Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Ποιό είναι το πιό σέξυ ρούχο
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Επιτέλους και μια ερώτηση που απευθείνετε περισσότερο στα αγορια της παρέας, οι γυναίκες φυσικά έχουν το δικαίωμα ... κραξίματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Οποιοδήποτε από τη λίστα σου αν είναι φορεμένο σωστά και από άτομο που του πηγαίνει είναι σέξυ!
Γιατί αν μιλάμε για την κυρία Μερώπη που λέγαμε και στην κουβεντούλα... ε ότι και να βάλει... :P


Πάντως κατά την ταπεινή γυναικεία μου γνώμη, σέξυ δεν είναι αυτό που δείχνει πολλά αλλά αυτό που αφήνει να υπονοηθούν πολλά και δραστηριοποιεί την φαντασία όποιου το παρατηρεί ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Φουστιτσες...:)
Ειναι ενα καθαρα γυναικειο ρουχο και κατα την γνωμη μου πολυ σεξυ!
Ειδικα εαν η γυναικα ξερει να φορεσει την φουστα που πρεπει!
Πολυ παντελονι εχει πεσει ρε συ...:redface:
Δεν λεω κι αυτα ειναι ωραια και πολυ σεξυ τα τελευταια χρονια, αλλα αλλη φαση μια ωραια και σεξυ φουστα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Φουστιτσες...:)
Ειναι ενα καθαρα γυναικειο ρουχο και κατα την γνωμη μου πολυ σεξυ!
Ειδικα εαν η γυναικα ξερει να φορεσει την φουστα που πρεπει!
Πολυ παντελονι εχει πεσει ρε συ...:redface:
Δεν λεω κι αυτα ειναι ωραια και πολυ σεξυ τα τελευταια χρονια, αλλα αλλη φαση μια ωραια και σεξυ φουστα.;)

Ναι αλλά αν η κοπέλα έχει λίγα παραπάνω κιλάκια? Δεν χαλάει την εικόνα από κάτω το χοντρούλικο μπουτάκι? Δεν θα ήταν πιο σέξυ με μια φαρδιά παντελόνα και ένα κολλητό μπλουζάκι που θα τόνιζε το μπούστο της? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Ναι αλλά αν η κοπέλα έχει λίγα παραπάνω κιλάκια? Δεν χαλάει την εικόνα από κάτω το χοντρούλικο μπουτάκι? Δεν θα ήταν πιο σέξυ με μια φαρδιά παντελόνα και ένα κολλητό μπλουζάκι που θα τόνιζε το μπούστο της? :P

Πάντα μιλάμε στις σωστές αναλογίες να είναι η κοπέλα, Ο συνδιασμός φούστα - μπότα είναι το κορυφαίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πάντα μιλάμε στις σωστές αναλογίες να είναι η κοπέλα, Ο συνδιασμός φούστα - μπότα είναι το κορυφαίο!


ααααααααα αν είναι έτσι πάω πάσο και συμφωνώ.... κοντή φούστα με μπότα είναι όλα τα λεφτά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ααααααααα αν είναι έτσι πάω πάσο και συμφωνώ.... κοντή φούστα με μπότα είναι όλα τα λεφτά! ;)
Θα συμφωνήσω και εγώ ότι αξιζεί πολλά αυτός ο συνδιασμός αλλά δεν είναι κανονας αυτός. Εχω δει τον παραπάνω συνδιασμό και ήταν πολύ χάλια και μάλιστα σε πολύ εμφανισημες κοπέλες. Γενικά πιστεύω ότι ολα με το σωστο συνδιασμό γινονται πολύ σέξι ακομή και τα φορεμάτα που φορούσαν στο μεσαίωνα ......

Υ.γ.: Γιατι δεν υπάρχει η επιλογή φόρεμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Ναι αλλά αν η κοπέλα έχει λίγα παραπάνω κιλάκια? Δεν χαλάει την εικόνα από κάτω το χοντρούλικο μπουτάκι? Δεν θα ήταν πιο σέξυ με μια φαρδιά παντελόνα και ένα κολλητό μπλουζάκι που θα τόνιζε το μπούστο της? :P

