Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Επιλέξτε ότι θέλετε, ζώο, αντικείμενο, ότι θέλετε αλλα δικαιολογήστε το κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν ήμουν ζώο, θα ήθελα να ήμουν άλογο, διότι μου δίνει την πιο απόλυτη αίσθηση ελευθερίας. Αν ήμουν αντικείμενο, θα ήθελα να ημουν η καρέκλα που κάθεσαι, για ευνόητους λόγους!!!!! ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμουν πουλί ή σύννεφο για να ταξιδεύω έχοντας απόλυτη αίσθηση ελευθερίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
συνηθως λεω δελφινι γιατι τα αγαπαω πολυ και μ'αρεσει η καλοσυνατη παρουσια τους στο νερο σημερα θα ηθελα να ειμαι χρυσοψαρο γιατι δεν εχει καθολου μνημη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα ειμουν ζωο θα ηθελα να ειμαι Αμερικανικος αετος γιατι εχουν απολιτη ελευθερια και ειναι τα αγαμηνεμα μου ζωα και πεθενουν και στον αερα, αμα ειμουν πραγμα θα ηθελα να ειμαι ενα Mirage 2000 η μια Harley Davidson... ειμαι καμενος ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Vampire , και κατα προτίμηση φυλή "Asamitis" :knife: :devil:

Ας σοβαρευτώ...
Θα ήθελα να ήμουν γεράκ ή αετός , κοράκι γιατί έτσι θα ήμουν και ελευθέρος και θα μπορούσα να ζω μακρία από ηχορρύπανση. Θα προτιμούσα όμως το κορράκι λόγου χρώματος ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν είμουν ζώο (όποιος γράψει γουρούνι τον τσάκισα) θα ήθελα να είμουν Λευκός Καρχαρίας να μην έχω θυρευτή να πηγένω όπου μου την βιδώσει, και στην τελική να μην έχω κανένα άλλο ψάρι να με πρήζει.
Αν είμουν κάτι άλλο θα ήθελα να είμαι αέρας να δροσίζω την καλή μου οταν ζεσταίνεται η κρυώνεις και να είμαι συνέχεια κοντά της

Βρες μήπως να είμουν air condition καλυτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ένα σκουλήκι-Προμηθέας, κακή απομίμηση του Αισχύλειου δράματος, που θα έρπω χωρίς διαμαρτυρίες μέσα στις βρωμιές, και η μπότα ενός αδιάφορου θα με κόβει στα δύο κάθε μέρα, καθώς το βράδυ θα αναπλάθομαι ξανά, στη πλήρη σιχαμάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Και ζώα και πράγματα δεν έχουν συνείδηση του εαυτού τους οπότε άν ήμουν κάτι τέτοιο δεν θα ήμουν "εγώ".
Είναι κοινό μοτίβο στα επιστημονικής φαντασίας anime η σύνδεση με κάποιο τρόπο όλων των ανθρώπων σε μία τεράστια συλλογική συνείδηση... ε αυτό αν πιάνεται, αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατι πάλι θα ήμουν άνθρωπος απλά θα θεωρούσα όλους τους ανθρώπους μερος του "εγώ" που θα ήμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Και ζώα και πράγματα δεν έχουν συνείδηση του εαυτού τους οπότε άν ήμουν κάτι τέτοιο δεν θα ήμουν "εγώ".
Είναι κοινό μοτίβο στα επιστημονικής φαντασίας anime η σύνδεση με κάποιο τρόπο όλων των ανθρώπων σε μία τεράστια συλλογική συνείδηση... ε αυτό αν πιάνεται, αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατι πάλι θα ήμουν άνθρωπος απλά θα θεωρούσα όλους τους ανθρώπους μερος του "εγώ" που θα ήμουν.

Τι είπε ο άνθρωπος τώρα!!! Μια άποψη του ζητήσαμε και αυτός την έκανε μεταπτυχιακό!:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμουν φίδι γιατί τα λατρεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ενα αλογο που θα ζουσε ευτυχισμενο σε καταπρασινα λιβαδια....αχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

izabela

Νεοφερμένος

Ο izabela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
ενα αλογο που θα ζουσε ευτυχισμενο σε καταπρασινα λιβαδια....αχχ...
αχχχ.....κ εγώ θα ήθελα ήθελα να ήμουν αλογάκι!αγαπώ τ' αλογα!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Βασικά αν και είμαι Σάγιαν θα απαντήσω σα να ήμουν άνθρωπος. Αν και δεν έχουν εμφανισιακά πολλές διαφορές τα είδη μας. Μονο την ουρά.

Ζωο: Θα ήθελα να είμαι φοίνικας. Το μυθικό πουλί που αναγεννάται απο τις στάχτες του.

Αντικείμενο: Δονητής (υπο την προυπόθεση οτι θα είχε ωραία ιδιοκτήτρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...ζώο σίγουρα δελφίνι....Με εξιτάρει η θάλασσα και ότι κρύβει..την θεωρώ στοιχείο μου (όχι μην πάτε στην αστρολογία κάλε, καμία σχέση :whistle: )

Όσο για αντικείμενο σίγουρα κάτι άυλο όπως ο αέρας ή το σύνεφο...για να ταξιδεύω παντού 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αν δεν θα ειμουν ζωο θα ηθελα να ειμουν μια νεραιδα και να κανω ολες τις ευχες του κοσμου πραγματικοτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν ήμουν ζώο θα ήθελα να είμαι γουρούνι.... έχει 30 λεπτά οργασμό!!! :hehe: στα σοβαρά τώρα :P
αν ήμουν ζώο θα ήθελα να είμαι αετός για να μπορώ να πετάω πάνω από δάση σε ψηλά βουνά
για αντικείμενο δε μπορώ να σκεφτώ κάτι :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αν ήμουν ζώο θα ήθελα να είμαι γουρούνι.... έχει 30 λεπτά οργασμό!!! :hehe: στα σοβαρά τώρα :P

Όπως και το χέλι, δε θυμάμαι πόσο ακριβώς αλλά πλησιάζει το χρόνο του γουρουνιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χέλι μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να ήμουν μια φαλαινίτσα σαν αυτό το "κτήνος":



Τώρα πέρα από την πλάκα μάλλον κανα πουλί θα πω και εγώ. Αετός αγέρωχος. :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top