Το ημερολόγιο της Hoffen!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
22-10-12
Γλωσσα
Μαθηματικα
Αγγλικα
Χημεια
Ιστορια....
Σημερα η μερα δεν μπορω να πω οτι ηταν τελεια! Απο οτι καταλαβαινετε απο το προγραμμα μου ειχα γλωσσα και ιστορια... Δεν ειμαι καθολου καλη σε αυτα τα δυο! Στην ιστορια δεν υπαρχει τιποτα γνωριμο... Στην γλωσσα ο καθηγητης με μειωνει.... Τα μαθηματικα και η χημεια εσωσαν λιγο την κατασταση! Μπαινουμε στον χειμωνα και εχει αρχισει να κανει κρυο! Σημερα το πρωι η θερμοκρασια δεν ξεπερνουσε τους 8-9 βαθμους! Οποιος θελει ας γραψει στο θεμα μου! Παιδια θελω βοηθεια πως να μαθω λιγη ιστορια;
Δικη σας,
Μαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
22-10-12
Γλωσσα
Μαθηματικα
Αγγλικα
Χημεια
Ιστορια....
Σημερα η μερα δεν μπορω να πω οτι ηταν τελεια! Απο οτι καταλαβαινετε απο το προγραμμα μου ειχα γλωσσα και ιστορια... Δεν ειμαι καθολου καλη σε αυτα τα δυο! Στην ιστορια δεν υπαρχει τιποτα γνωριμο... Στην γλωσσα ο καθηγητης με μειωνει.... Τα μαθηματικα και η χημεια εσωσαν λιγο την κατασταση! Μπαινουμε στον χειμωνα και εχει αρχισει να κανει κρυο! Σημερα το πρωι η θερμοκρασια δεν ξεπερνουσε τους 8-9 βαθμους! Οποιος θελει ας γραψει στο θεμα μου! Παιδια θελω βοηθεια πως να μαθω λιγη ιστορια;
Δικη σας,
Μαρια

Οκ Μαρία Πρέπει οπωσδήποτε να ξαναδείς αυτό το ποστ. Πώς νιώθεις που τώρα η ιστορία είναι το αγαπημένο σου μάθημα; τρομερή εξέλιξη θα έλεγα, εδώ εμφανίζεσαι σχεδόν απελπισμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top