Οφθαλμόλουτρα

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! ;) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ο Gael Garcia Bernal:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
η τζολι μαρεσει....
οι αντρες διασημοι ΔΕ μαρεσουν.
καφτε με :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! ;) :clapup:


κάτσε παιδί μου είμαι νέα όμορφη διάσημη και πολλά σε τρέπεζες, δεν ήξερες ότι το χολιγουντ με ζητούσε και αρνήθηκα; είμαι κάτι σαν ελληνίδα πάρις χιλτον σε χρήματα και σαν ανιστον σε φήμη:whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο κοριτσάκι πάντως οφθαλμολουτρίζεται με αυτή:
https://www.maxmoto.co.uk/images/Pegaso Trial.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ζηλεύω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αναθεωρώ και πριν τον Gael Garcia Bernal, στην 1η θέση βάζω τον :

Matthew Macfadyen στο ρόλο του ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΥ Mr. Darcy (ακριβώς έτσι σκέφτομαι τον ιδανικό άνθρωπο για εμένα :redface: ) στο "Pride and Prejydice"

Δείτε τον όπως είναι στην ταινία εδώ.

Έχει ένα θλιμμένο βλέμα που συνδιάζει μία υποτιθέμενη περηφάνια και αυτοπεποίθηση ως άμυνα για να προστατέψει την ευαισθησία του :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... τον τελευταίο καιρό επειδή βλέπω στο σκάι το χωρίς ταυτότητα....
ανακάλυψα ότι ο Dominic Purcell.... είναι κάτι παραπάνω από γοητευτικός ....
κάτι που δεν του φαίνεται στο Prison Brake με το ξυρισμένο κεφάλι τόσο πολύ...

απολαύστε τον όμως με μαλλάκια :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • purcell.jpg
    purcell.jpg
    20 KB · Εμφανίσεις: 108
  • dominic-purcell-1-sized.jpg
    dominic-purcell-1-sized.jpg
    19.1 KB · Εμφανίσεις: 145

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ο οποιος Dominic Purcell φαινοταν απο το Βlade Τrinity που επαιζε τον Drake (τον αρχι-κακο) και ηταν μεσα στην ξουρα το μαλι και μεσα στο make up και φαινοταν οτι εχει γ@ματα χαρακτηριστικα.;)
Ασε που ο τυπος εχει και το απιστευτο απιστευτο σωμα!!!!:bot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χμ, τώρα που βαριέμαι, ας σκεφτώ και τους 3 πιο όμορφους άντρες :P

1.Marlon Brando φυσικά


2.Humphrey Bogart


3.Al Pacino


Βασικά δεν είναι οι πιο ωραίοι, αλλά οι πιο στυλάτοι κατά τη γνώμη μου πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εμένα προσωπικα οι 2 πρωτοι ποτε δεν μου αρεσαν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki2980

Νεοφερμένος

Η mimikaki2980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
:hmm: :hmm: :hmm: Λοιπόν έχουμε και λέμε...Brad pitt επί τρία!!!!


1. με ρούχα ή και χωρίς...:redface:

2. Δαρμένος!:P

3. ακόμη και σαν μπαμπάς...

ο απόλυτος σέξυ θεός....αχ τυχερή Angelina!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Brad-Pitt-atbeach.jpg
    Brad-Pitt-atbeach.jpg
    40 KB · Εμφανίσεις: 99
  • fight_club4.jpg
    fight_club4.jpg
    11.7 KB · Εμφανίσεις: 102
  • 425.pitt.shiloh.030107.jpg
    425.pitt.shiloh.030107.jpg
    40.7 KB · Εμφανίσεις: 104

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
βρε κολλημε με τον μπραντ λακκο.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oλοι ξερουν (ειδικα ο Γιωργος παρα πολυ καλα) οτι εω μανιαμε τις κοπελες ΔΙΑΟΛΟΥΣ!
Αγαπημενη μου ολων των εποχων ειναι φυσικα η Avril Lavigne...:inlove: :inlove: :inlove:


