Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,602 μηνύματα σε 76,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 273 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

24 ώρες πριν το τέλος του κόσμου!

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 01:18, 02-07-05:

Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:24, 02-07-05:

Αυτοκτονώ.

Χμμμ σοβαρά τώρα ειναι πολυ δύσκολο ερώτημα, γιατι κατ'αρχήν ποιος θα με πιστευε? Επίσης δεν έχω τις γνώσεις, τα χρήματα και τα μέσα για να φύγω απο τον πλανήτη και ακόμη κι αν τα ειχα απλα θα καθυστερούσα λίγο το θάνατο μου. Οπότε μάλλον θα το έλεγα σε όποιον πιστευα οτι θα με ακούσει χωρίς να με ειρωνευτει και απο κει και πέρα θα αποφασίζαμε μαζι πως θα περνάγαμε την τελευταία μας μέρα στη γη...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 01:31, 02-07-05:

Εγώ δεν νομίζω ότι θα ενημέρωνα κανένα, δεν υπάρχει λόγος να του χάλαγα την μέρα ιδίως αν ήταν και η τελευταία του. Θα νοίκαζα ένα πανάκριβο αμάξι, θα έμενα στην καλύτερη σουίτα στο Hilton και θα την ώρα που θα έσκαγε ο κομμήτης θα έπινα ένα πανάκριβο κρασί σε ένα γεύμα με αστακό κτλ. Αν είναι να πάς ας πάς χαρούμενος τουλάχιστον
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:55, 02-07-05:

Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:09, 02-07-05:

Θα πήγαινα σ' εκείνη που θέλω, θα της το έλεγα, θα πέρναγα τις 24 ώρες μαζί της και θα την κράταγα στην αγκαλιά μου την ώρα που θα πέσει ο κομήτης. Αφού θα πάμε που θα πάμε, ας πάμε μαζί αλλά κατα βάθος
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 02:25, 02-07-05:

Εγώ θα έκανα πρώτα μια εξομολόγηση σε κάποιον , και θα αυτοκτονούσα... σιγά μη καθόμουν μέχρι να πέσει ο μετεωρήτης στη γη
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 03:11, 02-07-05:

Μμμμμ... δύσκολο..... Μάλλον θα άραζα σε μια παραλία ή θα ξεκαθάριζα καποια πράγματα με φίλουσ και γνωστούς!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 03:15, 02-07-05:

Μια παρτίδα Unreal, άλλη μια Rome κ ένα τελευταίο Diablo run.
Μετά ένα μουσακά και μετά θα κοιμόμουν.
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 03:50, 02-07-05:

ifrit[ ]
Μια παρτίδα Unreal, άλλη μια Rome κ ένα τελευταίο Diablo run.
Μετά ένα μουσακά και μετά θα κοιμόμουν.
Ωραίος. Cowrun όμως, έχει καλύτερο exp ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεΕεΕεε!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 03:54, 02-07-05:

Diablo όμως να κάνει και κανα καλό drop
τελευταία μέρα της γης, να μην πέσει κανα unique?
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 03:56, 02-07-05:

ifrit[ ]
Diablo όμως να κάνει και κανα καλό drop
τελευταία μέρα της γης, να μην πέσει κανα unique?
More Offtopic: Για drops κοίτα στον Baal. Ακόμα και οι Cows έχουν καλύτερο drop από τον Diablo, αλλά θες τρελό mf. Εγώ που στα λέω αυτά έπαιζα τρελά diablo ΙΙ online (και με pstn) όλη μέρα για 2 χρόνια. Όχι αστεία.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 04:40, 02-07-05:

εγώ απλός θα αυτοκτονούσα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:33, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ
Χαχαχαχα !!!!! έγραψες!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 14:47, 02-07-05:

Ποτέ δεν είναι αργά για μια αληθινή αγκαλιά
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:02, 02-07-05:

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ
Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:29, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...
Που ξέρεις μπορεί να γίνονταν παραδουλευτρα σε κανέναν εξωγήινο και να έκανε καριέρα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:40, 02-07-05:

Θα έκανα όσα πράγματα δεν είχα τολμήσει να κάνω στην ζωή μου και μετά θα ξαπλωνα αγκαλιά με αυτόν που θέλω και θα του έλεγα ότι πραγματικά νιώθω!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:50, 02-07-05:

θα έπινα τόσο αλκοόλ που οι τελευταίες στιγμές θα μου φένονταν ενα τεράστιο πάρτι πυροτεχνιμάτων!

ps. τώρα που το σκέφτομε θα σνιφαρα και λιγη κοκα λιγο πριν το μπαμ!!!!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 16:52, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Nαι αλλά θα ζούσα περισσότερο μουαχααχαχαχαχχε. Μπορεί σιγά σιγά να άρχιζα να τρώω το διαστημόπλοιο
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 17:25, 02-07-05:

Nαι αλλά θα ζούσα περισσότερο μουαχααχαχαχαχχε. Μπορεί σιγά σιγά να άρχιζα να τρώω το διαστημόπλοιο
Αν και το έχεις ξεφτιλήσει το topic εγω πραγματικά κατουρίθηκα στα γέλια με τις απαντήσεις σου. Μπράβο ρε YoMaNaTiOn
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια