Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,363 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,292 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 629 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Αν ήσουν αόρατος......

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 18:17, 18-02-06:

1. θα πήγαινα σ'έναν "φίλο" απ'τα παλιά κι αφού τον κατατρόμαζα,θα τον πλάκωνα στο ξύλο (είπε κανείς ότι δεν είμαι εκδικητικό άτομο..? )
2. θα πήγαινα στο αγόρι μου την ώρα που θα'ταν με φίλους,να δω τι συζητάνε (αν μιλήσει για άλλη,την έκατσε..! )
3. θα έκανα τις απίστευτες φάρσες στους φίλους μου!!
4. θα πήγαινα σινεμά και θα έβλεπα όλες τις ταινίες που προβάλλονται..!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 07:13, 19-02-06:

H μαγκιά της όλης υπόθεσης είναι να μπορείς να επανέλθεις κατά βούληση στο κανονικό γιατί αν είσαι μονίμως αόρατος χάνεις κάποια ωραία πλεονεκτήματα.

Παράδειγμα,μπαίνεις σε οποιοδήποτε αεροπλάνο θέλεις,εντελώς δωρεάν και πας σε οποιαδήποτε μέρος του πλανήτη.
Όταν μπεις μέσα στο αεροπλάνο θα πρέπει να γίνεις κανονικός όταν καθήσεις σε μία θέση, για να μην νομίζει κανένας χοντρός ότι είναι κενή η θέση και πεθάνεις από ασφυξία

Δεν θα πήγαινα να κλέψω καμία τράπεζα καθώς θα μπορούσα να κλέψω αναπάσα στιγμή το χρειαστώ,ακόμα και να φάω καθώς τα λεφτά αποκτούν μηδενική αξία με τέτοιο προσόν.

Αν ήθελα αμάξι θα πήγαινα απλά σε μία αντιπροσωπία και θα έφευγα,σιγά τώρα μην βάλω με ψάχνει ολόκληρη αστυνομία μετά από μια γερή ληστεία τράπεζας και ιδίως τόσο μυστήρια...κάνεις πολλαπλές κλοπές όπου χρειαστεί και κανείς δεν δίνει σημασία στα καθημερινά.
Αντιπροσωπία γιατί το αμάξι δεν έχει τίποτα,δεν έχουν ούτε πινακίδες και αμα χρειαστείς το παρατάς ανά πάσα στιγμή

Από την άλλη είναι χαζό να έχεις λεφτά πάνω σου ή στην άκρη (καταθέσεις) καθώς είναι χάσιμο χρόνου να πληρώνεις,να περιμένεις να σου έρθει παραγγελία το αμάξι,να περιμένεις να σου ετοιμάσουν τον γύρο...το κλέβεις ή το κάνεις αναπάσα στιγμή που το χρειαστείς.Αυτό ισχύει για το οτιδήποτε,αφήστε την φαντασία σας ελεύθερη !

Δεν θα ενοχλούσα κανέναν,εφόσον δεν θα κέρδισα τίποτα παραπάνω από χάσιμο χρόνου (για να εκδικηθώ,να τους ψάξω κτλ) και επίσης δεν έχω κάποιον να εκδικηθώ

Αν είσαι αόρατος ξεχνάς τα πάντα και ζεις μια ζωή με παράλογους ρυθμούς,όσο παράλογο είναι να είσαι αόρατος.

Πάντως σίγουρα δεν θα έκανα τα κοινά πράγματα που κάνω σαν ορατός

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 15:43, 20-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
θα κυκλοφορούσα γυμνή
Γυαλιά που να κάνουν ορατούς τους αόρατους υπάρχουν;;;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 16:01, 20-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Εάν σας δίνονταν η ευκαιρία να γινόσασταν αόρατοι για κάποιο χρονικό διάστημα,
πώς θα το εκμεταλλευόσασταν??
Τί θα θέλατε να κάνετε??
Να δω μια γνωστη μου πως ειναι γυμνη!

Παράθεση

nickg78

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nickg78
Ο nickg78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O nickg78 έγραψε στις 21:49, 01-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από zxr
Γυαλιά που να κάνουν ορατούς τους αόρατους υπάρχουν;;;
Όχι, αλλά αν γίνεις κι εσύ αόρατος, ίσως να μπορείς να τους βλέπεις.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 15:49, 03-03-06:

ΣΤΕ-ΝΟ-ΤΑ-ΤΗ παρακολουθηση...

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 11:17, 06-03-06:

Θα απολάμβανα τη ζωή μου.

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 09:33, 25-03-06:

Θα έκανα ό,τι μου ερχόταν εκείνη τη στιγμή

Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Crow_of_Darkness
Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε στις 11:05, 02-06-06:

Το δαχτυλίδι του Γύγη

Μια φορά και ένα καιρό, κάπου στην αρχαία Ελλάδα, ήταν ένας βοσκός που τον έλεγαν Γύγη. Εκεί που έβοσκε μια μέρα το κοπάδι του και καθόταν στον ίσκιο ενός δέντρου, πέφτει το μάτι του σε ένα δαχτυλίδι χρυσό που ήταν πεταμένο εκεί δίπλα. Χαρούμενος για τη καλή του τύχη, το φοράει στο χέρι του και το καμαρώνει. Επειδή τον έσφιγγε λίγο, το γυρίζει λίγο για να το προσαρμόσει καλύτερα στο δάχτυλό του. Στη συνέχεια συνεχίζει τη δουλειά του μέχρι να περάσει η ώρα και να γυρίσει στο φτωχικό του.
Καθώς βρισκόταν στο δρόμο του γυρισμού, με τα ζώα του, ανταμώνει ένα γνωστό του. Περιμένει να τον χαιρετήσει ο άλλος πρώτος μια και ο ίδιος όλο χαιρέταγε πρώτος τους άλλους. Προς έκπληξή του όμως, ο άλλος τον προσπερνά χωρίς να ρίξει ματιά. Θυμωμένος ο Γύγης για την απρέπεια του άλλου, ορκίζεται ότι δεν θα του ξαναμιλήσει. Παρακάτω συναντά έναν άλλο γνωστό του. Το ίδιο και εκεί. Εξοργισμένος ο βοσκός φτάνει σπίτι του και αφού είδε και έπαθε να βάλει τα ζώα στο μαντρί, αφού συμπεριφέρονταν σα να ήταν απών, πάει να βρεί τη γυναίκα του. Μπαίνει στο σπίτι και είναι έτοιμος να της μιλήσει και να της πεί για το δαχτυλίδι που βρήκε και την απρέπεια των συγχωριανών του. Στέκεται εμπός της και είναι έτοιμος να μιλήσει, αλλά αυτή τον προσπερνά από δίπλα σα να μην υπήρχε. Ο Γύγης σπάει το κεφάλι του να βρεί τί συμβαίνει, όταν ξαφνικά καταλαβαίνει. Το δαχτυλίδι τον είχε κάνει αόρατο. Ήταν μαγικό. Δεν το πιστεύει εύκολα, γιαυτό ξαναστέκεται μπρός στη γυναίκα του να βεβαιωθεί. Μια από τα ίδια. Κάνει να περιεργαστεί το δαχτυλίδι πάλι και το στρίβει κάπως. Ξαφνικά η γυναίκα του που έρχεται από ένα δωμάτιο μέσα, τον βλέπει και του μιλάει. Τότε κατάλαβε. Όταν έστριβες το δαχτυλίδι προς μια κατεύθυνση γινόσουν αόρατος, ενώ αν το ξαναέστριβες προς τη προηγούμενη, γινόσουν πάλι ορατός. Δεν είπε τίποτα στη γυναίκα του, μόνο πήγε για ύπνο με διάφορες ιδέες να παιρνούν από το κεφάλι του.
Το άλλο πρωί, πάει προς τα ανάκτορα. Γίνεται αόρατος, περνάει τους φρουρούς και μπαίνει μέσα στο παλάτι. Βρίσκει τη πανέμορφη βασίλισσα και συνάπτει ερωτική σχέση μαζί της. Για μέρες μπαινοβγαίνει στο παλάτι ανενόχλητος και ερωτοτροπεί με τη βασίλισσα. Στο τέλος οι δυο τους, καταστρώνουν σχέδιο και δολοφονούν το βασιλιά. Ο Γύγης, παντεύεται αυτός τη βασιλισσα, εγκαταλείπει το σπίτι του και ανακυρήσσεται αυτός Βασιλιάς. Σφαιτερίζεται το πλούτο του νεκρού Βασιλιά και κάνει παιδιά με τη Βασίλισσα. Κυβερνέι για χρόνια απολυταρχικά και ελέω Θεού ανενόχλητος. Και όλα τα παραπάνω χάρη στο μαγικό δαχτυλίδι.

Συμπέρασμα του μύθου: Όταν τον άνθρωπο δεν τον βλέπουν, είναι ικανός να διαπράξει τα μεγαλύτερα εγκλήματα. Αυτό που εμποδίζει κάποιον να τα διαπράξει, δεν είναι η αγάπη του προς τους νόμους και τη τάξη, αλλά ο φόβος των συνεπειών των πράξεών του, αμα οι άλλοι καταλάβουν ποιός είναι. Αν γίνεται ο άνθρωπος να κινηθεί στο σκοτάδι και χωρίς να τον αντιληφθούν είναι τέτοια η φύση του που θα τον οδηγήσει στη διάπραξη των μεγαλύτερων και χειρότερων εγκλημάτων.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 02-06-06 στις 11:08.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:11, 02-06-06:

Εμ...ξέρει κανείς τι απέγινε αυτό το δαχτυλίδι;

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:14, 02-06-06:

κάηκε στη τρίτη ταινία του άρχοντα των δαχτυλιδιών

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 11:34, 02-06-06:

Από το (στόμα) Keyboard μου το πήρες doo

Έλιωσε στο βουνό του Χαμού! Χε χε! Frodo Lives!

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 13:28, 02-06-06:

Θα έκλεβα μια off-road, μια harley και μια jaguar ίσως να έκλεβα και ένα pc

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 13:31, 02-06-06:

θα τριγυρνούσα γυμνή στους δρόμους....
θα τρύπωνα στα θέατρα να παρακολούθησω αγαπήμενες παραστάσεις....
Θα έκανα πολλές πολλές φάρσες στον σύντροφο μου και στους φίλους μου.....

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 18:20, 02-06-06:

Εσείς που είστε αόρατες και κυκλοφοράτε γυμνές να ξέρετε πως έχω ειδικά γυαλιά για να βλέπω αόρατους...

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 15:44, 10-06-06:

...θα ταξίδευα στα πιο ωραία μέρη του κόσμου(δωρεάν εννοείται)

Παράθεση

geo221297

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geo221297
H geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H geo221297 έγραψε στις 17:34, 11-06-06:

Θα λήστευα μια τράπεζα και θα πήγαινα να ζήσω σε ένα εξωτικό νησι

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 23:36, 11-06-06:

Θα πήγαινα στο και θα ήμουν μαζί του όλη την ημέρα....για να τον προσέχω ως φύλακας άγγελος του....Και όταν το βράδυ θα έπεφτε για ύπνο θα τον φιλούσα και απλά θα του ψυθίριζα ότι τον αγαπώ και θα έμενα όλη τη νύχτα δίπλα του...Το πρωί ας ξαναγινόμουν ορατή....Θα μου έφτανε που μια ολόκληρη ημέρα ήμουν πλάι του και τον πρόσεχα.....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 02:56, 12-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Θα πήγαινα στο και θα ήμουν μαζί του όλη την ημέρα....για να τον προσέχω ως φύλακας άγγελος του....Και όταν το βράδυ θα έπεφτε για ύπνο θα τον φιλούσα και απλά θα του ψυθίριζα ότι τον αγαπώ και θα έμενα όλη τη νύχτα δίπλα του...Το πρωί ας ξαναγινόμουν ορατή....Θα μου έφτανε που μια ολόκληρη ημέρα ήμουν πλάι του και τον πρόσεχα.....
Καλά, μέσα στο μυαλό μου είσαι??? Και εγώ αυτό ακριβώς σκέφτηκα οτι θα ήθελα να κάνω αν μπορούσα να ήμουν αόρατη!!!!!
Τί να προσθέσω??? Με κάλυψες απόλυτα!!!

Παράθεση

ALR (Thanasis P.)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ALR
Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O ALR Happy Vacations everyone! έγραψε στις 03:20, 12-06-06:

Αν ήμουν μόνιμα αόρατος, δεν θα άντεχα για πολύ την πίεση και θα πηδούσα από κανέναν γκρεμό. Τέτοια ομορφιά και να μην την βλέπει ο κόσμος;

Αν ήμουν όποτε το επιθυμούσα, τότε θα λήστευα τους κακούς και θα γινόμουν ένας σύγχρονος zorro ή υπερήρωας. Μάλιστα στην διπλή προσωπικότητα που απαραίτήτως θα αποκτούσα, θα έγραφα το comic και το σενάριο της ταινίας μου

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 14:52, 13-06-06:

Θα πείραζα τους φίλους μου

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 11:29, 15-06-07:

Θα πήγαινα σε μια τράπεζα και θα έκανα ντού θα έβαζα λευτά κάτω απο την κάπα μου.

Μετά θα πήγαινα στο γραφείο του άντρα μου να δώ τι κάνει (φίλαγε τα ρούχα σου λέει μια παρημία)

Μετά θα πήγαινα στην έφορία το βράδυ και θα την έκαιγα, και στο τέλος θα έκανα πάαααραααα πολλές πλακίτσες ματσωμένη και χωρίς σδόε φισικά και θα έκανα πλακίτσες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 11:47, 15-06-07:

Αν ήμουν αόρατη ... θα μάθαινα Πολλές αλήθειες
Θα προτιμούσα να πέταγα πάντως ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:52, 16-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki
Αν ήμουν αόρατη ... θα μάθαινα Πολλές αλήθειες
Θα προτιμούσα να πέταγα πάντως ...
συμφωνω

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 08:24, 16-06-07:

Aν ήμουν αόρατος θα ήθελα να μάθω πως θα ξαναγίνω ορατός...

Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BadGuy
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε στις 23:11, 17-06-07:

θα είχε πλάκα!!!!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:28, 30-10-07:

Θα είχα σπάσει πολλά άτομα στο ξύλο...
Θα ήμουν πλούσιος!

Παράθεση

~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~
H ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~ έγραψε στις 23:13, 02-11-07:

θα μαθαινε τι λένε οι άλλοι πισω από την πλάτη μου...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 19:34, 03-11-07:

Θα την είχα σπάσει στο ξύλο.

Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BrokenHeart
Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε στις 19:52, 03-11-07:

θα έβλεπα γυμνή την καθηγήτρια των αγγλικών μου!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:54, 05-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από BrokenHeart
θα έβλεπα γυμνή την καθηγήτρια των αγγλικών μου!
Αυτός είσαι...

Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BrokenHeart
Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε στις 17:48, 09-11-07:

Ευχαριστώ δάσκαλε! Θέλω όμως περισσότερη εξάσκηση. Μάθε μου τα μυστικά σου!!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,642 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 12:45, 06-04-08:

Θα πήγαινα να κάψω το γραφείο του.... και τον ίδιο.

Αρχική Δημοσίευση από gilie
θα κυκλοφορούσα γυμνή
Αυτά είναι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη T_Chameleon
Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε στις 13:36, 06-04-08:

Δεν θα πρωτοτυπήσω θα έκανα την μεγαλύτερη ληστεία του αιώνα παίρνοντας παράλληλα ανώνυμα ομόλογα και όχι προσημειωμένα χαρτονομίσματα…Επίσης θα παρακολουθούσα τους γνωστούς μου για το τι λένε απουσία εμενου…Εντάξει μπορεί να είμαι και αόρατος μάλλον είμαι ιμιαορατος τη σόι χαμαιλεων είμαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:13, 06-04-08:

Θα καθόμουν στη μέση του αερολιμένα του Ελ.Βενιζέλος και θα έμπαινα σε όποιο αεροπλάνο βρισκόταν μπροστά μου!
Θα πήγαινα όπου με πήγαινε.. από κει, όπου με έβγαζε.. και το ίδιο και το ίδιο.. μέχρι να πέσω κάτω από εξάντληση..

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 16:43, 06-04-08:

θα λήστευα μια τράπεζα!

Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LaLuna
H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε στις 18:01, 06-04-08:

θα παρακολουθουσα κοσμοκαι θα ταξιδευα-τσαμπα φυσικα

Παράθεση

giannis.@ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giannis.@
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O giannis.@ έγραψε στις 18:52, 06-04-08:

θα μηδενιζα το ποσο στην καρτελα μου στην εφορια.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,629 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:07, 06-04-08:

Μα και τώρα νοιώθω αόρατος μερικές φορές...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 19:44, 06-04-08:

Θα πήγαινα κοντά στους ανθρώπους που αγαπάω, στιγμές που δε θα μπορούσα να είμαι κοντά τους λόγω υποχρεώσεών μου ή απλά λόγω απόστασης.

Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη provatooo
H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε στις 19:57, 06-04-08:

αν ημουν αορατη θα εβρισκα επιτελους την ησυχια μου

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 12:20, 11-04-08:

Θα πήγαινα σε μερικά άτομα που έχω πολύ καιρό να τα δώ χωρίς εκείνοι να το ξέρουν...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:19, 11-04-08:

1. Περπατάς ξυπόλιτος μέχρι να κρυώσεις
2. Τρως λαχανικά, κρεατικά μέχρι σκασμού
3. Γίνεσαι αόρατος
4. Επισκέφτεσε ανσασέρ σε πολυσύχναστα μέρη
5. Αφήνεις τον ευατό σου να εκφράσει οποιαδήποτε ηχητική ανάγκη προκύψει!

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 03:36, 14-04-08:

πολλά άτομα θα είχαν χάσει την ησυχία τους.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αννουλα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αννουλα
H Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Αννουλα έγραψε στις 15:08, 15-04-08:

Θα πηγαινα στον πρωην μου και θα του εβαζα λιγο κραγιον στο λαιμο λιγο πριν βγει με την δικια του!!!

Καλα δεν ξερω αν θα το εκανα αυτο αλλα τον πρωην μου θα τυρρανουσα που τον εχω και αχτι!!!

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 15:32, 15-04-08:

χμ...δεν θελω να σκεφτω τι θα εκανα γιατι δεν θα ηταν καθολου καλο αυτο

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,568 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 15:51, 15-04-08:

Θα πήγαινα στα κέντρα εξουσίας γραφεία και σπίτια πολιτικων, επιχειρηματιών και χρηματιστών, και θα μάθαινα όλες τις απαραιτητες πληροφορίες (π.χ. την επόμενη εβδομαδα θα κανουμε πρόταση εξαγοράς της Υαhoo! ). Μετα θα αγόραζα τις αντίστοιχες μετοχές. Αν δεν είχα λεφτα να αγορασω το πρώτο πακέτο (γιατί μετα που θα πουλαγα το πρωτο πακετο θα είχα με το τσουβάλι, λολ) θα πουλαγα την πληροφορία χρυσή. Μετά θα αγόραζα το πρώτο πακέτο κοκ

Καλύτερο απο ληστεία. Μερικοί το κανουν καθε μερα και χωρις να είναι αορατοι...

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 430 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 18:10, 15-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Θα πήγαινα στα κέντρα εξουσίας γραφεία και σπίτια πολιτικων, επιχειρηματιών και χρηματιστών, και θα μάθαινα όλες τις απαραιτητες πληροφορίες (π.χ. την επόμενη εβδομαδα θα κανουμε πρόταση εξαγοράς της Υαhoo! ). Μετα θα αγόραζα τις αντίστοιχες μετοχές. Αν δεν είχα λεφτα να αγορασω το πρώτο πακέτο (γιατί μετα που θα πουλαγα το πρωτο πακετο θα είχα με το τσουβάλι, λολ) θα πουλαγα την πληροφορία χρυσή. Μετά θα αγόραζα το πρώτο πακέτο κοκ

Καλύτερο απο ληστεία. Μερικοί το κανουν καθε μερα και χωρις να είναι αορατοι...
Λίγο βαρέτα δεν είναι όλα αυτά για αόρατο....?

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 18:38, 15-04-08:

Θα πήγαινα να ακούσω τι λέει για μένα αγγαλειά με αόρατο ποπ κορν να απολαύσω το θέαμα!

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 00:11, 09-09-08:

θα πήγαινα να δω... απο κοντά στον καθρέπτη αλήθεια που είμαι?
Γιατι δεν με βλέπω?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αν ήσουν.... - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 2823 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-12-12 στις 09:56.
    • Τι θα ήθελες να ήσουν; - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-01-12 στις 11:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους