. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Όταν αυτό γίνεται δικαιολογία για τον περιορισμό της ελευθερίας μας σε τόσους τομείς, μόνο μια χαζή θα το θεωρούσε τιμή της. :(

Ποια ελευθερία βρε Μισέλ μου,του να ρεύεστε?Ή του να κατεβάζετε μπινελίκια με όλα τα ευαγγέλια(btw εγώ οι περισσότερες κοπέλες που ξέρω δεν αρέσει σε αυτές να βρίζουν,δεν τους το απαγορεύει κανεις)??Γι'αυτήν την "ισότητα" σκάτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποια ελευθερία βρε Μισέλ μου,του να ρεύεστε?Ή του να κατεβάζετε μπινελίκια με όλα τα ευαγγέλια(btw εγώ οι περισσότερες κοπέλες που ξέρω δεν αρέσει σε αυτές να βρίζουν,δεν τους το απαγορεύει κανεις)??Γι'αυτήν την "ισότητα" σκάτε?

Ναι, γι'αυτήν. Ούτε εμένα μου αρέσει να ρεύομαι ή να βρίζω, αλλά θέλω να ξέρω οτι ΑΝ μου άρεσε, θα είχα τη δυνατότητα χωρίς να με κράξουν. Είναι θέμα ελευθερίας, όχι προτιμήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Άσχετο αλλά έχουμε βγει καρα-οφ τόπικ ή ιδέα μου είναι???:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άσχετο αλλά έχουμε βγει καρα-οφ τόπικ ή ιδέα μου είναι???:D:P
Τα off-topics βγαίνουν εύκολα, δεν είναι το τέλος του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ωραία.
δεν υπάρχει ισότητα :P
suits me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Βραχυπρόθεσμα μόνο dear. Αν κάτσεις να το καλοσκεφτείς, ούτε τους άνδρες συμφέρει να έχουν δίπλα τους κάποια που θεωρούν κατώτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα off-topics βγαίνουν εύκολα, δεν είναι το τέλος του κόσμου.

χαχα!!!!Εισαι λαθος αγαπητη μου!!!!!;)
Απο off topic ξεκινησε και ο κατακλυσμος...με ενα δυο off topic-ψιχλαες ξεκινησε και ειδες τι εγινε μετα...ΧΑΜΟΣ!
Αρα αν κατασταφει ο κοσμος ολοι εμεις φταιμε!:P
Και υποψην οτι και οι μεν εχετε δικιο και οι δε.Απλως οποιος κανει την τριχα τριχια,χανει το νοημα.(Φυσικα δεν εννοω εσενα Λια εστι;Αλλιως θα στο ελεγα καιτο ξερεις.)

Το λοιπον και για να μπω στο θεμα θα γραψω μερικες παραξενιες μου.

  • -Δεν μπορω να καθομαι για φαγητο και πριν τελειωσω το μνιαμ-μνιαμ να αναβει ο αλλος τσιγαρο.Εκτος του οτι με ενοχλει (ειδικα εκεινη την ωρα) το θεωρω απιστευτη ασεβεια απεναντι μου.
  • -Δεν μπορω να τρωω και ο αλλος οταν βαζει την μπουκια στο στομα του με το πιρουνι, να το "γδερνει" με τα δοντια.
  • -Δεν αντεχω να μασαει (μασουλαει) ο αλλος με ανοιχτο το στομα.Τρελαινομαι μ' αυτο το "πλιατς-μλιατς"
  • -Στην τουαλετα οταν κανω το πιπι μου δεν μπορω με τιποτα να το κανω εαν η "κουλουρα" δεν ειναι σηκωμενη.Και φυσικα δεν την αφηνω ποτε ορθια και δεν μου αρεσει να την αφηνει κανεις ορθια
  • -Οταν καποιος κανει την αναγκη του και "πιτσιλισει" θελω να το καθαρισει επιτοπου.(με λιγο χαρτακι υγειας γινεται πανευκολα σε 2 δευτερολεπτα.).
  • Εμ, ρε φιλε μου και φιλη μου, για κατουρημα πας, οχι στο Αλλου fun park.Αν δεν μπορεις να πετυχεις τον στοχο, πανε καντε στην μπανιερα.
  • -Το κινητο μου μπορει να τγο περιεργαστει καποιος,(αρκει να με ρωτησει πρωτα) αλλα αν τυχει και ψηλιαστω οτι παει να δει τα προσωπικα μου πραγματακια, γινεται χαμος.
  • -Το πισι δεν το ακουμπαει κανεις.
  • -Τα ρουχα μου εκτος απο την μητερα μου, ΔΕΝ τα ακουμπαει κανεις.Κι εκεινη μονο και μονο γιατι ξερει τι κολλημα τρωω με τα ρουχα μου.
  • -Εαν ενα φαγητο δεν μου αρεσει ειτε ειτε οπτικα,ειτε στην μυρωδια δεν το τρωω με τιποτα.
  • -Οταν μιλαω με καποιον τον κοιταω παντα (ειδικα αν δεν το ξερω καλα) στα ματια.
  • -Δεν αντεχω τους επιδηξιες γνωσεων,τα ψωνια και αυτους που για χαρην του δεντρου χανουν τον Αμαζονιο...Γινομαι πολυ ειρωνας απεναντι τους και πεφτει πολυ δουλεμα ,αλλα και κακια...
  • -Πολυ δυσκολα αφηνω καποιον να με ακουμπησει-χαιδεψει στο προσωπο.(μου εχει μεινει απο τοτε που ειχα ακμη και ντρεπομουν γιατι αισθανοουν ασχημος...:( )
Ειναι κι αλλα αλλα βαριεμαι να τα γραψω...
(βασικα δεν τα γραφω μπας και σωσω τιποτα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Το λοιπον και για να μπω στο θεμα θα γραψω μερικες παραξενιες μου.

