Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
When everyone has gone to sleep
and you are wide awake,
there's no one left to tell your troubles to


Just an hour ago, you listened to their voices
Wilting like a river over underground
and the light from downstairs
came up soft like daybreak
dimly as the heartbreak of a lonely child

and if you can't remember a better time
you can have mine, little one
in days to come, when your heart
feels undone, may you always find
an open hand
and take comfort wherever you can,
you can, you can

oh, it's a strange place
and oh, everyone with a different face
but just like you thought when you stopped here to linger
we're only as separate as your little fingers

so cry, why not? we all do
then turn to the one you love
and smile a smile that lights up all the room
and follow your dreams
in through every out door
it seems that's what we're here for


and when you can't remember a better time
you can have mine, little one
in days to come, when your heart
feels undone, may you always find
an open hand
and take comfort
there is comfort
take comfort wherever you can,
you can, you can, oh


Καλημέρα σε όλους! Έχουμε και πορεία το πρωί! Ελπίζω να έχει κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Δεν είμαι ο μόνος που ξενυχτάω σίγουρα αλλά,προς το παρόν...είμαι !!!:D Να πώ καλησπέρα σους ....επερχόμενους ξενύχτηδες και μια πιο γλυκεια καλησπέρα στους....απόντες ξενύχτηδες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:hmm: Οτι ξενυχτάω..ούτε λόγος,αλλά... γιατί??? :confused: Μπά ! θα την κάνω !!! Καλημέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αν δεν ήταν το σχολείο δεν θα καθόμουν σαν το ζόμπι πάνω από ένα pc κοιτάζωντας με τα αλήθορα μάτια μου μια οθόνη χαϊδευοντας τον κώλο ενός ποντικού, θα έπεφτα για ύπνο θα σηκωνόμουν μετά τη 1 μ.μ αλλά θα την πέσω στις 7-8 το απόγευμα για να ξυπνήσω την Δευτέρα να πάω σχολείο. :(

ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΩ ??? ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΙΑ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠ' ΕΞΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τι ωραία που θα ήταν να μην ξενυχτούσα και να ήμουν στο κρεββατάκι μου με το σεντονάκι μου.... Ας όψεται η κυματοσυνάρτηση (κακιά της ώρα όπου κι αν βρίσκεται :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους τους ξενύχτηδες μετά από αρκετό καιρό. Έριξα αρκετά ξενύχτια, απλά ήθελα να το κάνω μόνος μου. Ο χωρισμός γαρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Χωρισμός..Join the club:P
Αλλά εγώ δεν ξενυχτάω γι'αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εσύ θες να μας πείς γιατί ξενυχτάς;

Join the club ε; Τί να κάνω; Θα μπώ κι εγώ στο club...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εσύ θες να μας πείς γιατί ξενυχτάς;

Join the club ε; Τί να κάνω; Θα μπώ κι εγώ στο club...
Γιατί πριν λίγο γύρισα σπίτι:P
Και γιατί είναι από τις βραδιές που απλά δεν θέλω να κάνω τίποτα..Μόνο να ταξιδεύω στον κόσμο μ..Πάει με πείραξε το διάβασμα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Γιατί πριν λίγο γύρισα σπίτι:P
Και γιατί είναι από τις βραδιές που απλά δεν θέλω να κάνω τίποτα..Μόνο να ταξιδεύω στον κόσμο μ..Πάει με πείραξε το διάβασμα..:P

Μπα δεν σε πείραξε το διάβασμα, γιατί κι εγώ που δεν διαβάζω στον κόσμο μου ταξιδεύω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Μπα δεν σε πείραξε το διάβασμα, γιατί κι εγώ που δεν διαβάζω στον κόσμο μου ταξιδεύω :D
Α τώρα ησύχασα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα για ύπνο. Για μένα τουλάχιστον:)

Καλή συνέχεια σε όλους και όλες και καλό ξημέρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Τελικά μόνο εγώ ξενυχτάω στο στέκι;:hmm:

Μπααα δε νομίζω! Για να περάσει ο επόμενος ξενύχτης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Heyyyyyy!!! Δεν είσαι ο μόνος!!!! Είμαι κ εγώ εδώωωω!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τωρα ειμαι και εγω ... γαματο ενω θα επερπε να κοιμαμε ... αλλα ενω ειμαι κουρασμενος δεν εχω υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) :) Η νύχτα προβλέπεται μακρυά ! Αλλά θα πώ μια μεγάλη-μεγάλη Καλημέραααα:D :D :D για όλους τους ξενύχτηδες & τις ξενύχτισσες !!:) Αμ συνήθεια η άτιμη !! κόβεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
:) :) Η νύχτα προβλέπεται μακρυά ! Αλλά θα πώ μια μεγάλη-μεγάλη Καλημέραααα:D :D :D για όλους τους ξενύχτηδες & τις ξενύχτισσες !!:) Αμ συνήθεια η άτιμη !! κόβεται???


Καλημέρα!! Μωρέ κόβεται αν έχεις ξυπνήσει από τις 6.00 αλλά έχει χάρη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Καλημέρα!! Μωρέ κόβεται αν έχεις ξυπνήσει από τις 6.00 αλλά έχει χάρη...:P
:) Μπά !!! Καλώς τη !! Ε για να λέμε την αλήθεια, μόνο 5 φορεςν τη 'βδομάδα μου λαχαίνει απο 6 μέχρι 3-4 :) δε μιλαμε απλά για συνήθεια...για....σκληρά ναρκωτικά λέμε !!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έρχεται ο μπλε χειμώνας..

Η νύχτα απλώθηκε παντού, εινʼ το τραγούδι τʼ ουρανού
νύχτα βαθιά, πολύ βαθιά μες την ψυχή μου
με σκέπασε η ερημιά, μια θλίψη και μια παγωνιά
γιατί να φύγεις ξαφνικά απʼ τη ζωή μου
θέλω απόψε να σου γράψω μα φοβάμαι μήπως κλάψω
με κουράσανε τα δάκρυα κι οι λυγμοί
τα παράθυρά μου κλείνω πάλι μόνος μου θα μείνω
θα με πνίξουν πάλι απόψε οι στεναγμοί


ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΟΥΜΕ!!! ΜΑΤΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΟΥΜΕΕ!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Ξεράθηκαν τα χείλη μας
μιλώντας για τα ίδια και τα ίδια
και συ κοριτσάκι να μην έχεις καταλάβει τίποτα
τίποτα να μην έχεις καταλάβει
Παρά να φεύγεις μακριά
ξεπουλώντας, αυνανίζοντας
όλα τα βράδια που σου χάρισα
με το κορμί μου, με τα χείλη μου
σ` όλες τις μασημένες σεμνότητες
των ιριδικών καταπιέσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Σήμερα να πώ καλό μήνα και καλησπέρα !! Αν και η ώρα περασμένη,την καλημέρα που αρμόζει,θα την πείτε εσείς την ώρα... της επιστροφής απ΄'την...κραιπάλη !!!:D :D :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top