Υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας;

Μπορει να υπάρξει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 499)
  • Ναι

    Ψήφοι: 319 63.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 180 36.1%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
'Η τα καλύτερα...για εμένα προσώπικα τα καλύτερα είχαν αρχίσει 8)....και τώρα συνεχίζονται με μια υπέροχη φιλία και αγάπη :D
Οκ δεν αμφιβάλλω και εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα :inlove: , αλλά εαν ο αλλός δεν ενδιαφέρεται; Τότε μάλλον αρχίζουν τα δύσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
για γυναικα μηλαμε με αυτες μονο ενα για μπωρεις να πεις και πολυ ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
για γυναικα μηλαμε με αυτες μονο ενα για μπωρεις να πεις και πολυ ειναι.
Νομίζω ότι υπερβάλεις... Ισως οταν μεγαλώσεις λιγό ακόμη το καταλάβεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
για γυναικα μηλαμε με αυτες μονο ενα για μπωρεις να πεις και πολυ ειναι.
Ευχαριστώ πολύ. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το παρακανεις Καΐμακτσαλαν. Ειπαμε οχι και ετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΕΕΕΕ... όχι και μόνο ενα γεια... χμ... τώρα που το σκέφτομαι στα 13 όντως υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας με το άλλο φύλλο... Το θέμα φίλε μου kaimaktsalan ειναι οτι μεγαλώνοντας, θα ζητάς την επαφή-επικοινωνία όλο και περισσότερο με τις γυναίκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ΕΕΕΕ... όχι και μόνο ενα γεια... χμ... τώρα που το σκέφτομαι στα 13 όντως υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας με το άλλο φύλλο... Το θέμα φίλε μου kaimaktsalan ειναι οτι μεγαλώνοντας, θα ζητάς την επαφή-επικοινωνία όλο και περισσότερο με τις γυναίκες!

Οσο για αυτό σίγουρα, και καμία φορά και με 2 ίσως και με τρεις!!!!! Ειδικά όταν είναι καλή όλο να την επικοινωνήσεις θα θέλεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Υπαρχει, αλλα σχεδον παντα συνυπαρχει και καποιος ερωτισμος. Οχι σε σημειο που να εκδηλωθει με ερωτα ή σεξ, αλλα ο αναμενομενος ερωτισμος μεταξυ δυο ατομων διαφορετικων φυλων. Φυσικα, υπαρχουν και καποιες περιπτωσεις 100% αγνης φιλιας, οπου κανενας απο τους δυο, ομως, δεν θα μπορουσε ποτε να δει σεξουαλικα (και οχι μονο ερωτικα - υπαρχει διαφορα!) τον αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
από την στιγμή που έχω μια κολητή που δεν έχει παίξει ποτέ τίποτα τόσα χρόνια θα πω και εγώ ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι αγόρια και αυτοί είναι που πάντα μένουν δίπλα μου στα δύσκολα. Ναι, λοιπόν, πιστεύω υπάρχει φιλία μεταξύ αντρών και γυναικών. Κάποια στιγμή μπορεί να γεννηθεί κάποια ερωτική έλξη, αλλά αν βάλεις την λογική μπροστά και αξιολογήσεις τα πράγματα, όλα καλά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Κάποια στιγμή μπορεί να γεννηθεί κάποια ερωτική έλξη, αλλά αν βάλεις την λογική μπροστά και αξιολογήσεις τα πράγματα, όλα καλά..!
Μπορεί επίσης αυτή η φιλία να ξεκίνησε απο ερωτική έλξη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μπορεί επίσης αυτή η φιλία να ξεκίνησε απο ερωτική έλξη ;)
Σίγουρα...! Αν και είναι πιο δύσκολο τότε! Γιατί αν έστω ο ένας από τους δύο αισθάνεται κάτι ακόμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
50-50? Και έχουν ψηφίσει μόνο 6 άτομα, μπά δεν λέει, πολύ λίγα άτομα.:worry:
Άντε κάντε κάτι, βάλτε τους φίλους σας να ψηφίσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Κανένας που να ψηφίζει όχι δεν υπάρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Moi.
Παντα υποβοσκει ερωτισμος. Συγκυριακα δεν εκδηλωνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δλδ το θεωρείς απίθανο να συμβεί κάτι τέτοιο; Γιατί πάντα πρέπει να υπάρχει ερωτισμός ανάμεσα σε μια γυναίκα και σε έναν άντρα; Για εμένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalakias69

Νεοφερμένος

Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σε μεγαλύτερες ηλικίες (που το αίμα "δεν βράζει") ή και στις πολύ μικρές (αν μπορούμε να βάλουμε την έννοια της "φιλίας" εκεί) είναι πιο σύνηθες.
Στην ηλικία που βρίσκομαι -και πρέπει να είμαι γύρω στο μέσο σε αυτό το forum, whoah!- το βρίσκω πάρα πολύ δύσκολο.
Δεν λέω απίθανο, απλά πολύ δύσκολο.

Υπάρχουν κάποιες περιστάσεις όμως που βοηθούν αρκετά στο να υπάρξει φιλία, όπως π.χ. γνωριμία από παιδική ηλικία, κοπέλα του κολλήτου σου, πολύχρονη σχέση και οι δύο, συγγένεια :devil: κτλ.

Μου έχουν συμβεί και τα δύο πάντως: αμιγώς φιλικές σχέσεις με κοπέλες & παρεξηγημένη φιλία.

Οι περιπτώσεις ομοφυλλόφυλων προφανώς εξαιρούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ζουμπουρλουδι:
Moi.
Παντα υποβοσκει ερωτισμος. Συγκυριακα δεν εκδηλωνεται.
αυτό σίγουρα είναι στην φύση μας..Αν και εγώ έχω πάψει να πιστεύω λόγς προσωπικών εμπειριών ένα άτομο έχει μείνει που να μην με έχει απογοητεύσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lalakias69:
Σε μεγαλύτερες ηλικίες (που το αίμα "δεν βράζει") ή και στις πολύ μικρές (αν μπορούμε να βάλουμε την έννοια της "φιλίας" εκεί) είναι πιο σύνηθες.
Στην ηλικία που βρίσκομαι -και πρέπει να είμαι γύρω στο μέσο σε αυτό το forum, whoah!- το βρίσκω πάρα πολύ δύσκολο.
Δεν λέω απίθανο, απλά πολύ δύσκολο.

Υπάρχουν κάποιες περιστάσεις όμως που βοηθούν αρκετά στο να υπάρξει φιλία, όπως π.χ. γνωριμία από παιδική ηλικία, κοπέλα του κολλήτου σου, πολύχρονη σχέση και οι δύο, συγγένεια :devil: κτλ.

Μου έχουν συμβεί και τα δύο πάντως: αμιγώς φιλικές σχέσεις με κοπέλες & παρεξηγημένη φιλία.

Οι περιπτώσεις ομοφυλλόφυλων προφανώς εξαιρούνται.
Δλδ όλες τι κοπέλες τις βλέπεις ερωτικά δεν υπάρχει κάποια που να μην την βλέπεις ερωτικά ...;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Κι αν σε απογοητεύσει και αυτός τότε τι γίνεται;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top