  • -Δεν μπορω να καθομαι για φαγητο και πριν τελειωσω το μνιαμ-μνιαμ να αναβει ο αλλος τσιγαρο.Εκτος του οτι με ενοχλει (ειδικα εκεινη την ωρα) το θεωρω απιστευτη ασεβεια απεναντι μου.
  • -Δεν μπορω να τρωω και ο αλλος οταν βαζει την μπουκια στο στομα του με το πιρουνι, να το "γδερνει" με τα δοντια.
  • -Δεν αντεχω να μασαει (μασουλαει) ο αλλος με ανοιχτο το στομα.Τρελαινομαι μ' αυτο το "πλιατς-μλιατς"
  • -Στην τουαλετα οταν κανω το πιπι μου δεν μπορω με τιποτα να το κανω εαν η "κουλουρα" δεν ειναι σηκωμενη.Και φυσικα δεν την αφηνω ποτε ορθια και δεν μου αρεσει να την αφηνει κανεις ορθια
  • -Οταν καποιος κανει την αναγκη του και "πιτσιλισει" θελω να το καθαρισει επιτοπου.(με λιγο χαρτακι υγειας γινεται πανευκολα σε 2 δευτερολεπτα.).
  • Εμ, ρε φιλε μου και φιλη μου, για κατουρημα πας, οχι στο Αλλου fun park.Αν δεν μπορεις να πετυχεις τον στοχο, πανε καντε στην μπανιερα.
  • -Το κινητο μου μπορει να τγο περιεργαστει καποιος,(αρκει να με ρωτησει πρωτα) αλλα αν τυχει και ψηλιαστω οτι παει να δει τα προσωπικα μου πραγματακια, γινεται χαμος.
  • -Το πισι δεν το ακουμπαει κανεις.
  • -Τα ρουχα μου εκτος απο την μητερα μου, ΔΕΝ τα ακουμπαει κανεις.Κι εκεινη μονο και μονο γιατι ξερει τι κολλημα τρωω με τα ρουχα μου.
  • -Εαν ενα φαγητο δεν μου αρεσει ειτε ειτε οπτικα,ειτε στην μυρωδια δεν το τρωω με τιποτα.
  • -Οταν μιλαω με καποιον τον κοιταω παντα (ειδικα αν δεν το ξερω καλα) στα ματια.
  • -Δεν αντεχω τους επιδηξιες γνωσεων,τα ψωνια και αυτους που για χαρην του δεντρου χανουν τον Αμαζονιο...Γινομαι πολυ ειρωνας απεναντι τους και πεφτει πολυ δουλεμα ,αλλα και κακια...
  • -Πολυ δυσκολα αφηνω καποιον να με ακουμπησει-χαιδεψει στο προσωπο.(μου εχει μεινει απο τοτε που ειχα ακμη και ντρεπομουν γιατι αισθανοουν ασχημος...:( )
Ειναι κι αλλα αλλα βαριεμαι να τα γραψω...


Αυτό το αγόρι, ποιά θα το πάρει????? :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
1) Δεν επιτρέπω σε κανέναν εκτός από το αγόρι μου να με χαϊδέψει. Ούτε καν στη μητέρα μου
2) Δεν μπορώ με τίποτα να κοιμηθω με μαξιλάρι, όσο χαμηλό και να είναι. Πιάνομαι και αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω
3) Δεν μπορώ να φάω, ούτε καν να μυρίσω συκώτι, με πιάνει αναγούλα
4) Ελέγχω γύρω στις 10 φορές τη μέρα αν τα κλειδιά μου, το πορτοφόλι και το κινητό μου είναι στην τσάντα μου.

Είμαι καλά γιατρέ μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
3)Δεν μου αρέσει όταν κάνω τραπέζι: α)να είναι έτοιμο το φαγητό και πριν να σερβίρω στα πιάτα και να κάτσουμε, να τσιμπάνε από την πιατέλα ή β) να μην είναι έτοιμο το φαγητό(π.χ. στη φουφού δεν χωράνε όλες οι μπριζόλες μαζί ) και να φάνε οι καλεσμένοι «με δόσεις» για να «μην κρυώνει.»

αυτό... το είχα ξεχάσει... :redface:
δε θέλω με ΤΙΠΟΤΑ όμως να ξεκινάει κάποιος να τρώει ή να τσιμπολογάει αν δεν κάθονται ΟΛΟΙ στο τραπέζι... ανεξάρτητα απο το ποιά είναι η νοικοκυρα!

