Φιλία και εξοικείωση με το σύντροφο μας

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ντους δε μπορουμε να κάνουμε μαζί εκτός απ τους καλοκαιρινούς μήνες που δεν υπάρχει θέμα ζεστου ή κρυου νερου :P
τουαλέτα όπως λέει και η Καγίρα, μακρυα και αγαπημένοι :P

Αν στο μέλλον παραστεί ανάγκη να τον καθαρίσω λόγω ασθένειας δεν θα έχω κανένα απολυτως προβλημα!
Αλλά όσο δεν υπάρχει θέμα, δε βρίσκω το λογο να τα ισοπεδώνω όλα :P

λοιπόν δεν έχει αλλάξει κάτι με το παραπάνω αλλά σκεφτόμουν ότι κάποια στιγμή πριν λίγο καιρό, ο καλός μου έκανε μπάνιο
εμένα με έπιασε να θέλω να κάνω τσισάκια μου :P
περίμενα υπομονετικά αλλά αργούσε
επειδή έχω κι ένα θέμα και δεν μπορώ να κρατηθώ πολύ ώρα, κόντεψαν να μου βγουν απ τα αυτιά, να τα κάνω πάνω μου κλπ κλπ κλπ
εεε μπούκαρα και τα έκανα :redface:
οκ, έκανε ντους, τον υποχρέωσα και να τραγουδάει για να μην ακούει (trust me, Καλύτερα να ακους τσισάκια παρά αυτόν να τραγουδάει αλλά τες πα), ήταν τραβηγμένη και η κουρτίνα αλλά η ουσία παραμένει
Αυτός έκανε ντους κι εγώ τσίσα γιατί ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΟ! :P
Μετά εκεί που θα περίμενα να "ντρέπομαι" με έπιασε μια αναισθησία :hmm:
Εν κατακλείδι... αν είναι ανάγκη θα το ξανακάνω, απλά προτιμώ να είμαι μόνη μου όταν καλύπτω τις φυσικές μου ανάγκες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες λαϊκές ρήσεις που δεν είναι τυχαίες ...στην τουαλέτα "ακόμα και ο βασιλιάς πάει μόνος του"
έτσι δεν λένε;; Ε νομίζω καμιά φορά θα πρέπει να τους ακούμε τους παλιούς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παλι δεν εχω τετοια προβληματα...:redface:
Δεν αισθανομαι - δεν αισθανεται - δεν αισθανομαστε αβολα με κατι, ολα καλα τελος παντων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες λαϊκές ρήσεις που δεν είναι τυχαίες ...στην τουαλέτα "ακόμα και ο βασιλιάς πάει μόνος του"
έτσι δεν λένε;; Ε νομίζω καμιά φορά θα πρέπει να τους ακούμε τους παλιούς! :D

δε διαφωνώ, αλλά αν κοντεύεις να τα καταπιείς και να σου βγουν απ τα αυτιά κι ο άλλος χαζομεράει στο μπάνιο, τι κάνεις εεε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
δε διαφωνώ, αλλά αν κοντεύεις να τα καταπιείς και να σου βγουν απ τα αυτιά κι ο άλλος χαζομεράει στο μπάνιο, τι κάνεις εεε? :P

"Από την πόρτα σου περνώ...
βήχω και ξεροβήχω...
κι αν δε μ' ανοίξεις, για να μπω...
σου κατουρώ τον τοίχο!!!":P:P:P

Εντάξει βρε συ ... είπαμε, δεν θα έμενα να σκάσω .... θα πήγαινα στο άλλο μπάνιο!:P:P:P
Νομίζω ότι κι εγώ σε αυτή την περίπτωση θα μπούκαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχουμε την τάση σε τέτοιας υφής θέματα να γενικεύουμε.
Το ότι θα έρθει κάποια στιγμή που θα μοιραστείς το μπάνιο με το σύντροφό σου δε σημαίνει ότι ΚΑΘΕ φορά που θα είναι στο ντους, εσύ θα επιδιώκεις να ..."υπογράφεις συμβόλαια". :D
Κι εγώ δεν προβληματίζομαι...
προτιμώ να είμαι μόνη μου όταν καλύπτω τις φυσικές μου ανάγκες :D
...κυρίως για λόγους αυτοσυγκέντρωσης. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως τα δύο μπάνια είναι αληθινά σωτήρια. Τελεία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
δε διαφωνώ, αλλά αν κοντεύεις να τα καταπιείς και να σου βγουν απ τα αυτιά

...φυγε εικονα απ'το μυαλο μου, φυγε εικονα απ'το μυαλο μου.. :X

κατα τ'αλλα παραμενω σ'αυτο που ειχα απαντησει κααααποτε, ο απεξω ακουει μουσικη κι ο απο μεσα εχει λιγες στιγμες χαλαρωσης :P

/////

απ'τους νομους του Μερφι:
Το πόσο διαρκεί ένα λεπτό της ώρας εξαρτάται από τη μεριά της πόρτας της τουαλέτας που βρίσκεσαι

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως το χειρότερο είναι να είσαι από την πλευρά της πόρτας της τουαλέτας, να έχεις κάποιο ..λόγο να δημιουργείς φασαρία, ο άλλος να είναι ξύπνιος στο παραδίπλα δωμάτιο και να έχει νεκρική ησυχία (επειδή πχ είναι βράδυ και ξέχασες πριν μπεις στο μπάνιο να βάλεις και μουσική - μάλλον πιο καρφωτικό θα 'ταν αυτό :P).
ΥΓ: Θυμάμαι κάποτε σε κάποιες πρώτες διακοπές με γκόμενο παρόμοια φάση, όπου κάνει και ζέστη και από την προσπάθεια να μην ακουστεί τίποτα και να κάνω και γρήγορα να μη καρφωθώ, έχω γίνει λούτσα στον ιδρώτα και βρίζω την ώρα και την στιγμή που ήθελα να πάμε διακοπές. Με τα πολλά κάποια στιγμή βγαίνω από το μπάνιο κάθιδρη για τον βρω με την εφημερίδα στον ώμο χαμογελώντας να λέει "άντε επιτέλους! Τελείωσες; Να πάρει και κάνας άλλος σειρά!!" :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σε περιπτωσεις νεκρικης σιγης βοηθαει να αρχισεις να τραγουδας εσυ. Και καλα ανεμελιαρικα, στα ντεσιμπελ που πρεπει, και το χερι στο καζανακι ετοιμο για την τραγουδιστικη κορωνα -ειπαμε να καλυπτει η φωνη, αλλα τι οκταβα να πιασεις πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι δεν ανοιγετε τη βρυση, ωστε να ακουγεται το νερο που τρεχει?!:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σε περιπτωσεις νεκρικης σιγης βοηθαει να αρχισεις να τραγουδας εσυ. Και καλα ανεμελιαρικα, στα ντεσιμπελ που πρεπει, και το χερι στο καζανακι ετοιμο για την τραγουδιστικη κορωνα -ειπαμε να καλυπτει η φωνη, αλλα τι οκταβα να πιασεις πια :P

Γιατι δεν ανοιγετε τη βρυση, ωστε να ακουγεται το νερο που τρεχει?!:worry::P

Να σας πω ... αυτό πια δεν είναι χ...μο ... υπερπαραγωγή είναι!!!!!! Μουσικές, τραγούδια, νερά ... Χόλυγουντ το κάναμε πια!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να σας πω ... αυτό πια δεν είναι χ...μο ... υπερπαραγωγή είναι!!!!!! Μουσικές, τραγούδια, νερά ... Χόλυγουντ το κάναμε πια!!!! :P

Ε κοιτα, εαν εχεις πια προβλημα να ακουει ο αλλος διαφορους αλλους ηχους, το να πιστευει οτι κανεις μπανακι, ειναι μια λυση:P
Για σας το λεω, εγω ειπαμε- δεν εχω τετοια προβληματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Yπαρχει λυση. Στερεοφωνικο στο μπανιο. Και δεν ακουγεσαι, και μαθαινεις τα σημαντικα πολιτικα δρωμενα (αν κερδιζει η μπλε δεξιά ή η πρασινη δεξια :P ), ή καλλιεργεισαι με καποιο αυθεντικο ποιοτικο ασμα οπως "αλλαξε ο κολιες,..κι εγινε βραχιολι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Bρε παιδιά, για το χ@σιμο νταξ το καταλαβαίνω και ούτε κι εγώ θα μπορούσα να κάνει ο άλλος μπάνιο κι εγώ να σφίγγομαι ή το αντίθετο. Αλλά να κάνω και ολόκληρες ιστορίες τύπου "βαζω μουσική, κάνω θόρυβο δενξερωγωτι μην κι ακουστεί τίποτα...τι θα ακουστεί δηλαδή???? Ποσο θορυβο κάνετε πια????:confused:

