Τι ύψος έχετε;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το υψος ποσο σχεση εχει με το νουμερο παπουτσι?μηπως εχει σχεση και με το βαρος του σκελετου?
δηλ... νεραιδα ποσο υψος εχεις?
οι γυναικες 180-185 -λιγες αλλα υπαρχουν- ποσο παπουτσι φορανε?εγω πχ πως και οι περισσοτεροι ανδρες στο 180 περιπου φοραω 45 ..

ποσες γυναικες φορουν 45?


το λεω γιατι βλεπω κατι ψηλες 180 γυναικες και δυσκολευομαι να φανταστω οτι τα παπουτσια ,με τακουνια πχ που φορανε ειναι μεγαλα σαν τις παπουτσες που φοραω εγω.
:P



xaxaxaa!!!
ειμαι κοντο εγκω!:redface:
1,65 και δε θελω ου, νταξ?!:P:P:P

Βαζω τακουνακια ομως!!!!! :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
το υψος ποσο σχεση εχει με το νουμερο παπουτσι?μηπως εχει σχεση και με το βαρος του σκελετου?
δηλ... νεραιδα ποσο υψος εχεις?
οι γυναικες 180-185 -λιγες αλλα υπαρχουν- ποσο παπουτσι φορανε?εγω πχ πως και οι περισσοτεροι ανδρες στο 180 περιπου φοραω 45 ..

ποσες γυναικες φορουν 45?

Mια γνωστη μου εχει υψος περιπου 1.72-1.73 αρκετα αδυνατη και φοραει παπουτσι νουμερο 44!!!!
η καημενη σχεδον παντα φοραει αθλητικα γιατι που να βρει γυναικειο παπουτσι νουμερο 44.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειμαι κοντο εγκω!
1,65 και δε θελω ου, νταξ?!
το τελειο υψος..

ολες οι πορνσταρ αυτο το υψος εχουν!:hehe::yahoo:

το ιδανικο υψος για γυναικα ...και με φουλ τακουνι φτανει λιιγο χαμηλοτερα απο εμενα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι να πω και γω ρε ο νάνος; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.80 και φοράω 40:P Και Άγγελε με τακούνι σε περνάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
1.80;; :|
Πωπω και θα ψηλώσεις κι άλλο. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.80 και φοράω 40:P Και Άγγελε με τακούνι σε περνάω:P


Θενκ γιου λορντ! Επιτέλους και μία δικιά μου! Είχα αρχίσει να αισθάνομαι κάπως....:worry:

Μπράβο σου που δεν έχεις πρόβλημα να φοράς τακούνια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Υπάρχει και άλλη ψηλή?!? Οοοο τι χαρά.... Λίγες είμαστε ε..
Όχι δεν θα ψηλώσω άλλο! Πήρα 1 πόντο σε 2 χρόνια.. Καλά είμαι! Το θετικό(το μόνο) είναι ότι δεν χρειάζομαι τακούνια πάντα άρα δεν πονάνε τα πόδια:whistle: Φοράω που και πουυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
1,75 εδώ...:P

Πραγματικά είμαστε μειονότητα! Όποια άλλη είναι ας εμφανιστεί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Νιώθω πολύ μειονεκτικά ώρες ώρες και μου την σπάει:devil: Εσύ νιώθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νιώθω πολύ μειονεκτικά ώρες ώρες και μου την σπάει:devil: Εσύ νιώθεις?

Κάποιες φορές!

Όταν ήμουν πιο μικρή και είχα φίλες που ήταν γύρω στους 10-15 πόντους πιο κοντές από μένα άθελα μου καμπούριαζα λίγο το σώμα μου ώστε να αισθανθώ πιο κοντά τους...

Πλέον έχω αποδεχτεί την διαφορετικότητα στον μεγαλύτερο βαθμό και έχω καταλάβει ότι ο καθένας έχει την χάρη του...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αααακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω:/: Αλλά το έχω αποδεχτεί ναι.. Σκέφτομαι και το άλλο! Τα περισσότερα μοντέλα είναι ψηλές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εγω ειμαι 1.64 και νομιζω πως ειναι το ιδανικο υψος. ουτε πολυ ψηλη για να ειμαι αχαρη και να νιωθουν και οι αλλοι μειονεκτικα αλλα ουτε και πολυ κοντη να νιωθω εγω μειονεκτικα. με ενα τακουνακι μπορω να ψηλωσω οσο θελω ενω η ψηλη πως να κοντινει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δεν είναι ανάγκη να είσαι άχαρη αν είσαι ψηλή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
[Quote = Ηλιάκη? 2300887] Δεν είναι ανάγκη να είσαι άχαρη αν είσαι ψηλή:P[/ Quote]
σιγουρα δεν ειναι ολες οι ψηλες αχαρες αλλα οι περισσοτερες .. η κολλητη μου φιλη ειναι 1.84 στο υψος και ειναι αλλου ο παπας αλλου τα ρασα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Xαχα εντάξει υπάρχουν και κοντές άχαρες δεν είναι θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.80 και φοράω 40 Και Άγγελε με τακούνι σε περνάω
αυτο λεω..εγω ειμαι 180 ,45 νουμερο αλλα 100 κιλα στα λεπτα μου...

μυες και κοκκαλα ζυγιζουν..

βλεπω κατι 180 γυναικες 50-60 κιλα και τρελαινομαι..καλα δεν σπανε στα δυο?πώς θα τις πιασεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Χαχχα0χαχαχαχαχαχαχαχαχα μου άρεσε αυτό που είπες:clapup::clapup: χαχαχαχα και εγώ 62 είμαι τι να σπάσουμε άνθρωπέ μου! Άλλο άντρας άλλο...γυναίκα!!
το 1.80 είναι καλό ύψος για τον άντρα πάντως! Και δεν ξέρω το ύψος των αντρών στις τσόντες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
οπως ειχε πει και καποια στην Πανια << οι ψηλες γυναικες ειναι για την παρελαση , οι κοντες γυναικες ειναι............. για αλλα πραγματα>>!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliana+Mixalhs

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα - Αρχοντία - Κεραμιδά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι 1,68 περίπου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top