Τωρα ομως δεν θα βαλω φωτο της...Θα βαλω pics απο εναν ΑΓΓΕΛΟ πραγματικα.
Μια κατα την γνωμη μου απο τις ομορφοτερες και πιο συμπαθητικες κοπελες που μπορει να υπαρχουν εκει εξω ειναι η πρωην γυναικα του Eros Ramazzotti η Μichelle Hunzιker.
Εχει κανει καριερα στην Ιταλικη και Ελβετικη τηλεοραση.;)
(γι'αυτο και δεν θα την ξερετε)
Η γυναικα ειναι μοναδικη...πολυ εξυοπνη τρομερα γλυκια,πανεμορφη κι εχει εναν αφθορμητισμο κι ενα γελιο που σε κανουν να λιωνεις.
:inlove: :inlove: :inlove:


Στην τελευται φωτο δεν εχουν μονταρει τα ποδια.(την εχουν παρει βεβαι λιγο απο κατω προς τα πανω)
Πραγματικα εχει ψηλα ποδια και τελεια σχηματισμενα.(την εχω δει στο Μιλανο λεμεεεεεε.)

Eνταξει...τι μπορω να πω...τα λογια περισευουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki2980

Νεοφερμένος

Η mimikaki2980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Oλοι ξερουν (ειδικα ο Γιωργος παρα πολυ καλα) οτι εω μανιαμε τις κοπελες ΔΙΑΟΛΟΥΣ!
Αγαπημενη μου ολων των εποχων ειναι φυσικα η Avril Lavigne...:inlove: :inlove: :inlove:


Τωρα ομως δεν θα βαλω φωτο της...Θα βαλω pics απο εναν ΑΓΓΕΛΟ πραγματικα.
Μια κατα την γνωμη μου απο τις ομορφοτερες και πιο συμπαθητικες κοπελες που μπορει να υπαρχουν εκει εξω ειναι η πρωην γυναικα του Eros Ramazzotti η Μichelle Hunzιker.
Εχει κανει καριερα στην Ιταλικη και Ελβετικη τηλεοραση.;)
(γι'αυτο και δεν θα την ξερετε)
Η γυναικα ειναι μοναδικη...πολυ εξυοπνη τρομερα γλυκια,πανεμορφη κι εχει εναν αφθορμητισμο κι ενα γελιο που σε κανουν να λιωνεις.
:inlove: :inlove: :inlove:


Στην τελευται φωτο δεν εχουν μονταρει τα ποδια.(την εχουν παρει βεβαι λιγο απο κατω προς τα πανω)
Πραγματικα εχει ψηλα ποδια και τελεια σχηματισμενα.(την εχω δει στο Μιλανο λεμεεεεεε.)

Eνταξει...τι μπορω να πω...τα λογια περισευουν...

Εντάξει όλοι την ξέρουμε αυτην που χρησιμοποίησε τον Ερος για να "ανέβει" και μετά τον πέταξε σαν λεμονόκουπα:P :P
Αλλά στα πόδια, συγνώμη κιόλας, αλλά έχει πέσει τρελλό photoshop, δεν μπορείς να καταλάβεις που ξεκινάνε τα γόνατα!!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αγαπη μιλαω για αναλογιες και για σχηματισμο-γραμmωση ποδιων.Κι οτι και να γινει εχει απιστευτα ποδια...αυτο ειναι γεγονος.
Οτι εχει πειραχτει η πιο πανω φωτο, ειναι αληθεια.(ολες οι pics των ημερολογιων και των διαφημιστικων παγκοσμιως ειναι "πειραγμενες".)
Τωρα το αν χρησιμοποιησε τον Eros(μακραν ο καλυτερος Ιταλος τραγουδιστης για εμενα) ειναι αλλουνου παπα τροπαριο και δεν εχει σχεση με το θεμα.

(ακους εκει...θα μου κακολογησετε την Michelle....:mad: XA!!!!:mastigio :mastigio :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μαριε φιλαρακι, κολλητε!!!

στην ππρωτη φωτο δειχνει να θελει ενα ξυρισματακι η διακια σου ;)


αλλα σαν την Charlize καμια ρε φιλε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top