• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
φαινετε αυτο που λες?κανει "λακουβιτσα" δηλαδη?

εμενα που ειχα βγαλει ενα ¨γουρμπαλακι" εχει φυγει το περισσοτερο και εχει μεινει λιγο
αν και δεν ηταν απο τα ραμματα γιατι εκει που το εβγαλα δεν πρεπει να ειχαν κανει εκει

αν και εγω δεν εχω τιποτα στα σημεια που ειχα ραμματα

ρωτα τον γιατρο αν και την απαντηση του μπορω να στην πω απο τωρα
-μην ανησυχεις θα φυγει με 6 μηνες που θα ξεπρηστει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι δεν φαίνεται, ελάχιστα μόνο αν το δεις με συγκεκριμένο φωτισμό.

Ο γιατρός μου είπε την τελευταία φορά που με είδε ότι πάει πολύ καλά, οπότε και να τον ρωτήσω, θα μου πει να μην ανησυχώ όπως λες κι εσύ :P (πιθανότατα θα χει και δίκιο, αλλά I can't help it :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πώς λέγονται αυτοί που έφτασαν ως το τέρμα τη ρινοπλαστική τους και τώρα πια δεν έχουν τι άλλο να περιμένουν στη ζωή τους; Τερ-μύτες!! :hehe:

Πώς λέγονται αυτοί που έκαναν ρινοπλαστική, αλλά συνεχίζουν να μη βρίσκουν γκόμενα/ο; Ερη-μύτες!! :lol:

Πώς λέγονται αυτοί που πρώτα έκαναν ρινοπλαστική και μετά έβαλαν μυαλό; Φρονη-μύτες!! :loltooth:

Μην με παρεξηγείτε, περαστικός ήμουν, μ' έπιασε από τη ΜΥΤΗ η μυρωδιά του αιθέρα του χειρουργείου κι είπα να σας πω κανένα κρύο αστείο να περάσει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι νέα στο site. Κι εγώ ψάχνω για ρινοπλαστική και έχω φοβηθεί αρκετά με όσα έχω διαβάσει. Το πρόβλημα στην δική μου μύτη δεν είναι μεγάλο. Η μύτη μου είναι ίσια με λεπτή βάση το μέγεθος της είναι μια χαρά απλά το τελείωμα της είναι άσχημο. Είναι κάπως... στρογγυλό. Θέλω να ευχαριστήσω πολύ τα παιδία που μου απάντησαν στα προσωπικά μηνύματα που έστειλα. Είσασταν όλοι ευγενέστατοι! :) Κλασσικά αυτό που με αγχώνει είναι η επιλογή γιατρού και πως θα καταλάβω αν είναι καλός όντως η όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

micha

Νεοφερμένος

Η micha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καταρχην χαιρετε!
Μολις εκανα εγγραφη αφου εχω περασει 2,5 ωρες διαβαζοντας οοολη τη συζητηση σας περι ρινοπλαστικης!!
Κατα καιρους περναω στιγμες και μερες οπου σκεφτομαι και εγω να μπω σε αυτη την διαδικασια, ψαχνοντας στο google( οπως εκανα και τωρα!) για να δω για ακομη μια φορα εικονες απο το πριν και το μετα, sites ιατρων και κλινικων,κτλ
Κολησα και με ενα site οπου καποιος προτεινε μεσα απο το φορουμ ,δεν θυμαμαι ποιος, οπου λειτουργει σαν photoshop και εχω ξαναζεστανει την ιδεα μεσα μου.Παλι.
Ο λογος που θελω να την κανω ειναι οτι profil δεν ειναι κ οτι καλυτερο.Εχει την γνωστη σε ολους καμπουριτσα,οχι τπτ το τραγικο, και ειναι λιγο μακρυα χωρις κλιση προς τα κατω η πανω.Δεν με εμποδιζει ψυχολογικα σε τιποτα, ισως λιγο να νιωθω αμηχανια οταν με φωτογραφιζουν γιατι ποτε δεν βγαινω καλες φωτογραφιες ΕκτοΣ και αν με πετυχουν ανφας!
Γενικοτερα ειμαι κουκλιτσα.Απλα.Να μην πω κουκλαρα και παρεξηγηθω!
ΑΛΛΑ ...κατι με χαλαει!Κατι χαλαει την αρμονια του προσωπου μου..Κατι με τσιγκλαει μεσα μου οσο αναφορα τη μυτη, και με παει πισω!(Τωρα που τα λεω αυτα εχω και ψιλοτυψεις. Νιωθω.. αλαζονας και αχαριστη..)
Δεν ξερω ομως αν πρεπει στωικα να την αποδεχθω (γιατι λες ενταξει,δεν εισαι και κατω απο τα φλας συνεχεια!ουτε ειναι η δουλεια σου να εισαι στην τιβι και τι εγινε) η να παω να την φτιαξω βρε αδερφε γιατι "μας αξιζει"!!Και μεταξυ μας, ειμαι λιγο τελειομανης σαν ανθρωπος,μου αρεσει η τελειοτητα.(Παλι νιωθω ενοχες..)
Δεν το θεωρω πια μεγαλη υποθεση,παρολο που ειμαι φοβιτσιαρα.
Αυτο που θα ηθελα ειναι αν εχει καποιος την καλοσυνη να μου στειλει 2,3 ονοματα ιατρων Θεσσαλονικης, ωστε να μπορεσω το παρω πιο ζεστα το θεμα, και να δω τι θα κανω τελοσπαντων.
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους! nagia και micha καλωσηλθατε στην παρεα μας!:) micha, προσωπικα δεν ξερω να σου προτεινω καποιον συγκεκριμενο γιατρο στη θεσσαλονικη, αλλα η γνωμη μου ειναι πως αμα σε χαλαει κατι στη μυτη σου καλο ειναι να το διορθωσεις! κ στο λεω γτ κ εγω ειχα μια χαρα μυτουλα αλλα ηταν λιγο στραβη απο χτυπημα κ ειχε καμπουριτσα, κανεις δε μου ειχε πει ποτε τπτ αρνητικο αλλα εμενα, στις φωτογραφιες ειδικα δε μου αρεσε, κ ειδικα απτο ενα προφιλ. οποτε, την εφτιαξα κ ησυχασα! μου αρεσει απο ολες τις γωνιες και δεν εχω κομπλεξ πια να με κοιτανε μονο απτο "καλο μου προφιλ" κ τετοια η να βγαζω φωτογραφιες απο συγκεκριμενες γωνιες, ασε που το προφιλ που δε μου αρεσε τωρα ειναι το αγαπημενο μου! :P

παιδιαα το ακρορινιο μου ειναι ακομα πρισμενο κ αρκετα σκληρο...αμαν πιααα ποτε θα ξεπριστει??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι της άποψης ότι μια φορά ζούμε, οπότε αν κάτι σε ενοχλεί να το διορθώσεις.

