Μπουζούκια

Τι γνώμη έχετε για τα μπουζούκια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
  • Δεν κάνω αν δεν πάω έστω μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 2 6.3%
  • Ε!! Άμα τύχει με παρέα πάω.

    Ψήφοι: 8 25.0%
  • Δεν μπορώ να πώ ότι τρελένομαι.

    Ψήφοι: 2 6.3%
  • Δεν μου αρέσει αυτού του ίδους η διασκέδαση.

    Ψήφοι: 8 25.0%
  • Δεν έχω πάει και δεν θέλω.

    Ψήφοι: 8 25.0%
  • Κουμπάκιας είμαι, κάνω ότι μου γουστάρει.

    Ψήφοι: 4 12.5%

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ασχετο: Πηγες? Σαββατο τελειωνει.

:blink:ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ????????


:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(


Θα τον :mpinelik::rant::beating::wall::kill::knife: τον άντρα μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτο το Σαββατο καλε. :/:



:'(δεν το πιστεύω..:'(. ..περίμενα όλη τη χρονιά πρόπερσυ που δεν έπαιζε πουθενά...
φέτος όλη τη χρονιά γκρίνιαζα... βέβαια είχαμε και ένα σωρό τρεχάματα...:'(
δεν θα τον δω ούτε φέτος....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:'(δεν το πιστεύω..:'(. ..περίμενα όλη τη χρονιά πρόπερσυ που δεν έπαιζε πουθενά...
φέτος όλη τη χρονιά γκρίνιαζα... βέβαια είχαμε και ένα σωρό τρεχάματα...:'(
δεν θα τον δω ούτε φέτος....:'(


Μετα θα ειναι Θεσ/ικη μεχρι τελη Μαη. Ευκαιρια και για ενα 2μερακι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου αυτού του είδους η μουσική/διασκέδαση κτλ. Απλά δεν μου φτιάχνει την διάθεση. Θα μπορούσα να πάω σε κάτι άλλο εξτρίμ (συναυλία death metal ας πούμε), αλλά σε μπουζούκια δεν πατάω!

Έχω πάει 1-2 φορές και ειλικρινά ήταν οι χειρότερες έξοδοι που έχω κάνει. Μου έχουν χαραχτει στην μνήμη λέμε... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μετα θα ειναι Θεσ/ικη μεχρι τελη Μαη. Ευκαιρια και για ενα 2μερακι. ;)

μόλις γλύτωσες τον άντρα μου απο πολλή γκρίνια μουρμούρα μπινελίκι κλπ
(αν και τον πρώτο γύρω του τον έχω ήδη ρίξει :redface:)

οκ, ευκαιρία να πάω βόλτα θεσσαλονίκη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μόνο αν μου το ζητήσει κάποια/ος θα πάω, κι αυτό για να γελάσω και να διασκεδάσω. Δεν μου αρέσει η μουσική αυτή, εκτός αν παίζουν παλιά ελληνικά ή ρεμπέτικα. Σε ελληνάδικο ή σε σκυλάδικο θα πήγαινα μόνο για χαβαλέ. Αν έχει κάποιος καμμιά ιδέα για μπουζούκια έρχομαι τρέχοντας. Το γέλιο ! Ο Τζίμης Πανούσης είχε πει ότι υπάρχει κάποιο σκυλάδικο στην εθνική οδό που λέγεται ΔεΖμός με Ζ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

max

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν και πολυ αλλα οταν μαζεύεται η παρέα και έχει διάθεση παω. Έχει τύχει να περάσω και πολύ καλά. :D (Αν και με τη διάθεση που είχαμε θα περνούσαμε καλά όπου και να ήμασταν) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
:'(δεν το πιστεύω..:'(. ..περίμενα όλη τη χρονιά πρόπερσυ που δεν έπαιζε πουθενά...
φέτος όλη τη χρονιά γκρίνιαζα... βέβαια είχαμε και ένα σωρό τρεχάματα...:'(
δεν θα τον δω ούτε φέτος....:'(

πάμε Παρασκευή ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάμε Παρασκευή ?
εγώ μέσα κι ο άντρας μου το ίδιο μου είπε όταν του φώναζα :P
αλλά σήμερα είναι Τετάρτη... θα βρούμε τραπέζι? :/:
δεν πάω μπαρ με την καμία :P
πήρα τον hunter χτες τηλ και δε μου απάντησε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top