Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,652 μηνύματα σε 76,184 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 462 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:41, 05-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Κυκλοφορεί ναι. Κρατάει 2-3 μέρες.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
καλησπέρα σας
ohhhh yeeeeaaahhhhh
χαλια φάση....και συνοδευεται και απο υψηλο πυρετο
νομίζω ότι αυτό έχει και ο val και έχει εξαφανιστεί
Χθες πήγα νοσοκομείο και ήμουν μέχρι σήμερα το μεσημέρι με ορούς! Χάλια φάση, δεν την πάλευα καθόλου, εύχομαι να μην σας τύχει. Το παράξενο είναι ότι το έπαθαν το ίδιο 3 στα 5 άτομα που είχαμε πάει για φαΐ σε μια ταβέρνα προχθές. Γαστρεντερίτιδα διέγνωσαν οι γιατροί πάντως...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:42, 05-01-07:

Gio εγω δεν σε εχω δει για να ξερω κατα ποσο τα εχεις τελικα αυτα τα κιλα αλλα μηπος να αρχισεις aikido η capoeira που λεγαμε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:44, 05-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Χθες πήγα νοσοκομείο και ήμουν μέχρι σήμερα το μεσημέρι με ορούς! Χάλια φάση, δεν την πάλευα καθόλου, εύχομαι να μην σας τύχει. Το παράξενο είναι ότι το έπαθαν το ίδιο 3 στα 5 άτομα που είχαμε πάει για φαΐ σε μια ταβέρνα προχθές. Γαστρεντερίτιδα διέγνωσαν οι γιατροί πάντως...

Περαστικά σου....
πάντως αυτό δεν είναι ίωση...
είναι καταγγελία για την ταβέρνα που φάγατε!

θα σου πρότεινα να το ψάξεις λίγο παραπάνω...

ΥΓ>Πες μας τουλάχιστον ποια ταβέρνα είναι να την αποφεύγουμε...

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:46, 05-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
ΥΓ>Πες μας τουλάχιστον ποια ταβέρνα είναι να την αποφεύγουμε...
Καραλοοοοοοοοολ λέμε...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ fandago
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 05-01-07 στις 16:48. Αιτία: δεν είπα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στον άνθρωπο...

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:46, 05-01-07:

Οι γιατροί είπαν ότι το πιθανότερο να είναι ίωση, γιατί αν ήταν απο κάτι που έφαγα, θα είχε εμφανιστέι εκείνη την μέρα. Δεν ξέρω όμως... Μάλλον δεν θα ξαναπάω ούτε εγώ σε αυτή την ταβέρνα

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:55, 05-01-07:

fandago περαστικά!
ηθικό δίδαγμα: μάθετε επιτέλους να μαγειρεύετε!

σας αφήνω παιδιά!
καλό σου κου, καλά να τα περνάτε.

φιλακιαααααααα

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 16:56, 05-01-07:

περαστικουλιααααα!

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:02, 05-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Οι γιατροί είπαν ότι το πιθανότερο να είναι ίωση, γιατί αν ήταν απο κάτι που έφαγα, θα είχε εμφανιστέι εκείνη την μέρα. Δεν ξέρω όμως... Μάλλον δεν θα ξαναπάω ούτε εγώ σε αυτή την ταβέρνα
Κυκλοφορει ΠΑΡΑ πολυ τετοια ιωση, την περασα και εγω, και πολλα ατομα που ξερω. Εμενα τα δυσκολα κρατησαν μια μερα, αλλα ημουν πολυ χαλια, με εμετους και υψηλο πυρετο, και την επομενη μου περασε. Το στομαχι μου παντως ηταν ευαισθητο για αλλες 2 μερες, και φουσκωνα με το παραμικρο!
Και γω νομιζα οτι ειναι απο φαι, αλλα τελικα εμαθα για την ιωση που κυκλοφορει οποτε...
Περαστικα!

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 17:55, 05-01-07:

Eπ τι μου κανετε??Καλη χρονια σε ολους!!!!!

Αφηστε χαμος γινεται με τις ιωσεις κ εγω πρωτοχρονιατικα ήμουν αρρωστη....Περαστικα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη crazy lover : 05-01-07 στις 18:20.

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:03, 05-01-07:

Περαστικα fantago, οσο για το οτι σας επιασε 3 απο τους 5 ισως να σας επιασε επειδη εισταν μαζι, κανατε παρεα και κολισατε και οι τρεις, μην τα ριχνουμε κατευθειαν στην ταβερνα... Κατι ξερουν και οι γιατροι...

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 19:12, 05-01-07:

HOLA!!!

Στρουμφάκια στο STAR!!!

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 22:49, 05-01-07:

πηρα laptop!!!!ηταν να βγω σημερα και ακυρωσα την εξοδο για να επεξεργαστω το νεο αποκτημα!!Αυτη η περιεργια τι σου ειναι...!!!!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:52, 05-01-07:

Καλησπέραααα

Τέρμα οι κόντρες με τη Ζανούκα, ε;

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 22:55, 05-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos
Καλησπέραααα

Τέρμα οι κόντρες με τη Ζανούκα, ε;
Μπα....ωσπου να βαλουμε ασυρματη συνδεση παλι ξυλο θα πεφτει!!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:56, 05-01-07:

Δεν έχετε Rooter?

edit: Faithplus, παρουσιάσου ()

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 22:57, 05-01-07:

Καλησπέρα
Σήμερα ήταν μια πολύ κουραστική μέρα.Είμαι από το 6 το πρωι στο πόδι, εγκατέλειψα οριστικά την Άρτα και εδώ και λίγη ώρα είμαι σπίτι

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty έγραψε: στις 22:57, 05-01-07:

δε ξερω αν εχουμε και τι ειναι...αλλα απο οτι καταλαβα στη παρουσα φαση δε μπορουν και οι δυο υπολογιστες να ειναι συγχρονως στο ιντερνετ.

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty έγραψε: στις 22:59, 05-01-07:

μπάι μπάι παιδες!φευγω!!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:59, 05-01-07:

Κρίμα, το μαλλιοτράβηγμα συνεχίζεται..

Μεγιές

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:15, 05-01-07:

Για δείτε τι βρήκα: Για να δούμε τι λέγατε τότε...
Πώς φαντάζεστε εσάς και τον κόσμο το 2007;

(1ο ποστ 25/10/2005 ή κάπου εκεί)

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια