Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,791 μέλη και 2,440,588 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 248 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε στον ελεύθερο χρόνο σας;

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:59, 17-06-05:

Όταν έχετε ελεύθερο χρόνο με τί περνάτε την ώρα σας???
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:46, 17-06-05:

Θα πάω για κανένα καφεδάκι,θα δω κανένα Dvd, θα σερφάρω στο ίντερνετ(έχω φάει ένα κολλήμα τις τελευταιες ημέρες θα έλεγα) και εννοείται θα ακούω μουσικούλα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:57, 17-06-05:

Απο hobies αλλο τπτ...

Κανω κανω κανω και δεν μπρολαβενω. Παιζω μπιλιαρδο, σερφαρω στο νετ, παιζω παιχνιδια, παιζω μα τον σκυλομου, ακουω μουσικη, διαβαζω κανα περιοδικο (για τους KISS, για υπολογιστες, για computer games ή για επιστημη), Φτιαχνω playlists για παρτυ φιλων για το bar ενος φιλου του πατερα μου και για τον εαυτο μου, Παω εχω απο ενα μαγαζι που αλαζουν εμφανισιακα harley και παρατιρω, Κανω σχεδια για το μελλον, φιλοσο της πιπες μου, Ψαχνο να βρω τροπο να φερω πραγματα των ΚΙSS απο το εξωτερικο στην Ελλαδα, Βλεπω βιντεο των KISS, ψαχνο να βρω το μαγαζι που πουλαει πιο φτηνα απο ολα τα αλλα μια Les Paul, τωρα τελευτεα φτιαχνω κατι παζελ των KISS που βρικα, αναδιακοσμω το δωματιο μου, ψαχνω για εικονες με Harley,αμαξια (κλασικα αμερικανικα lowrider και τετια, ποτε φτιαγμενα και τετια) ΚΙSS σκυλους (rottweiler, doberman, boxer) Ψαχνο για πενες, παω βολτες μεχρι το μαντρακι, παω βολτες με τον πατερα μου με την μηχανη, παιζω μπιλιαρδο, οδηγαω- φτιαχνω το καρτ μου,

Τωρα θα μου πειτε που τα μπρολαβενω... Ελα μου ντε. Αμα ηξερα κιολας...
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 23:31, 17-06-05:

οταν δουλευω (τα Καλοκαιρια δλδ) δεν υπαρχει ελευθερος χρονος καθολου, τον Χειμώνα όμως έχω ελευθερη όλη την μέρα!! Μαγειρεύω, παω βολτες, καφέδες, ψώνια και γενικώς κωλοβαραω ολη την μερα!!!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 02:38, 18-06-05:

Εγώ το καλοκαιράκι που όλος ο χρόνος μου είναι ελεύθερος στον υπολογιστή είμαι...
το πολύ κανά καφεδάκι ή καμιά ταινιούλα...
όταν φύγω για διακοπές όμως αντιστρέφονται τα πράγματα
Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε: στις 14:59, 18-06-05:

θα παω βολτα, για καφε κτλ. μουσική και ταινίες είναι κατι το απαραίτητο αν εχουμε ελευθερο χρονο δεν νομιζετε????
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:07, 18-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από TAZ
θα παω βολτα, για καφε κτλ. μουσική και ταινίες είναι κατι το απαραίτητο αν εχουμε ελευθερο χρονο δεν νομιζετε????
ναί αρκεί να μην σε βασανίζει αυτός που βλέπεις μαζί του ταινία χι χι
Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε: στις 15:34, 18-06-05:

μμμμμμμμμ. αν θυμασαι κουνελι μια χαρα ειχαμε δει τις ταινιες (πρεπει να παω να παρω μια τωρα που το σκεφτομαι).
ααα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:55, 18-06-05:

τι? ελεύθερος χρόνος??? χαχαχααχχαχαχαχα!!!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 02:47, 19-06-05:

Όοοοοοταν είχα ελεύθερο χρόνο, πήγαινα για καφέ, ποτό, μπουζούκια, άντε κανά ίντερνετ και κανένα σύντομο ταξιδάκι. Πλέον, στον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο μου, μπαίνω ίντερνετ!!!!!!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 06:31, 19-06-05:

τα ξύνω (με το συμπάθιο) παίζοντας cod συνήθως. θα αλλάξει αυτό σύντομα όμως. και αυτό είναι δέσμευση.-
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 15:03, 19-06-05:

Βλεπω καμια ταινια,γραφω κανα σεναριακι,ή παιζω κανα παιχνιδι SW.Και φυσικα καμια βολτα,ετσι?Απλα ως ελευθερο χρονο μετραω πιο πολυ οταν ειμαι μεσα στο σπιτι κ ξερω οτι δε θα βγω.
Παράθεση

garfield

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O garfield έγραψε: στις 15:52, 19-06-05:

τα ξύνω (με το συμπάθιο) παίζοντας cod συνήθως.

Μετά, πλένεις τα χέρια σου?

edit by Michelle:
Σου έφτιαξα λίγο την παράθεση γιατι ειχες κάνει καποιο λάθος
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 20:27, 19-06-05:

Λιώνω στο MSN ή στο DotA/WoW(15 24ωρα online στον 1 μήνα, τι να πεις)/JK:JA/KOTOR/SWAT..
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 20:29, 19-06-05:

Κιθάρα/Video Games/Καμμια βόλτα

Το msn δεν το θεωρώ ασχολία ελέυθερου χρόνου, μιας και είναι αυτό που μου στερεί τον ελθεύθερο χρόνο...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 22:46, 19-06-05:

MSN Junkie και εδώ
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 23:06, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από garfield
Μετά, πλένεις τα χέρια σου?
αμέ, είμαι καλό παιζί εγώ .
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:13, 20-06-05:

καλα μιλαμε τωρα τελευταια πολυ νετ!!!
δε ξερω πως εχω κολλησει ετσι!!
γενικως κολυμπι, δουλεια (ναι, για χομπι δουλευω), κανα ταξιδακι, ηρεμα πραματα...
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 19:08, 20-06-05:

Ελεύθερος χρόνος -> 1 ώρα
Ελεύθερη σκέψη -> 24 ώρες
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 09:52, 21-06-05:

Κανένα ποδοσφαιράκι με τους φίλους,κανένα καφεδάκι,σερφάρισμα στο ίντερνετ,βιβλία(εξωσχολικά),κόμιξ και ατελείωτη ξάπλα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια