Παλέρμο #22 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παιχνίδι express.
Για τσιράκι είχα περάσει την Resident για να πω την αμαρτία μου.
Τη Φοιμπι δεν την έκανα με την καμία για ρουφιάνιο.:hmm:

Και η επόμενη δολοφονία ερχόταν για τη Youki.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
για κάτσε βρε Bill, εγώ δεν σου γέμιζα το μάτι για τσιράκι; Τόσο πολύ αθώος δείχνω; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ήμουν δολοφόνος,
ήσουν πολίτης που ψήφισε 2 φορές τον ίδιο παίχτη, πράγμα που θα έκανε αν ήταν σίγουρος για την ενοχή.
Η Ηρώ αποδείχθηκε πολίτης,επομένως δεν ήσουν ο ρουφάνιος, άρα θα μπορούσαμε να ισχυριστούμε πως είσαι το τσιράκι, οπότε ήσουν εύκολη ψήφος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Α δηλαδη αδερφή :P

fantasmenos σε αγαπώ :-*

Θα με στήσουνε στο τοίχο της αγάπης σου οι σφαίρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στους 2 συνδολοφονους..

Και ενα συγνωμη απο αυτους,αλλα και απο ολους τους παικτες για τη μικρη μου συμμετοχη,αλλα ετυχε συνδιασμος τρεξιματος και κακης διαθεσης..Αν το ηξερα θα ζητουσα να μην μου δοθει ρολος..

Καλα ρεζ ειχες τρελη εμπνευση σε αυτο παιχνιδι..Σε ανακυρησω mvp του παιχνιδιου..

Παντως ειναι γεγονος οτι τα τελευταια 2 παιχνιδια ηταν τελειως ψοφια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ποτε αρχιζει νεος γυρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ποτε αρχιζει νεος γυρος;

δεν έχει κανονιστεί κάτι ακόμα.
Πιθανόν όταν κάποιοι "κλασσικοί" παίκτες που είναι φοιτητές τελειώσουν με την εξεταστική τους να πέσει στο τραπέζι ξανά η πρόταση για νέο γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top