Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
-ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΜΕΝΟΣ;-Κατα βάθος είστε χοντροκέφαλοι
και συντηρητικοί άνθρωποι και αυτό σημαίνει ότι είστε κότες!!! Φοβάστε την
ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενο/α που δεν τον καταπιέσατε.
Χρησιμοποιείτε μόνο Windows γιατί φοβάστε να δοκιμάσετε το Linux. Κανένας
Κριός δεν έκανε ποτέ κάτι το σημαντικό γιά καποιον άλλον. Πάνω απο όλα ο
εαυτούλης σας. . Καλύτερα για όλους θα ήτανε να αυτοκτονήσετε. Οταν βάλετε
κάτι στο μάτι κουτουλάτε ακόμη επάνω και σε τοίχο για να το αποκτήσετε.
Γενικά ειστε βλαμένοι απο γεννησιμιου σας.
καλα,,με εχει γνωρισει?:hehe::thumbsup::thumbsup::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαχαχαχα
Εγώ είμαι Καρκινάκι τρελό...:redface:
Και όχι δεν πιστεύω ζώδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εγώ είμαι Σκορπιός.(Μην φοβάστε δεν πρόκειται να δαγκώσω κανέναν:D)
Ούτε εγώ πιστεύω στα ζώδια.Ξέρω μόνο το δικό μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχ ένας πατριώτης! Γεια σου Χάρη, ζέστη ε; :D (τι λέω το άτομο..)
Είμαι Ταύρος! Αν δε μου είχαν πάρει δώρο το ζώδιό μου σε κρεμαστό, δε θα ήξερα τι ζώδιο είμαι :P Δεν πιστεύω, αλλά γελάω πολύ με μερικούς που τα υποστηρίζουν με πάθος και τελικά η ύπαρξη της αστρολογίας μου έχει προσφέρει πολλές ώρες γέλιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αχ ένας πατριώτης! Γεια σου Χάρη, ζέστη ε; :D (τι λέω το άτομο..)
Είμαι Ταύρος! Αν δε μου είχαν πάρει δώρο το ζώδιό μου σε κρεμαστό, δε θα ήξερα τι ζώδιο είμαι :P Δεν πιστεύω, αλλά γελάω πολύ με μερικούς που τα υποστηρίζουν με πάθος και τελικά η ύπαρξη της αστρολογίας μου έχει προσφέρει πολλές ώρες γέλιου!

Και εμένα....
Κιτ, πρέπει να ξέρεις ότι εγώ είμαι Καρκίνος και είμαστε ιδανικός συνδυασμός όπως λέει και το θέμα στο στέκι...8)
Είμαι βέβαια λίγο ανήλικη, αλλά ελπίζω να μην σε πειράζει!!:redface:
χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Αχ ένας πατριώτης! Γεια σου Χάρη, ζέστη ε; :D (τι λέω το άτομο..)
Είμαι Ταύρος! Αν δε μου είχαν πάρει δώρο το ζώδιό μου σε κρεμαστό, δε θα ήξερα τι ζώδιο είμαι :P Δεν πιστεύω, αλλά γελάω πολύ με μερικούς που τα υποστηρίζουν με πάθος και τελικά η ύπαρξη της αστρολογίας μου έχει προσφέρει πολλές ώρες γέλιου!

Γεια σου ρε πατριωτισσα!:clapup:Παρα πολυ ζεστη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω ειμαι αιγοκερως!
i no believe menz!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και εμένα....
Κιτ, πρέπει να ξέρεις ότι εγώ είμαι Καρκίνος και είμαστε ιδανικός συνδυασμός όπως λέει και το θέμα στο στέκι...8)
Είμαι βέβαια λίγο ανήλικη, αλλά ελπίζω να μην σε πειράζει!!:redface:
χαχαχα

Αφού το λένε τα ζώδια εγώ δε μπορώ παρά να συμφωνήσω. :P Άσε να ενηλικιωθείς και βλέπουμε όμως. :redface: Μη με κλείσουν και μέσα από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αφού το λένε τα ζώδια εγώ δε μπορώ παρά να συμφωνήσω. :P Άσε να ενηλικιωθείς και βλέπουμε όμως. :redface: Μη με κλείσουν και μέσα από τώρα.

Αχ θα με περιμένεις μέχρι να ενηλικιωθώ??? Τι ρομαντικό!!!:redface:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
"Κι εσύ, που στ' άστρα βλέπεις μόνο ζώδια
και της καρδιάς τα επεισόδια
προτιμάς να τα δεις στην TV..."


Όχι, δεν πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μόνο το γεγονός του ότι ενώ η κατανομή των ζωδίων στον κόσμο είναι περίπου ίση, αλλά στην δημοσκόπηση έχουν ψηφίσει συγκεκριμένα ζώδια, και το ότι οι σκεπτικιστές Υδροχόοι έχουν δει λιγότερο από οποιονδήποτε άλλον το θέμα, κάτι λέει... ;-)

Τα πιο 'ορθολογικά' ζώδια της γης είναι τα 3 αμέσως επόμενα που έχουν ψηφίσει λιγότερο. Επίσης, τυχαίο;

Προσωπικά, είχα αρκετές αποδείξεις για να θεωρώ ότι επηρεάζουν τον χαρακτήρα μας, όχι κάτι άλλο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
γιατι?δεν ειναι ο κριος ορθολογικος?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σκορπιός 23/10 - 22/11
-ΘΕΛΩ ΣΕΞ ΚΑΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ-
Οι χειρότεροι όλων! Είστε
κουτοπόνηροι και υποχθόνιοι και προσπαθείτε με δόλια μέσα να ανεβείτε
επαγγελματικά. Είστε αναίσθητοι και αν φτάσετε ψηλά θα είναι γιατί είστε
γλυφτρόνια και τομάρια. Οι γυναίκες Σκορπιοί κάνουν καριέρα ως striper, ενώ
οι άνδρες είναι πλασμένοι για δήμιοι. Θα έπρεπε να σας δολοφονούν σε νεαρή
ηλικία. Είστε τόσο εκδικητικοί που παρασύρετε και τον εαυτό σας στην
καταστροφή. Ζείτε και κοιμόσαστε με το μυαλό σας στο σεξ ,την εκδίκηση και
τις αρπαχτές.
Καλέ τι λέει? :lol: :lol:
Αυτά είναι πράγματα του Σατανά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Καλέ τι λέει? :lol: :lol:
Αυτά είναι πράγματα του Σατανά:redface:

Ξέρω και εγω?Και εσύ Σκορπιός ε?χαχαχα:P
Ακούς εκεί οι άντρες είναι πλασμένοι για δήμιοι...:worry:Πως σου ήρθε?.Εγω είμαι αγνός άνθρωπος.:angelnot::angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω δεν τα πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ξέρω και εγω?Και εσύ Σκορπιός ε?χαχαχα:P
Ακούς εκεί οι άντρες είναι πλασμένοι για δήμιοι...:worry:Πως σου ήρθε?.Εγω είμαι αγνός άνθρωπος.:angelnot::angelnot:

Άσε καλέ:P Συκοφαντίες :angel: .

Οι γυναίκες Σκορπιοί κάνουν καριέρα ως striper
Εγώ είμαι η next Dita Von Teese:D:P:redface:.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μμμ εγω ειμαι Σκορπιος....:D
Σκορπιός 23/10 - 22/11
-ΘΕΛΩ ΣΕΞ ΚΑΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ-Οι χειρότεροι όλων! Είστε
κουτοπόνηροι και υποχθόνιοι και προσπαθείτε με δόλια μέσα να ανεβείτε
επαγγελματικά. Είστε αναίσθητοι και αν φτάσετε ψηλά θα είναι γιατί είστε
γλυφτρόνια και τομάρια. Οι γυναίκες Σκορπιοί κάνουν καριέρα ως striper, ενώ
οι άνδρες είναι πλασμένοι για δήμιοι. Θα έπρεπε να σας δολοφονούν σε νεαρή
ηλικία. Είστε τόσο εκδικητικοί που παρασύρετε και τον εαυτό σας στην
καταστροφή. Ζείτε και κοιμόσαστε με το μυαλό σας στο σεξ ,την εκδίκηση και
τις αρπαχτές.
Ποιος το εγραψε??:ropalo:
Ειναι ολα ΨΕΜΑΤΑ!!!:mpinelik:Η μηπως εγω δεν ειμαι σκορπιος τελικα??:wacko: :look:
Οπως και να εχει ουτε εκδικητικη ειμαι ουτε αναισθητη και ουτε προκειται να γινω στριπερ (βασικα ποτε μην λες ποτε αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια)!!!!:angel:
Αυτα και απο εμενα...:(
Μια παρεξηγημένη Σκορπιος:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
δυστυχως καρκινακι...:(αν και δεν τα πολυπιστευω αυτα υπαρχουν περιπτωσεις που εχουν βγει αληθινα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
υδροχοος ειμαι , βασικα και πιστευω και οχι .Αναλογως αν οι προβλεψεις με ευνοουν πιστευω αν παλι δεν με ευνοουν οχι !!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Kαρκίνος είμαι.Το καλύτερο ζώδιο.Εγώ πιστεύω στα ζώδια μερικές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top