Καλα για τα "ψιλά" (:P) δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
TwoDaLoo

The TwoDaLoo is billed as the world's first toilet two people can use ... at the exact same time. It brings couples closer together and conserves our water supply all with one flush. The TwoDaLoo features two side-by-side toilet seats with a modest privacy wall in between. An upgraded version includes a seven inch LCD television and iPod docking station.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μου φαίνεται ότι το θέμα πρέπει να αλλάξει τίτλο(ο υπάρχων είναι τόσο αιθέριος,λεπτεπίλεπτος και ανάλαφρος που αδικεί την τροπή της συζήτησης:teasing:).Εγώ φοιτώ στην Πολυτεχνειούπολη και περνάω εκεί γενικά 10 ώρες την ημέρα όπου για να απολαύσεις ένα αξιοπρεπές χ...μο σε μια αξιοπρεπή τουαλέτα πρέπει να διανύσω την μισή (Πολυτεχνειου)πόλη..Οπότε όταν είμαι τυχερός(νέος ορισμός αυτής της λέξης...)ναι κύριοι και κυρίες...και η φυσική μου ανάγκη με πιάσει σε σπίτι δεν νιώθω ότι έχω το δικαίωμα να αντισταθώ με το να το πολυφιλοσοφίσω.Δηλαδή στο πατρικό μου μένω και είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι φορές που με έχει πιάσει σπίτι μου/σπίτι της αλλά απλά έκλεισα τα αυτιά μου:worry:.Η ανάγκη όμως που την έκανα φιλότιμο δεν σημαίνει ότι δεν με εκνευρίζει.Οι κινέζοι ή οι γιαπωνέζοι-δεν θυμάμαι τώρα-έχουν κάτι ωραιότατα μοντέλα(λεκάνης) που βγάζουνε και μουσικούλα.Θα μου πείτε γιατί να μην βάλω εγώ(να είναι σίγουρο ότι θα ναι του γούστου μου)...ε άμα το κάνω εγώ(γενικά παραγωγή εξωγενών θορύβων για να καλύψουν τους ενδογενείς:whistle:)είναι διπλά ταπεινωτικό:καλά να είναι βρωμίκουλας (sic) , ε όχι και ντροπαλός βρωμίκουλας..μωρό μου χωρίζουμε.Ενώ αν εκ της παραγωγής παρέχεται μουσική απλά όλοι θα γελάμε με το πόσο γελοία πράγματα σκέφτονται για να καλύψουν τις δικές μας γελοίες ανάγκες..Αχ, τι είναι τελικά η ζωή?Ένα τίποτα είναι..(to be continued)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ποσο θορυβο κάνετε πια????:confused:
Αληθεια θες να το ανακαλυψεις ; :P

ε άμα το κάνω εγώ(γενικά παραγωγή εξωγενών θορύβων για να καλύψουν τους ενδογενείς:whistle:)είναι διπλά ταπεινωτικό:καλά να είναι βρωμίκουλας (sic) , ε όχι και ντροπαλός βρωμίκουλας..μωρό μου χωρίζουμε.Ενώ αν εκ της παραγωγής παρέχεται μουσική απλά όλοι θα γελάμε με το πόσο γελοία πράγματα σκέφτονται για να καλύψουν τις δικές μας γελοίες ανάγκες..Αχ, τι είναι τελικά η ζωή?Ένα τίποτα είναι..(to be continued)
Τελικά νομιζω μας μπερδεψες στο ποια λυση θεωρεις καλυτερη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αληθεια θες να το ανακαλυψεις ; :P

Τελικά νομιζω μας μπερδεψες στο ποια λυση θεωρεις καλυτερη. :worry:
το θέμα είναι από μόνο του περίπλοκο:smoke:
Απλά , ήθελα να πω ότι μέχρι να έρθουνε στην ελληνική αγορά τα ιαπωνικά μοντέλα , οποιαδήποτε λύση στο πρόβλημα που τέθηκε το κάνει πιο άχαρο.Γι αυτό ας το αφήσουμε όπως είναι...αλλά δεν παύει να με εκνευρίζει δλδ επειδή δεν μπορώ να το αλλάξω να μην το πω;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δλδ τι διαφορα εχει η ιαπωνικη λεκανη που παιζει μουσικη απο το να εχεις ενα ραδιο-στερεφωνικο-οτιδηποτε στο μπανιο ; Πολυς κοσμος βαζει για να ακουει οταν αραζει για μπανακι και παιζει με τα καραβακια του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top