Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγω ειμαι ΠΑΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Σκορπιός :D
Γεννημένος 12-11-1976

------------> 12+11=23 :hmm:
------------> 1+9+7+6=23 :oops:


λεεεεεεεεεεες??????
μπααααααααααααααα
ιδέα μου θα είναι :whistle:

Όσο για τον αν πιστεύω όχι. Μου αρέσει να τα διαβάζω αλλα μόνο για πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Η ενασχόληση με την Αστρολογία (όσο και την Αστροφυσική) δεν είναι πεδίο πίστης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ψάρι είμαι αλλά δε πιστεύω καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ειμαι διδυμος και πιστευω οτι υπαρχουν καποια κοινα χαρακτηριστικα, τα οποια ομως δεν ειναι απολυτα. Το οτι μπορουμε να προβλεψουμε το μελλον απο τα ζωδια δεν το πιστευω καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καρκίνος είμαι
Αλλά δεν πιστεύω σε τέτοια πράγματα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
A και μιας και αυτο ρωταται, ξεχασα να πω οτι γεννηθηκα στις 27 Μαιου του 1981
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ειμαι λεων με ωροσκοπο ζυγο!

Στις καθημερινες προβλεψεις των ζωδιων, αν και τις διαβαζω συχνα πυκνα, δεν πιστευω! Το κανω κυριως για πλακα!!!

Στα χαρακτηριστικα των ζωδιων παντως πιστευω :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Σκορπιός :D
Γεννημένος 12-11-1976

------------> 12+11=23 :hmm:
------------> 1+9+7+6=23 :oops:


λεεεεεεεεεεες??????
μπααααααααααααααα
ιδέα μου θα είναι :whistle:

χαχαχχαααααααααα.. έλιωσα..!! :rofl::rofl::rofl::rofl:

κι εσύ Σκορπιός αγαπητέ..? :clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

am_xmen

Νεοφερμένος

Η am_xmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Υδροχόος. Η αλήθεια είναι ότι ασχολούμαι πολύ λίγο... Δεν μπορώ να καταλάβω το εξής αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει .
Οι προβλέψεις που λένε βγαίνουν από τις θέσεις των πλανητών σε σχέση με την γη άρα και αναφέρουν κάποιες τάσεις ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
A και μιας και αυτο ρωταται, ξεχασα να πω οτι γεννηθηκα στις 27 Μαιου του 1981

μου ρίχνεις ένα χρόνο και μια μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diavoleas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ελα ρε Δίδυμοι!!! Είμαστε πλειοψηφία με διαφορά στήθους :P:P
Δεν τα πιστεύω για κανένα λόγο.
Αν και πιστεύω οτι οσο να ναι, κάπου και σε κατι πρέπει επηρεάζει η θέση των πλανητών ανα πάσα στιγμη...μαγνητικα πεδια κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καρκίνος είμαι ...

Δεν πιστεύω ούτε ασχολούμαι, αλλά όταν αγοράζω ένα περιοδικό θα διαβάσω στανταρντ το ζώδιο μου (κ μετά το ξεχνάω :P)

Απορίες :
1) Μπορεί κάποιος να μου πει, γιατί στα χαρακτηριστικά των ζωδίων συνήθως οι αστρολόγοι πέφτουν μέσα?
2) Πώς μπορούν να μας επηρεάσουν οι πλανήτες??? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απορίες :
1) Μπορεί κάποιος να μου πει, γιατί στα χαρακτηριστικά των ζωδίων συνήθως οι αστρολόγοι πέφτουν μέσα?
2) Πώς μπορούν να μας επηρεάσουν οι πλανήτες??? :/:

Μπορώ εγώ!:P
Πόσα δίνειςςςςςςς???????? :devil::tongue::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Πηγαινετε και καντε εδω προφιλ ειναι free. www.astro.com και μετα πατε να δειτε το personal daily horoscope. πειτε μου αν πεφτει μεσα στην προβλεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χαχα :D:D

ασχολείσαι κ με ζώδια? :P

ισως λιγο περισσοτερο απο ο,τι εσυ!:P
απλα εχει πλακα να διαβαζω διαφορα επ αυτου!
χαλαρωνω και διασκεδαζω!:)

στο τι μου δινεις ομως...δεν απαντησες!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:D

ένα κουτί σοκολατάκια :P

θα μου πεις? θα μου πειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πηγαινετε και καντε εδω προφιλ ειναι free. www.astro.com και μετα πατε να δειτε το personal daily horoscope. πειτε μου αν πεφτει μεσα στην προβλεψη.

μμμ!!
εσενα περιμέναμε να μας το πεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top