Διακοπές ρεύματος λόγω απεργίας ΔΕΗ

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτό το θέμα είναι μόνο για αυτούς που δεν έχουν ρευμα την συγκεκριμένη ώρα.
Αν λοιπόν σας το έχουν κόψει αυτή την στιγμή γράψτε εδώ την άποψη σας για τiς απεργίες που γίνονται και τα σκοτάδια, την πληκτρολόγηση κάτω απο το φως τον κεριών κτλ.

Εμείς είμαστε με τα κεριά και τους φακούς τώρα και είλικρινά μου την έχει βαρέσει απο την βαρεμάρα, υπάρχει άλλος που να μην έχει ρευμα τώρα?
Μυνήματα τα οπόια προέρχονται απο σπίτια με ρευμα θα θεωρούνται off- topic!








































































:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αν λοιπόν σας το έχουν κόψει αυτή την στιγμή γράψτε εδώ την άποψη σας για τiς απεργίες που γίνονται και τα σκοτάδια, την πληκτρολόγηση κάτω απο το φως τον κεριών κτλ.

Εγώ αυτή τη στιγμή δεν έχω ρεύμα. :P


Πς. Η ΔΕΗ δίνει στον λαό την ευκαιρία να ανάψουμε κεράκια και να ζήσουμε μια ρομαντική ατμόσφαιρα, που θα μας βοηθήσει να καταπολεμήσουμε την υπογεννετικότητα. Μια ευγενική χορηγία της Δ(εν)Έ(χουμε)Η(λεκτρισμό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τ'ορκίζομαι δεν έχει ρεύμα! Έχω κλείσει όλα τα παράθυρα και τις πόρτες!

:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρε γμτ και εμεις μια απο τα ίδια, έχω γεμίσει το keyborard κεριά..... σουσάμι..... κέτσαπ........ λίγο φασκώμιλο.... λίιιιγους ξηρούς καρπούς..... κτλ. :worry:
Μήπως να έτρωγα και στο τραπέζι για αλλαγή? :hmm:

Είναι απαράδεκτο να γίνονται διακοπές, θα χαλάσουν τα φαγητά μας, οι κονσέρβες, το ψωμί, θα ζεσταθεί η μπύρα, ντροπή τους!
ΔΕΗ και ΝΑΤΟ ......:confused:........ καμιά ιδέα για σύνθημα????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πειράζει να πω τώρα ότι συμπάσχω??? Δεν είχα ρεύμα πριν κανά 3ωρο...
Και για να με λυπηθείτε και να μην με πείτε off topic χωρίς ρεύμα δεν δουλέυει ούτε ο ρούτερ οπότε δεν έχω ούτε ιντερνετ :cry_x:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα ρεύμα μέχρι πριν 5 λεπτά. Καλά εσείς χωρίς ρεύμα πως έχετε internet; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αααααα, εγώ φορτίζομαι από τις ηλεκτρικές καταιγίδες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για δώσε φώτα στο λαό (λογοπαίγνιο :P), να μάθουμε και εμείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα ρεύμα μέχρι πριν 5 λεπτά. Καλά εσείς χωρίς ρεύμα πως έχετε internet; :worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το έχω σε κίτρινο :P
#$#$@#@$ με τις διακοπές!Μου χουν σπάσει τα νεύρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για δώσε φώτα στο λαό (λογοπαίγνιο :P), να μάθουμε και εμείς :D

Α, δε μπορώ να πω :pfff: Δεν έχω κατοχυρώσει την πατέντα ακόμα και φοβάμαι μη μου την κλέψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ρε γμτ και εμεις μια απο τα ίδια, έχω γεμίσει το keyborard κεριά..... σουσάμι..... κέτσαπ........ λίγο φασκώμιλο.... λίιιιγους ξηρούς καρπούς..... κτλ. :worry:
Μήπως να έτρωγα και στο τραπέζι για αλλαγή? :hmm:

Είναι απαράδεκτο να γίνονται διακοπές, θα χαλάσουν τα φαγητά μας, οι κονσέρβες, το ψωμί, θα ζεσταθεί η μπύρα, ντροπή τους!
ΔΕΗ και ΝΑΤΟ ......:confused:........ καμιά ιδέα για σύνθημα????:hmm:
Λοιπόν, μου ήρθε ένας "παραλληλισμός". Γράφτηκε ότι ο Βούδας το έριξε στην αναζήτηση του φωτισμού του, μόλις κατάλαβε, πως τα σκοτάδια στη ζωή των φτωχών ανθρώπων της πατρίδας του προέρχονταν, απ' τα καμώματα της κάστας του. Κι αναρωτιέμαι λοιπόν για την κάστα( ή δεν είναι στην εποχή μας κάστα το μονοπώλιο της ΔΕΗ;) που μας αλλάζει τα φώτα, όποτε της κάνει γούστο: μήπως βάλθηκε να μας βγάλει κάποιον δικό της ...Φωτισμένο;
Τελικά, σας ρωτώ:
"Κάτω", "Πάνω" ή "άνω κάτω ...τα Μονοπώλια, βρε φίλοι συμφορουμίστες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των διακοπών ρεύματος πάντως, για να είστε προετοιμασμένοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τσουρέκια με τη ΔΕΗ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Έγω αν δεν μου κόψουν και το νερόμ και τον οτε δεν πάω πουθένα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top