Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χα χα! Congratz! Καλή σταδιοδρομία δε λένε; Δεν ξέρω.. :P

Και στα δικά μας, όντως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ααααααχ Γιώργο συγχαρητήρια! :smartass:

Πόσο χαίρομαι να ακούω τέτοια πράγματα! Καλή σταδιοδρομία και ό, τι καλύτερο εύχομαι!

Συγχαρητήρια και στον Πατρεύς που πήρε πτυχίο και το ανακοίνωσε στις σκέψεις (Πέτρο, έλα κι εδώ να μας το πεις!)


Άντε παιδιά και στα δικά μας! :cry_x:


:book::spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μπραβο ζωρζ!!! αντε και στα δικα μας! υγεια να εχουμε! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲν τὸ εἶχα πάρει εἴδηση αὐτὸ τὸ θέμα...

Τὸ λοιπόν, ἂς τὸ ἀνακοινώσω καὶ ἐδῶ:

Πῆρα πτυχίο:clapup::clapup::clapup:

Προφανῶς, φιλολογίας...

Ἔφυγε ἀπὸ πάνω μου ἕνα μεγάλο βάρος...

Ἄντε καὶ στὰ δικά σας :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όλοι πριν απο μενα θα παρετε πτυχιο..?:P


αντε μπραβο..

καλη τυχη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
όλοι πριν απο μενα θα παρετε πτυχιο..?:P


αντε μπραβο..

καλη τυχη :D

Βρε Άγγελε εσύ πότε ξεγράφεσαι από τη σχολή; Απορώ που είσαι τόσο χαλαρός... Μόνο εγώ τρέχω και δεν φτάνω; (απάντα μου στην κουβεντούλα μη γεμίσουμε αυτό το θέμα οφφ τόπικς και θα το μεταφέρω κι αυτό εκεί αργότερα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πάντα ήθελα να γράψω σε αυτό το θεματάκι και σήμερα είναι η μέρα μου. Ύστερα από 5 συναπτά έτη σπουδών και 60 μαθήματα και μία Διπλωματική Εργασία (με τους 2 τελευταίους μήνες να ζω σαν zombie), ήρθε κι εμένα η ώρα να πω ότι ...

... πήρα πτυχίο! :D

Για όσους δεν γνωρίζουν, είμαι και επίσημα πλέον Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών του ΕΜΠ.

Το μόνο που θα πω είναι και στα δικά σας οι επόμενοι. :)


ιουυυυυ, συγκινήθηκα τώρα.... εσένα σε ξέρω από όταν ήσουν ψαρωμένο πρωτοετάκι, και τώρα πήρες πτυχίο (με 9+ είμαι σίγουρη :P)...
congrats μικρέ, και εις ανώτερα :)

edit: Αν είσαι you_know_what Π. you_know_what έχω να δηλώσω ότι μου άρεσε η διπλωματική σου(θέμα κ παρουσίαση)!! Αν όχι περιμένω το link του artemis σε pm, θέλω να τη δω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πατρεύς συγχαρητήρια και σε σένα. Αθηνά, MissKit, Myrtle και love_angel σας ευχαριστώ. :)

Αρκετά περίεργο συναίσθημα, πάντως, όταν νιώθεις να κλείνει ένας κύκλος της ζωής σου. :hmm:


(με 9+ είμαι σίγουρη :P)...
Εμ... ναι, καλά είσαι. :P

edit: Αν είσαι you_know_what you_know_what έχω να δηλώσω ότι μου άρεσε η διπλωματική σου(θέμα κ παρουσίαση)!! Αν όχι περιμένω το link του artemis σε pm, θέλω να τη δω! :)
Λογικά ναι, αλλά πότε πρόλαβες και την είδες;
Για παν ενδεχόμενο, στην έστειλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λογικά ναι, αλλά πότε πρόλαβες και την είδες;
big brother is watching you!!! :P

Ε, καλα βρε παιδάκι μου δεν διάβασα και every tiny detail το θέμα που πραγματεύεται και ορισμένα κομμάτια επιλεκτικά "ξεφύλλισα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντα ήθελα να γράψω σε αυτό το θεματάκι και σήμερα είναι η μέρα μου. Ύστερα από 5 συναπτά έτη σπουδών και 60 μαθήματα και μία Διπλωματική Εργασία (με τους 2 τελευταίους μήνες να ζω σαν zombie), ήρθε κι εμένα η ώρα να πω ότι ...

... πήρα πτυχίο! :D


Για όσους δεν γνωρίζουν, είμαι και επίσημα πλέον Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών του ΕΜΠ.

Το μόνο που θα πω είναι και στα δικά σας οι επόμενοι. :)

Συγχαρητήρια Γιωργάκη (αλήθεια συγκινήθηκα. Πώς περνούν τα χρόνια!:P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
κ εγω πηρα πτυχιο,4 χρονια τζαστ.
ημουν φυτουκλακι :P

τωρα τι κανω;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν και καθυστερημενα, πολλα συγχαρητηρια στον Γιωργο και τον Πατρευς για τα πτυχια τους:)!!!! Τωρα πηρε το ματι μου το θεμα, οποτε καλλιο αργα παρα ποτε... Καλη σταδιοδρομια να εχετε τωρα και καλη τυχη σε ο,τι και αν αποφασισετε να κανετε στη συνεχεια!!

Πολλα πολλα συγχαρητηρια και στη μια και μοναδικη Ολγαααααααααα!!! Αντε, περιμενω πως και πως να δω δημιουργιες σου τωρα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πολλα πολλα συγχαρητηρια και στη μια και μοναδικη Ολγαααααααααα!!! Αντε, περιμενω πως και πως να δω δημιουργιες σου τωρα:P...


Να εισαι καλαααα:DΣε ευχαριστω πολυυυυ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έχει αραχνιάσει αυτό το θέμα. Γιατί άραγε;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κ εγω πηρα πτυχιο,4 χρονια τζαστ.
ημουν φυτουκλακι :P

τωρα τι κανω;:/:

ή κωλόχαρτο ή κορνίζα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseflower

Νεοφερμένος

Η roseflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ααααααχχχχ αντε να ρθει και η δικη μας η σειρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κωνσταντίνε, δεν το βρήκες ακόμα; Χαχαχαχαχαχα! Πήραμε πτυχίο. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Με τη βοηθεια σου το βρηκα;)!!

Το πηραμε ρε Αννουλα, το πηραμε:D...

Τωρα να δουμε τι θα κανουμε:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κωνσταντίνε, δεν το βρήκες ακόμα; Χαχαχαχαχαχα! Πήραμε πτυχίο. :clapup:


σε καλή μεριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! :D :clapup:


πήρα κ εγώωωω...
!!! :clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup:


και από βδομάδα ορκίζομαι!! :smartass: :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top