Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
κι εγώ παίζω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Συμμετοχές

  1. dooο
  2. fandago (?)
  3. Κακή Επιρροή
  4. papas
  5. εσύ??? :)

Κάτι πρέπει να κάνω...Νομίζω περνάω εντελώς απαρατήρητος...:P
Κι εγώ μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν μπορώ να λείπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμμετοχές
  1. dooο
  2. fandago (?)
  3. Ηρώ
  4. Κακή Επιρροή
  5. Palladin
  6. papas
  7. vendetta
  8. εσύ??? :)
vendetta συγγνώώώώώώμη... στραβομάρα μου και δήλωσες και πρώτος πρώτος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
vendetta συγγνώώώώώώμη... στραβομάρα μου και δήλωσες και πρώτος πρώτος :redface:

Περιττό να σου πω ότι εάν παίξεις είσαι ήδη ύποπτη για μένα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πότε θα ξεκινήσει το παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χε! Βρήκα τι θα κάνω τα μεσημέρια του Ιουλίου... Μέσα και εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι η Youki, να κάνει κάτι διαφορετικό! :D

Η Neraida θα 'θελα να παίξει, μιας και από Πέμπτη θα μπορώ κι εγώ πια να συντονίζω και θέλω να 'ρθει να με παρακαλέσει για θεσούλα! :P:P:P



Φοίμπς, λογικά από Δευτέρα. Ε, όχι άλλη Παρασκευή. :P
Αθηνά στείλε μου pm τι κανόνες έχουν αλλάξει. :P


Δεν ρωτάω αν με θέτε για ΣΕ, το θεωρώ δεδομένο, ξέρω ότι μ' αγαπάτε. :tongue: :pc: :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Neraida θα 'θελα να παίξει, μιας και από Πέμπτη θα μπορώ κι εγώ πια να συντονίζω και θέλω να 'ρθει να με παρακαλέσει για θεσούλα! :P:P:P

Να παρακαλεσω..?:eek::P
Τι μας λες?!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να παρακαλεσω..?:eek::P
Τι μας λες?!:devil:
Ουπς, ξέχασα, δεν έπρεπε να το πω δημόσια ότι λαδώνεις. :devil: :P



Παίζεις λοιπόν; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουπς, ξέχασα, δεν έπρεπε να το πω δημόσια ότι λαδώνεις. :devil: :P



Παίζεις λοιπόν; :)

Οχι βρε καλο μου...ως εχει το παιχνιδι δε θα παιξω, αλλα επειδη μου αρεσει να το παιζω Πουαρω και θα το παρακολουθω οπως και να εχει, μπορω να σε βοηθησω ματια μου στη ΣΕ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οχι βρε καλο μου...ως εχει το παιχνιδι δε θα παιξω, αλλα επειδη μου αρεσει να το παιζω Πουαρω και θα το παρακολουθω οπως και να εχει, μπορω να σε βοηθησω ματια μου στη ΣΕ..:)
Ok, there's room for everyone. ;)


Οπότε me, RE, Youki (ισχύει?) και Neraida συντονίζουμε;
(Οι τρεις κοπελιές δηλαδή γιατί πάλι με βλέπω να ρεμαλιάζω εγώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θελω κι εγω ΣΕ. Εκτος αν με κανετε δολοφονα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εσύ να παίξεις. :P




Έχεις και υπογραφή 100% ηλεκτρολόγου, δεν σε τιμά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ok, συμβιβαζομαι και με δολοφονα :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μπορώ να είμαι το τσιράκι της Κορψ;

Παίζω. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπορώ να είμαι το τσιράκι της Κορψ;

Παίζω. :look:

Μικρο, τοσοδουλικο μπιτσακι, με κανεις τοσο ευτυχισμενη.. :inlove: :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago (?)
  4. Ηρώ
  5. Κακή Επιρροή
  6. Μolka
  7. Palladin
  8. papas
  9. shaman
  10. vendetta
  11. εσύ??? :)


Corpse, get in the line. Θα περάσεις από casting κι εσύ. Molka: depends on your offer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago (?)
  4. Ηρώ
  5. Κακή Επιρροή
  6. Μolka
  7. Palladin
  8. papas
  9. shaman
  10. vendetta
  11. εσύ???
Ο χειρότερος παίχτης του παιχνιδιού περνάει απαρατήρητος;;; Αφού δήλωσα συμμετοχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top