Επίσης... άλλο που ξέχασα να αναφέρω...
Δεν θέλω-αντέχω- μπορώ με ΤΙΠΟΤΑ όμως, αρρωσταίνω, να μου πιάνουν τη μύτη :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..κι ήρθε η ώρα να συμπληρώσω κι εγώ κάποια πραγματάκια:

λοιπόόόόν...
1) Δεν αντέχω όταν κάποιος τρώει,να βουτάει το πηρούνι του (με τα χίλια δυο υπολλείματα φαγητών) στη σαλάτα,αντί να τη βάλει στο πιάτο του και να τη φάει από'κει..όπου δω να το κάνουν αυτό,σιχαίνομαι απίστευτα και δεν ξαναγγίζω τη σαλάτα (ή γενικά, ό,τι μεζεδοειδές υπάρχει στο τραπέζι και ο άλλος το ανακατεύει με το πηρούνι του για να επιλέξει ποιο κομμάτι θα πάρει..:sick:)

2)Ενώ δεν μπορώ να φάω φέτα όταν είναι ωμή,τρελαίνομαι για τυρόπιτες,σπανακόπιτες,τυρόψωμα και γαρίδες σαγανάκι (που έχουν φέτα!)..επίσης,σιχαίνομαι απίστευτα να πλύνω όποιο πιάτο είχε μέσα φέτα...

3)Εκνευρίζομαι απίστευτα όταν μου πειράζουν τη μύτη,γιατί έχω αλλεργία και η παραμικρή άγαρμπη κίνηση που θα κάνει ο άλλος,μπορεί να με τσακίσει σ'αυτό το θέμα..

4)Μερικές φορές,τρώω κάτι ηλίθια κολλήματα με την τοποθέτηση των διαφόρων αντικειμένων,του στυλ "αν βάλεις πχ το αρκουδάκι έτσι πάνω στο κρεβάτι κι όχι αλλιώς,θα γίνει αυτό ή δεν θα γίνει το άλλο,κλπ"...

5)Όταν με πιέζουν για κάτι πολύ,κάνω -σχεδόν- πάντα το εντελώς αντίθετο...

..αυτά προς το παρόν,αλλά σίγουρα θα ξαναεπανέλθω λέμεεε...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1) Δεν αντέχω όταν κάποιος τρώει,να βουτάει το πηρούνι του (με τα χίλια δυο υπολλείματα φαγητών) στη σαλάτα,αντί να τη βάλει στο πιάτο του και να τη φάει από'κει..όπου δω να το κάνουν αυτό,σιχαίνομαι απίστευτα και δεν ξαναγγίζω τη σαλάτα (ή γενικά, ό,τι μεζεδοειδές υπάρχει στο τραπέζι και ο άλλος το ανακατεύει με το πηρούνι του για να επιλέξει ποιο κομμάτι θα πάρει..:sick:)

3)Εκνευρίζομαι απίστευτα όταν μου πειράζουν τη μύτη,γιατί έχω αλλεργία και η παραμικρή άγαρμπη κίνηση που θα κάνει ο άλλος,μπορεί να με τσακίσει σ'αυτό το θέμα..

Α! Ξέχασα κι αυτα! Μια απο τα ιδια κι απο δω :redface:
Ειδικα αυτο με τη μυτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν θέλω-αντέχω- μπορώ με ΤΙΠΟΤΑ όμως, αρρωσταίνω, να μου πιάνουν τη μύτη :confused:

Αυτο κι εγω. :worry:
Επισης..
  • Αν περασω εξω απο εκκλησια και μου ερθει να κανω τον σταυρο μου, θα τον κανω ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ 6 φορες, ενω τις μετραω κιολας. Αν κατι με αποσυντονισει και χασω το μετρημα ξεκιναω παλι. :worry:
  • Αν καποιος θελει κατι να μου πει και αρχισει να με "σκουνταει" για να δωσω σημασια/ακουσω εχει φαει φουσκο με την μια. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
3) Δεν μπορώ να φάω, ούτε καν να μυρίσω συκώτι, με πιάνει αναγούλα

κι εγω!!!! ξερναω απιτοπου :P

Αυτο κι εγω. :worry:
Επισης..
  • Αν περασω εξω απο εκκλησια και μου ερθει να κανω τον σταυρο μου, θα τον κανω ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ 6 φορες, ενω τις μετραω κιολας. Αν κατι με αποσυντονισει και χασω το μετρημα ξεκιναω παλι. :worry:
  • Αν καποιος θελει κατι να μου πει και αρχισει να με "σκουνταει" για να δωσω σημασια/ακουσω εχει φαει φουσκο με την μια. :|



6 φορες!!!! ΛΟΟΟΟΛ!!!
κι αν εχει εκκλησια σε καθε τετραγωνο στο δρομο σου, προλαβαινεις στο ενδιαμεσο??ΛΟΟΟΟΛΛΛΛΛ!!!
εισαι θεα λεμε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top