Χρόνια Πολλά σε όλους!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ του τα πα από κοντά, οπότε δεν χρειάζεται να τα πω κι εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσετε Exp[...]
Σίγουρα το θες κάτι τέτοιο; :tongue::crazy:
Xρόνια πολλά και καλά.:D
Δηλαδή θες να σε μαστιγώνω για πολλά χρόνια; :teasing:
Εγώ του τα πα από κοντά, οπότε δεν χρειάζεται να τα πω κι εδώ :)
Δώρο δεν μου έκανες :(:P

Y.γ.: Θενξ κλέφτα και borat και Michelle :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
άργησα αλλά δικαιολογούμαι! έλειπα σε ολιγοήμερες διακοπές!

χρόνια πολλά και καλά μικρή κι έξυπνη Φοίμπς! Για όμορφη δε λέω γιατί δεν σε έχω δει, αλλά μικρή σημασία έχει όταν έχεις τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα άλλα χαρίσματα :D

Xρόνια Πολλά Φοιμπς!

:clapup::clapup::clapup:

Και σε όσους γιορτάζουν!


Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! :D:D:D



Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν το Δεκαπενταύγουστο!!!

Χρόνια πολλά Exposed!!! Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά διαβολινάκι και να περνάς καλά! :D
Πάνο, να τα 128-άσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
dearest Vendetta


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΝΑ ΣE ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μάρα κουταμάρα.... ;)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρονια σας πολλάαααα!



Και οι τούρτες για μετά:





Υ.Γ. ΚουΕ το δώρο του Vendetta παίζει να το έχω και γω σε λίγους μήνες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υ.Γ. ΚουΕ το δώρο του Vendetta παίζει να το έχω και γω σε λίγους μήνες; :P


Νι αμί :D
Σου δίνω και το περιθώριο να σκεφτείς μήπως θες της Μάρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κωστή και Μάρα χρόνια σας πολλά! Να τα εκατοστήσετε!

(omg, είμαι ακόμα τόσο αγουροξυπνημένος που στην αρχή έγραψα "να τα εγκαταστήσετε" :rofl:)

Δεν μου βρίσκεται τούρτα αυτή τη στιγμή, πάρτε ένα παγωτάκι:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Λολ Κουε έγραψες:P:D

Να τα εκατοστήσετε παιδιά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
vendetta και μάρα_κουταμάρα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Χιλιόχρονοι και οι 2!!!!



Χρόνια πολλά και σε όσους "έχασα" τις μέρες που ήμουν διακοπές. Πήρε το μάτι μου exp, phoebe και Αννούλα...

Χρόνια σας πολλά και καλά παιδιά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνιααααααααα πολλάααααααααα vendetta!!!! :clapup::clapup::clapup:
Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμεις να το αποκτήσεις!!!! Σου εύχομαι να έχεις πάντα επιτυχίες σε όλους τους τομείς και να αισθάνεσαι πάντα γεμάτος!!!! :D:D:D


Μαρα_κουταμάρα μου να τα χιλιάσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!! Υγεία, ευτυχία και όλα τα καλά του κόσμου να σου δοθούν απλόχερα!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μικρή Μάρα Κουταμάρα χρόνια σου πολλά και καλή επιτυχία στην ενήλικη ζωή σου!:D

Βεντέτα παιδί μου κι εσύ ότι ποθείς να σου έρθει, καλό πτυχίο και πάντα ευτυχία στη ζωή σου!:D
(και κανόνιζε τί θα μας κεράσεις.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στα παιδάκια που γενεθλιάζουν!!!! Να τα εκατοστήσετε!! Vendetta καλό πτυχίο!! Μάρα καλά αποτελέσματα στις Πανελλήνιες!!!! Πάντα επιτυχίες να έχετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
dearest Vendetta





ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΝΑ ΣE ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!



Σ'ευχαριστώ πολύ ΚουΕ...Ό,τι επιθυμείς κι εσύ...Από που μπορώ να παραλάβω το δώρο μου;;;;:D:D

Χρονια σας πολλάαααα!



Και οι τούρτες για μετά:





Υ.Γ. ΚουΕ το δώρο του Vendetta παίζει να το έχω και γω σε λίγους μήνες; :P

Σ'ευχαριστώ Τσίπουρο...Στην υγειά σου...

Κωστή και Μάρα χρόνια σας πολλά! Να τα εκατοστήσετε!

(omg, είμαι ακόμα τόσο αγουροξυπνημένος που στην αρχή έγραψα "να τα εγκαταστήσετε" :rofl:)

Δεν μου βρίσκεται τούρτα αυτή τη στιγμή, πάρτε ένα παγωτάκι:



:P

Τέτρα ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ό,τι επιθυμείς κι εσύ...:)

Λολ Κουε έγραψες:P:D

Να τα εκατοστήσετε παιδιά!!!!!!

Θενξ κλέφτρα...Να έχεις κι εσύ ό,τι επιθυμείς...

vendetta και μάρα_κουταμάρα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Χιλιόχρονοι και οι 2!!!!

Να'σαι καλά resident...Σ'ευχαριστώ για τις ευχές...
Btw η Κέρκυρα ήταν σούπερ...;):D
Χρόνιααααααααα πολλάααααααααα vendetta!!!! :clapup::clapup::clapup:
Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμεις να το αποκτήσεις!!!! Σου εύχομαι να έχεις πάντα επιτυχίες σε όλους τους τομείς και να αισθάνεσαι πάντα γεμάτος!!!! :D:D:D

Σ'ευχαριστώ Φοίβη..Από ό,τι βλέπω είχες κι εσύ γενέθλια πριν μερικές μέρες ε;;; :redface: Δεν το πήρα είδηση... Χρόνια πολλά και σε σένα και να τα εκατοστήσεις...

Βεντέτα παιδί μου κι εσύ ότι ποθείς να σου έρθει, καλό πτυχίο και πάντα ευτυχία στη ζωή σου!:D
(και κανόνιζε τί θα μας κεράσεις.:P)

Θενξ Μπιλ...Να'σαι πάντα καλά κι εσύ...
Έχω και το κέρασμα ε;;;:whistle:

Χρόνια πολλά στα παιδάκια που γενεθλιάζουν!!!! Να τα εκατοστήσετε!! Vendetta καλό πτυχίο!! Μάρα καλά αποτελέσματα στις Πανελλήνιες!!!! Πάντα επιτυχίες να έχετε :)

Σ'ευχαριστώ fielda...Να'σαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να πω κι εγώ ένα χρόνια πολλά στη μάρα κουταμάρα...Να τα εκατοστήσεις και να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς...:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κώστα και Μάρα!!

Ό,τι επιθυμείτε να το έχετε, να είστε πάντα καλά κι ευτυχισμένοι!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά! Να ζήσει η Πρέβεζα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσετε παιδιά!!!Κώστα χρόνια πολλά και γρήγορα να πάρεις το πτυχίο σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top