Ράνια, υποθέτω πρέπει να κάνουμε υπομονή, είναι νωρίς ακόμα... Εμένα περισσότερο απ'όλα μου τη σπάνε τα εσωτερικά ράμματα, άντε άλλες 8 μέρες και αν δεν έχουν φύγει μόνα τους μέχρι τότε θα μου τα κόψουν μου είπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Σε πονανε τα εσωτερικα ραμματα Λια? εγω ειχα κατι ραμματακια μπροστα μπροστα κ μου τα εκοψαν οταν εβγαλα τις σιλικονες...δεν ξερω αν εχω τπτ πιο μεσα. ασχετο, εδω κ λιγες μερες αρχισα να βγαζω κατι κακαθακια στις πλυσεις μου, που ειναι μαυρα κ σαν πετραδακια σκληρα, οσο φευγουν αυτες οι αηδιες αναπνεω ολο κ πιο τελεια δοξα τω θεω.
αχ η μυτη μου μια με ενθουσιαζει, μια με ξενερωνει λιγο επειδη ειναι ακομα πρισμενη κ δε μπορω να διακρινω αν οντως ειναι τζιτζι...παντως απο τωρα φαινεται πως μου εκαναν πολυ καλη δουλεια, κ ηδη, αν και πρισμενη, ειναι πολυ καλυτερη απο πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι, δεν με πονάνε καθόλου, απλά με εκνευρίζουν :P
Νιώθω σαν να έχω συνέχεια κακαδάκια μέσα στη μύτη μου, ενώ ουσιαστικά πρόκειται για τα εσωτερικά ράμματα :P
Εγώ το μόνο που ανησυχώ και κοιτάω και ξανακοιτάω είναι μήπως έχει κάποια ασυμμετρία, αν είναι συμμετρική μου αρέσει πολύ ακόμη κι έτσι αν μείνει (αλλά αν ξεπρηστεί και το ακρορίνιο δεν θα με χαλάσει καθόλου :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Βρε και να χει καποια ελαχιστη ασυμμετρια μη σε νοιαζει, καμια μυτη δεν ειναι ολοισια, με συμμετρικοτατα ρουθουνια κλπ κλπ, εξαλλου αυτη ειναι η γοητεια μας, οτι δεν ειναι ολα αψογα διαγραμισμενα πανω μας αλλα με τον τροπο τους συνθετουν κατι πολυ εκφραστικο, οπως το προσωπο μας. να σε νοιαζει να ταιριαζει η μυτουλα σου με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του προσωπου σου και οχι τοσο η απολυτη συμμετρια. για τα ραμματακια σου ειπαν οτι θα φυγουν σιγα σιγα με τις πλυσεις? ειναι απο αυτα που λιωνουν σιγα σιγα, η κανονικα ραμματα οπως τα εξωτερικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι το γνωρίζω ότι καμία μύτη δεν είναι απόλυτα συμμετρική, προφανώς φοβάμαι μήπως υπάρχει στο τέλος κάποια ορατή ασυμμετρία.
Όσον αφορά τα εσωτερικά ράμματα, υποτίθεται ότι είναι απορροφώμενα. Μου είπαν ότι θα χαλαρώσουν και θα φύγουν σιγά σιγά με τις πλύσεις αλλιώς να παω 40 μέρες μετά το χειρουργείο (δηλαδή 8 από τώρα) να μου τα κόψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αυτο για το τελικο τελικο σχημα της μυτης, δλδ καποια περιπτωση ασυμμετριας, καποιας λακουβιτσας κ τετοια το φοβαμαι κ εγω λιγακι.. ευτυχως οσο ξεπριζεται ειναι και πιο συμμετρικη κ ωραια. για ακομα μια φορα, ευχομαι να πανε ολα - οχι καλα, ΤΕΛΕΙΑ - και σε σενα και σε μενα...περασαμε αρκετη ταλαιπωρια κ μας αξιζει το καλυτερο πιστευω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...την πεμπτη κλεινω ενα μηνα απο την επεμβαση...ποτε περασε ο καιρος....τπαντων...λοιπον...το πρηξιμο εχει φυγει αρκετα....σχεδον ολο αποτι μπορω να καταλαβω...το προφιλ μου ειναι θεικο...ειμαι κατι παραπανω απο ευχαριστημενη....:):)μου αρεσει καθε μερα και πιο πολυ.Αυτο ομως που και αρχικα ειχα διαπιστωσει (οσο και αν οι γυρω μου δεν καταλαβαν) ειναι οτι απο μπροστα,ανφας δηλαδη,κατι δεν παει καλα...διαπιστωνω μια ασυμμετρια.οχι στα ρουθουνια αλλα στο κοκαλο της μυτης.νομιζω οτι γερνει απτη μια πλευρα.δε ξερω πως να το εξηγησω..δεν ειναι κατι πολυ εμφανες αλλα με ενοχλει γιατι δεν ειχα τετοιο προβλημα πριν.δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω να περασουν καποιοι μηνες για να δω πως θα παει.σε κανα 2 βδομαδες εχω ραντεβου με το γιατρο να δουμε τι θα μου πει...δεν κρυβω ομως οτι με στεναχωρει διοτι αν δεν υπηρχε αυτο για μενα ελλατωμα νομιζω οτι θα ειχα την τελεια μυτη τωρα για το προσωπο μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
σε μενα παλι, εχει περασει ενα μιση μηνας και ακομα πρησμενη!

φυσικα αυτο δεν με ενοχλει τοσο,οσο το οτι η μυτη μου δειχνει ακομα "μυτερη" οπως πριν και ηθελα να την ειχε σηκωσει ενα χιλιοστο πιο πανω!
τωρα οτι θα ξεπρηστει το ξερω,αλλα θα μπει και μεσα ή θα ξεπριστει μονο στα πλαγια η μυτη?

πηγα στον γιατρο και μου ειπε την γνωστη φραση:θα σου φυγουν ολα οταν ξεπριστει!!!

σαν εμφανιση φυσικα ειναι καλυτερα απο πριν αλλα αφου καποιος κανει ρινοπλαστικη την κανει για να δειχνει τελεια οχι μονο απλως καλυτερα:hmm:

