Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!









υγ: κατουριέμαι όμως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!Είμαι καλά!









υγ: κατουριέμαι όμως. :P


Οκ....αυτός έχει πάρει το Cardhu στη δουλειά σήμερα!:P Χαίρομαι που 'σαι καλά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βαλντερόνι τι κάνεις εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλός πολίτης, πες του! Άμα ξανάρθεις στείλε ΡΜ να πάμε για καφέ! :)
Όκιλι ντόκιλι!:clapup:
πες καληνύχτα για να πρωτοτυπήσεις :P


αλλάζω αυτοκίνητο σας το είπα? :P
ενδιαφέρεται κανείς για peugeot 107 κόκκινο με δύο λευκές ρίγες έτος 2006? :P:P
16.000 χλμ 2 πορτο
το αλλάζω για τετράπορτο γιατί καρεκλάκι μωρού στο πίσω κάθισμα και δίπορτο... δεν....:P

τιμή 7000 ακατέβατα :P (η Peugeot μου το παίρνει για 6700 για να το πουλήσει 7500)

Δίνω 1200 ευρά και 220 πέσος, επίσης δίνω ένα φιλί και τη συλλογή μου απο χρησιμοποιημένες οδοντογλυφίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Βαλντερόνι τι κάνεις εσύ;

Εδώ, αράζω με μουσικούλα, θα παίξω κανα παιχνίδι, ίσως διαβάσω λίγο πιό μετά γιατί το πτυχίο με κοιτάει απειλητικά.:P

ΥΓ: Αυτά τα μεξικάνικα πέσος ρε παιδάκι μου, τα χαμε ψωμοτύρι σε μάθημα Διεθνούς Χρηματοοικονομικής. Το μάθημα περάστηκε, δυστυχώς όχι με σιέστα αλλά με τρελό διάβασμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
bdbed1feb800.jpg

καλησπέρα:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Την έμπνευση την έλαβα το στέκι όπως κοιτούσα,
είναι θαρρώ πια καιρός να λάβω και μια μούσα!:D

Για κοίτα τούτο το παιδί, μας βγήκε και ταλέντο
Αυτό κι αν είναι είδηση, μεγάλο ντοκουμέντο!!! :D

Σπέραααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Για κοίτα τούτο το παιδί, μας βγήκε και ταλέντο
Αυτό κι αν είναι είδηση, μεγάλο ντοκουμέντο!!! :D

Σπέραααα!!

Πολύ απόκοντα μ' έχεις δυο μέρες τώρα
να υποταχθείς σ' εμε θαρρώ δε βλέπεις την ώρα :P

Καλησπέρα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Για δες καλέ τον κύριο, την είδε και σουλτάνος
Χαλάρωσε λοιπόν γιατί , σα'να χεις πάρει θάρρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα σπάτε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μποράτιε και kaerlak, τα posts σαν αντικρύζω
σαν παπαρούνα γίνομαι κι ακόμα κοκκινίζω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Για δες καλέ τον κύριο, την είδε και σουλτάνος
Χαλάρωσε λοιπόν γιατί , σα'να χεις πάρει θάρρος :P

Και θάρρος έχω μπόλικο και κάμποσο απ' το θράσος
γιατί έχω μάθει να κοιτώ όχι το δέντρο αλλά το δάσος
Το δέντρο είναι μια στιγμή μοναχική, απόγνωσης μιλιά
το δάσος είναι η δικιά σου ποθητή κι υπέροχη αγκαλιά! (Μη χαίρεσαι, θα τα φτιάξω με τον Μπάμπη!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Αχ πόσο θέλω να σε δω να σε κρατά ο Μπάμπης
και μες στην αγκαλίτσα του σαν πορτατίφ να λάμπεις
Θα γράψω βίντεο τη σκηνή και θα το πω στο Μάκη
και στη Χαβάη θα τριγυρνώ με τόσο παραδάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Είστε φοβεροί :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλησπέραααααααα!!!! :beer:

Είμαι κουρασμένος... :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αχ πόσο θέλω να σε δω να σε κρατά ο Μπάμπης
και μες στην αγκαλίτσα του σαν πορτατίφ να λάμπεις
Θα γράψω βίντεο τη σκηνή και θα το πω στο Μάκη
και στη Χαβάη θα τριγυρνώ με τόσο παραδάκι :P

Το στέκι έπεσε πρίν λίγο, δεν πρόλαβα να ποστάρω
εσύ όμως ονειρεύεσαι "πόσα λεφτά θα πάρω"
έννοια σου και ξέρω γω η τσέπη σ' αν θα γεμίσει
με άλλη γυναίκα θα με δεις και πια θα χεις αφρίσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σου invalid! :D
Γεια Val. :P



Χαίρε κόσμε! Πήξιμο, πήξιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top