Αλλο αυτο.
Αλλα και παλι, εαν τα συνδιαζε σωστα δεν θα εκαναν "μπαμ" τα εξτρα κιλακια.
Φαντασου ομως και κατι κοπελιτσες-γυναικες με εξτρα κιλα, και κατι μπλουζες με την κοιλια εξω, η οποια μανιωδως να προσπαθει να φυγει απο το στενο-χαμηλοκαυαλο τζην μπας και παρει αερα....
Ειναι θεμα συνδιασμου ρουχων και να ξερεις τι να βαζεις.
Απλως εγω εβαλα φουστα γιατι εχω ψιλοβαρεθει να βλεπω τα 3\4 των γυναικων πρωι, μεσημερι,βραδυ γιορτη και μη να βαζει μονο παντελονια...
Αν και μου αρεσουν, δεν λεω...ε βρε σεις βαλτε και καμια φουστιτσα...(κοντη ομως...:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
οι πιτζάμες :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πάντα μιλάμε στις σωστές αναλογίες να είναι η κοπέλα, Ο συνδιασμός φούστα - μπότα είναι το κορυφαίο!

Συμφωνώ:clapup:

Ψηφίζω μπότες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πάντα μιλάμε στις σωστές αναλογίες να είναι η κοπέλα, Ο συνδιασμός φούστα - μπότα είναι το κορυφαίο!

Μαζί σου!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Θα συμφωνήσω και εγώ ότι αξιζεί πολλά αυτός ο συνδιασμός αλλά δεν είναι κανονας αυτός. Εχω δει τον παραπάνω συνδιασμό και ήταν πολύ χάλια και μάλιστα σε πολύ εμφανισημες κοπέλες. Γενικά πιστεύω ότι ολα με το σωστο συνδιασμό γινονται πολύ σέξι ακομή και τα φορεμάτα που φορούσαν στο μεσαίωνα ......

Υ.γ.: Γιατι δεν υπάρχει η επιλογή φόρεμα;

Τα φορέματα του Μεσαίωνα ήταν φοβερά ειδικά οι άσπρες κάλστες-ζαρντίερες και οι κορσέδες. Πάω να βάλω επιλογή φόρεμα αν θέτε κανένα άλλο πέιτε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμενα παλι η φουστα η το φορεμα μου αρεσει πολυ ειδικα αν η κοπελα φοραει και ενα ωραιο "πατουμενο" με τακουνι, και ειδικα αν εχει και τιποτα εξτρα επανω ή να δενει στον αστραγαλο με κορδονι κτλ κτλ.
Δεν μπορω να το περιγραψω καλα...
Αλλα και με μποτα λεει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
οι πιτζάμες :D.

:clapup::clapup::clapup::clapup:
(μονόχρωμες,χωρις αρκουδάκια, γατάκια,σκυλάκια,ψαρακια,και άλλα ζωάκια)



Διαλέγω και τα καπέλα (μπερέ ή τραγιάσκα)...

α...κάτσε...βάζω και φούστα......

που πάω χωρις μποτα.....

και κασκολ μπεζ :clapup:

νταξ, καλή είναι, εγκρίνω :D:D:D


Θέλουμε και μεις να πούμε για αντρικά ρούχα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο συνδιασμος κοντης φουστας, μποτας και μπλουζας ειναι οτι πρεπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Τα φορέματα του Μεσαίωνα ήταν φοβερά ειδικά οι άσπρες κάλστες-ζαρντίερες και οι κορσέδες. Πάω να βάλω επιλογή φόρεμα αν θέτε κανένα άλλο πέιτε το!
οουφφ και φοβήθηκα μήπως ήμουν ο μόνος που το πιστεύει αυτό :redface:

Υ.γ.: Κρίμα που δεν μπορώ να ψυφησω φόρεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
οουφφ και φοβήθηκα μήπως ήμουν ο μόνος που το πιστεύει αυτό :redface:

Υ.γ.: Κρίμα που δεν μπορώ να ψυφησω φόρεμα...

:beating: και εγώ τσάμπα έβαλα κατηγορία φόρεμα στο poll, ξέρεις πόσο δύσκολο είναι ?:whistle: 2λεπτά μου πήρε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lalakias69

Νεοφερμένος

Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λευκό πουκάμισο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κι εγώ φόρεμα ψήφισα:jumpy:
Οι ψηλοτάκουνες γόβες που μου αρέσουν, δηλαδή, είναι λιγότερο sexy απο τις μπότες?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Κι εγώ φόρεμα ψήφισα:jumpy:
Οι ψηλοτάκουνες γόβες που μου αρέσουν, δηλαδή, είναι λιγότερο sexy απο τις μπότες?:(
Οι μαυρες δερματινες μποτες ειναι το πιο σεξυ παπουτσι που υπαρχει, βεβεα εγω προτιμο αλλο αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top