τωρα μονο υπομονη..................:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
συμφωνω...νομιζω οτι καπου εκει την παταμε ολοι..οτι θελουμε μια τελεια μυτη μετα απο την ρινοπλαστικη...ε,ομως ειναι και λογικο...ελπιζεις για το τελειο ως αποτελεσμα και οχι το: ωραιο αλλα...,ναι μα αν ειχε κανει εκεινο θα ηταν πιο ωραια η μυτη και παει λεγοντας..ουφ...ειδωμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...την πεμπτη κλεινω ενα μηνα απο την επεμβαση...ποτε περασε ο καιρος....τπαντων...λοιπον...το πρηξιμο εχει φυγει αρκετα....σχεδον ολο αποτι μπορω να καταλαβω...το προφιλ μου ειναι θεικο...ειμαι κατι παραπανω απο ευχαριστημενη....:):)μου αρεσει καθε μερα και πιο πολυ.Αυτο ομως που και αρχικα ειχα διαπιστωσει (οσο και αν οι γυρω μου δεν καταλαβαν) ειναι οτι απο μπροστα,ανφας δηλαδη,κατι δεν παει καλα...διαπιστωνω μια ασυμμετρια.οχι στα ρουθουνια αλλα στο κοκαλο της μυτης.νομιζω οτι γερνει απτη μια πλευρα.δε ξερω πως να το εξηγησω..δεν ειναι κατι πολυ εμφανες αλλα με ενοχλει γιατι δεν ειχα τετοιο προβλημα πριν.δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω να περασουν καποιοι μηνες για να δω πως θα παει.σε κανα 2 βδομαδες εχω ραντεβου με το γιατρο να δουμε τι θα μου πει...δεν κρυβω ομως οτι με στεναχωρει διοτι αν δεν υπηρχε αυτο για μενα ελλατωμα νομιζω οτι θα ειχα την τελεια μυτη τωρα για το προσωπο μου...:(

Απ'οτι ξέρω στον ένα μήνα δεν ξεπρήζεται εντελώς η μύτη αλλά το 50%. Άρα μήπως στεναχωριέσαι άδικα? Η μύτη σου πρεπει να είναι ακόμα πρησμένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λία, άσχετο αυτό που θα σε ρωτήσω, ο γιατρός σου είχε δείξει το τελικό σχήμα (τουλάχιστον στο περίπου πως θα είναι) ή απλά μιλήσατε και το βρήκατε έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ελπιζω nagia να ειναι λογω πρηξιματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
έτσι πιστεύω! Έιναι αρκετά νωρίς ακόμα, μόνο ένας μήνας. Άλλωστε σε άλλους εδώ έχουν περάσει 3-4 μήνες και ακόμα είναι πρησμένοι. Κάνε υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...την πεμπτη κλεινω ενα μηνα απο την επεμβαση...ποτε περασε ο καιρος....τπαντων...λοιπον...το πρηξιμο εχει φυγει αρκετα....σχεδον ολο αποτι μπορω να καταλαβω...το προφιλ μου ειναι θεικο...ειμαι κατι παραπανω απο ευχαριστημενη....:):)μου αρεσει καθε μερα και πιο πολυ.Αυτο ομως που και αρχικα ειχα διαπιστωσει (οσο και αν οι γυρω μου δεν καταλαβαν) ειναι οτι απο μπροστα,ανφας δηλαδη,κατι δεν παει καλα...διαπιστωνω μια ασυμμετρια.οχι στα ρουθουνια αλλα στο κοκαλο της μυτης.νομιζω οτι γερνει απτη μια πλευρα.δε ξερω πως να το εξηγησω..δεν ειναι κατι πολυ εμφανες αλλα με ενοχλει γιατι δεν ειχα τετοιο προβλημα πριν.δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω να περασουν καποιοι μηνες για να δω πως θα παει.σε κανα 2 βδομαδες εχω ραντεβου με το γιατρο να δουμε τι θα μου πει...δεν κρυβω ομως οτι με στεναχωρει διοτι αν δεν υπηρχε αυτο για μενα ελλατωμα νομιζω οτι θα ειχα την τελεια μυτη τωρα για το προσωπο μου...:(
Κι εγώ έχω την εντύπωση ότι έχει κάτι τέτοιο, αλλά πρέπει να το προσέξω αρκετά και με κατάλληλο φωτισμό. Πλέον αφότου βλέπω ότι όλες έχουμε τέτοιες ανησυχίες, έχω σταματήσει να ανησυχώ. Δεν μπορεί σε ΟΛΕΣ μας να πήγε στραβά στα ίδια σημεία η ρινοπλαστική, ειδικά δεδομένου ότι την κάναμε σε διαφορετικό γιατρό η καθεμία :P
Οπότε προτείνω να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε το γεγονός ότι όπως και να χει, είναι καλύτερη από πριν, και αναπνέουμε και καλύτερα :D

giorgalis κι εγώ όταν την βλέπω μερικές φορές 3/4 σκέφτομαι ότι καλύτερα να την είχε σηκώσει περισσότερο. Δες την προφίλ (με τη βοήθεια 2 καθρεφτών) και θα δεις ότι μια χαρά στη σήκωσε ;) (τουλάχιστον εγώ όταν τη βλέπω προφιλ ησυχάζω)
Α δε μου λες giorgalis, εσύ έχεις ακόμα ράμματα εσωτερικά; Σημάδάκια από τα εξωτερικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top