Χρόνια Πολλά σε όλους!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ανεπίσημα μεν, αλλά σήμερα γιορτάζει η Πίκυ μου!!!!!!!!!!!
Του χρόνου θα κάνουμε και ένα παρτάκι, αμέ!!!
=====================================================
ΜΑΝΙΤΣΑ,
χρόνια σου πολλά, καλά μα πάνω από όλα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ. Είσαι "καλό παιδί" (κι άξιο παληκάρι:P), μακάρι να μείνεις έτσι όλη σου τη ζωή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά για την κορούλα σου dooo!!! Να είναι πάντα καλά και να βγάλει γρήγορα πολλά πολλά δοντάκια!!! :P


Μανια να χαίρεσαι και την γιορτή σου!!! Οοοοοοοτι επιθυμείς!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανιάριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!:D
Πολύχρονη και ότι επιθυμείς στο εύχομαι ολόψυχα!:birthday:

borat παιδί μου να τη χαίρεσαι.:P

Χρόνια πολλάααααα mania!!!!!! Να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις!!!!! :clapup:

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη, τρελά ερωτευμένη με τον άντρα σου και να γευεσαι μόνο χαρές!!!

Χρόνια πολλά Μάνια μου!!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τον άντρα σου και τον μπορατ φυσικά :D Να σε χαιρόμαστε :)

Χρόνια πολλά Μάνια!
Είθε να μείνεις πάντα όσο αγνή και καλόψυχη όσο τώρα :)


Χρόνια πολλά Μανία πάντα ευτυχισμένη και πάντα χαρούμενη ότι επιθυμείς!
Και σύντομα να γεμίσει το σπίτι σας μωράκια!

mania


ό,τι κι αν επιθυμείς σου εύχομαι να γίνει πραγματικότητα σύντομα! :)

Ευχαριστώ παιδιά μέσα απο την καρδιά μου:bigarmhug,

να χέρεστε όλες τις Μαρίνες σας και χρόνια πολλά σε όσους έχουν γενέθλια:clapup:

Ντουζάκι να χέρεσε το μικρό σου αν και ανεπίσημα, του χρόνου θέλουμε μεγάλα πάρτυ για το μικρό:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάνια!!! Να σου έρθουν όλα όπως τα φαντάζεσαι! :D

Μανίτσααααααααααααα χρόνια πολλά καλή μου!
Σου εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου ό,τι καλύτερο!!!!!!
Υγεία αγάπη και ό,τι ό,τι ό,τι άλλο επιθυμείς! :)
Πολύχρονη! Να σε χαιρόμαστε όλοι όσοι σε αγαπάμε! :)

Μάνια χρόνια πολλά, να μας χαίρεσαι:D
Άντε και με ένα μωράκι σιγά σιγά:D

αααααααααααααααα
Μάνιααααααααααααααα
έχεις και τη γιορτή σου σήμερααααααααααααααααααααα
ταμένη σε είχαν πουλάκι μου? :D


χρόνια πολλά και σε όλες τις Μαρίνες καθώς και στην...
ΜΙΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΗΣ doooooooooooo :D

Συμπεθέρα να τη χαιρόμαστε την πίκυ σου :D

Μάνιαααααααααααα!!!!!!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! :clapup:
:alljumpy:

Ανεπίσημα μεν, αλλά σήμερα γιορτάζει η Πίκυ μου!!!!!!!!!!!
Του χρόνου θα κάνουμε και ένα παρτάκι, αμέ!!!
=====================================================
ΜΑΝΙΤΣΑ,
χρόνια σου πολλά, καλά μα πάνω από όλα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ. Είσαι "καλό παιδί" (κι άξιο παληκάρι:P), μακάρι να μείνεις έτσι όλη σου τη ζωή!!

Χρόνια πολλά για την κορούλα σου dooo!!! Να είναι πάντα καλά και να βγάλει γρήγορα πολλά πολλά δοντάκια!!! :P


Μανια να χαίρεσαι και την γιορτή σου!!! Οοοοοοοτι επιθυμείς!!!! :D

Ευχαριστώ παιδιά, σας ευχομαι ότιο κάλυτερο πραγματικά:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στην κόρη της dooo:jumpy:
να είναι ευτυχισμένη, υγιής και καλότυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα μανια! Ο,τι πεθυμας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρονια πολλα μανια! Ο,τι πεθυμας :D

Ευχαριστώ καρδια μου και πραγματικά αυτή την στιγμή έυχομαι το μωρό μου να βγεί υγειες και ευτυχισμένο:clapup::clapup::clapup::clapup: πραγματική επιθυμια αυτή την στιγμή πιάνει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Με τη σειρά μου να σου ευχηθώ κ εγώ Μαρίνα..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ καλά.. ο,τι επιθυμείς..
Καλή σταδιοδρομία,καλή τύχη σε ό,τι κι αν κάνεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά Μάνια μου... Με το καλό το μωράκι σου. ;)

Και Χρόνια Πολλά στην Πίκυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα μανιαρι μου :kissing:να τα εκατοστησεις και να σε χαιρομαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά piou*:)

τι είναι σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
λολ.. Αγια Μαρινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΜΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χρόνια πολλά!!! :) :) :) :) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χρονια πολλα κοριτσακι με υγεια πανω απο ολα και πολλη πολλη αγαπη!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Να χαιρεσαι τα γενεθλια σου και τη γιορτη σου!!!!!:clapup::clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μάνια εκατόχρονη!!!!!!:clapup:


Doo να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου dooo!!!:clapup:
Σου ευχομαι να τη δεις ετσι οπως ακριβως εχετε ονειρευτει!!!!!:D
Τα ονειρα σας και οι επιθυμιες σας για εκεινη, ευχες μου!!!!!!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ουπς βρε doo ξέχασα!Να χαίρεσαι την κόρη σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Doo να χαίρεσαι την Πίκυ σου!!! Φέτος είναι ανεπίσημο αλλά του χρόνου περιμένουμε μεγάλο πάρτυ με πολύ χορό και τραγούδι (από την Πίκυ φυσικά :D) Να ρωτήσω κάτι; Το Πίκυ πώς βγήκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
δεν θα σου πω κατι που δεν εχεις ακουσει αλλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top